Матраскин Брат• Изменено 03 октября 2022
Чи вірите ви в "бабок"?
Чи вірите ви в "бабок"які викочують яйцями та виливають піском? Розкажіть свої реальні історії.
МамОмужа• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Це ви зможете сказати лиш перед смертю, а так життя довге.
я з України
Тут смерть ходить зараз поруч з кожним
МамОмужа• 03 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Просто підводити підсумки можна лиш в кінці життя.
Бабки це великий гріх, якщо ви вважаєте себе християнкою.
Как может быть грехом то, что человек помог ребёнку выздороветь?
Как грехом может считаться то, что человек в своей молитве о ком-то просит помощи у Господа? Когда обращается к Божьей Матери?
Мне не понять этого)
Она не сатану вызывала на чай и просила моё выздоровление взамен моей удачи, личной жизни и т.д.
Мне не понять этого)
Аристократка-тунеядка• 03 октября 2022
Моя історія, розказана зі слів моєї мами. В дитинстві я чуть не потрапила під машину і страшенно налякалася. Навіть від звуку проїжджаючих авто починалася істерика. Місяці 3 це тривало і мама повезла мене до бабки, вона яйця викочувала, якісь настанови давала і все пройшло. Пізніше, коли я вже була студенткою я приїхала до бабусі в село і мені стало дуже погано, стала блідо зелена, ослаблена, блювала. Баба повела мене до сусідки знімати вроки, я була налаштована скептично але пішла. Сусідка штанами якимись мене обтирала, плювала і щось при цьому примовляла. Не встигли ми повернутися, як мені стало краще. Більше з бабками справи не мала
ИннусичкаЯ• 03 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Мне не понять этого)
Ну іконами і молитвами вони майже всі прикриваютсья,і дати народження не просто так просять,вони ’просто так’ нічого не роблять,ваші батьки за вас також можуть молитись,чи ви не знали?
Чудо в декрете• 04 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
В детстве у меня были эпилептические приступы. Родители куда меня только не возили и чем только не лечили – всё безрезультатно.
А потом батя повёл меня к бабке, начал ей рассказывать о моей беде, а она и слушать не стала – на руки взяла меня и сказала: «це моя дівчинка»
Я до сих пор помню белые стены у неё на кухне, иконы в углах, свечи горят, стул посередине, я на стуле, а она ходит вокруг меня и шепчет..
Обрывки фраз помню, запах в доме.
Приступы прекратились после этого
Обрывки фраз помню, запах в доме.
Приступы прекратились после этого
У вас остались контакты? У меня у дочки такой диагноз
МамОмужа• 04 октября 2022
Ответ дляЧудо в декрете
Её давно нет в живых скорее всего, она тогда была старенькая, это было 30+ лет назад
Чудо в декрете• 04 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Жаль
Все буде Україна• 04 октября 2022
Коли мені було 5 років ( зараз 43), я з татом поверталась з садочка, ми виходили з арки і за секунду перед нами зверху людина покінчила життям стрибнувши з балкону. Вот реально, якби ми зробили два кроки вперед, впав би він на нас. Пам‘ятаю абсолютно все чітко до цих пір. Відтоді перестала розмовляти. Мене возили по лікарям, санаторіям, все марно. Мовчала більше року поки мамина подруга не завезла нас до бабки і та викачувала яйця, коли ми повертались до електрички я заговорила. Але відтоді по бабкам більше не їздила.
Матраскин Брат
• 04 октября 2022
Ответ дляИннусичкаЯ
І що?І по любому чимось іншим захворіли,ви зрозумійте,вони працюють,бо мають працювати,а як не буде,сама хворітиме,а так служить темним силам,за все платити треба,і часто це розплата здоров´ям,особистим щастям,удачею,чи ви думаєте сидить така тітка добра і чекає на вас?ви наївна
Чому пишуть, служить темним силам?А ікони,а молитва?
Ответ дляМамОмужа
Мне не понять этого)
Ви ж самі пишете, що бабка ходила навкруги вас і щось шептала. звідки ви знаєте що?
Ответ дляМатраскин Брат
Бо ми християни в більшості. А в Біблії чітко описано як проходять зцілення, якщо сила від Бога.
А все що не від Бога - від диявола.
Зцілення від Бога - це завжди труд.
А від бабки - швидко - так лиш диявол діє.
А все що не від Бога - від диявола.
Зцілення від Бога - це завжди труд.
Ответ дляSvitlo_
А все що не від Бога - від диявола.
Зцілення від Бога - це завжди труд.
А все що не від Бога - від диявола.
Зцілення від Бога - це завжди труд.
В библии написано не сотвори кумира.
А у вас икон куча.
МамОмужа• 04 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Знаю
Она тихонько пела: ‘вунш-пунш’ ))))
Если вы понимаете о чём я
Она тихонько пела: ‘вунш-пунш’ ))))
Если вы понимаете о чём я
Не понимаю почему все смеются, у меня была такая задница в жизни, что я не знала что делать, мне никто и ничто не могло помочь уже, я просто почти сдалась, но потом мне кстати на этом форуме прислали номер одного мужичка, он мне помог просто за пару дней! Не хочу вдаваться в подробности, просто скажу были проблемы личные и со здоровьем у ребенка. Я вообще не верила в это все, но правда, такое состояние было, что просто решила рискнуть. Так что не нужно говорить, что магии и тд не бывает, согласна что много мошенников, аферисты, но мне повезло. Всем добра, девченки!
Чудо в декрете• 05 октября 2022
Ответ дляOlgaK66
могу найти контакт кто моему помог тоже, только у него кроме эпилепсии еще был стеноз до 10 лет! и удобно, что мы не ездили никуда, это по фото было. апишите мне в лс, постараюсь сейчас найти
Не могу в лс. У вас блок стоит. Можете мне на мейл написать scarlet8@meta.ua
Матраскин Брат
• 05 октября 2022
Ответ дляOlgaK66
Можна і мені в лічні повідомлення.
Чудо в декрете• 05 октября 2022
Ответ дляOlgaK66
Номера нельзя писать же в чате... Банят....
нольшестьтри_тристасороквосем_тридцатьчетыре_десять))))
Спасибо
Всех анонимов аноним• 05 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ой как интересно. То, что используя магию помогаешь человеку - это грех?
Грех выливать воск, выкатывать яйцами?
Я это умею, но я не бабка))
Грех выливать воск, выкатывать яйцами?
Я это умею, но я не бабка))