Накрыло-не отпускает• 01 октября 2022

Подарунок з України.

Порадьте, будь ласка, що можна подарувати (відправка поштою) цікавого з України дівчині з Литви. Вона надіслала мені чудовий подарунок і взагалі всіляко підтримує всі ці місяці. Мені хочеться їй віддячити. Може є якісь у вас ідеї?
Я поки придумала тільки варення з соснових шишок та чай з Закарпаття. Це якраз продається в наборі. Може ще щось цікаве є?
Фруты_Буты• 01 октября 2022
я дарувала у Литві родичам наливку ’п´яна вишня’, вони у захваті, вона не міцна, такий собі дівчачий напій

Звоночек• 01 октября 2022
жилет або капці на овчині
Цветочница• 01 октября 2022
Пазл дерев´яний Україна. Сьогодні і собі замовила.
автор Накрыло-не отпускает • 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
жилет або капці на овчині
Розмір треба знати. А я хочу сюрприз
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляНакрыло-не отпускает
Розмір треба знати. А я хочу сюрприз
сухі білі гриби
Непостоянная постоянность• 01 октября 2022
На Укрпошті повно листівок класних, патріотичних
Так точно!• 01 октября 2022
Мед - шмед, икру, наливку, вечерний киев конфеты, набор карпатского чая
Зілля до весілля• 01 октября 2022
я на дяку хазяйці з європи купила гердан, якраз буду відправляти
Мелочунь• 01 октября 2022
Ікра, зефір, мед, чай, сухі грибы, мармелад, цукерки шоколадні, мило ручної роботи, свічки інтер´єрні, дощечку дерев´яну цікавої форми, шкарпетки в´язані є дуже класні, скатертину, лляні рушники, вишиту картину.

Не фонарь• 01 октября 2022
Наша Петриковская роспись. Шкатулки, тарелки, расчёски. Это хоть не то, что сьестся-выпьется - и всё.
ШобВам_КакНам• 01 октября 2022
Купувала на подарунки: в’язані шкарпетки з орнаментом, коробку Вечірнього Києва, горілку Немирів з перцем, що плавав в пляшці.
ДеЖаВю• 01 октября 2022
Можна подарувати прикраси в національному стилі)