куркулиха• 04 октября 2022

Дитині 5 років розумію, що прогадали з ім´ям

Ім´я писати не буду спеціально, знаю як на порадниці на це реагують і будуть обговорювати не питання, а ім´я
Ім´я вигадали з чоловіком під час вагітності. Доньці воно не йде. У документах одне, у сім´ї називаємо інакше, в дитячому садку офіційним. Чоловік пропонує поміняти офіційно. З одного боку я за, з іншого буде величезна тяганина з документамив
Четырёхсторонний скотч• 04 октября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
памятаю історію - як в зоопарку народилось слабенька тваринка - її спеціально назвали Геркулес
і воно вижило
ось про енергетику ім’я - цікава стаття
https://jak.bono.odessa.ua/articles/energetika-vas...
Ой, про енергетику то взагалі посміхнуло)

А якщо було Ганна, а стало Анна?))

СиренаФеоктистовна• 04 октября 2022
Ответ дляЧетырёхсторонний скотч
Так он воно що)))
Якщо не везе в особистому житті не потрібно знайомитися, худнути, працювати з характером, треба просто ім´я змінити))
ой - ну у вас взагалі все запущенно
якщо не везе в особистому то не треба ХУДНУТИ!
не треба знайомитись і змінювати характер
треба піднімати свою самооцінку - стати впевненому в собі і полюбити кожний свій кілограм можете на цю тему послухати Лабковскього на ютубі
якщо хлопець Вам не презвоним - то це не значить проблема в вас - а.... після його лекціі зрозумієте
ЛюблюДевчонок• 04 октября 2022
Ответ дляДуняша
А Вас не называют дома Нина?
Не никогда, Тоня, в основном. Мне не нравилось мое имя, если честно. Слишком старомодное, а я современная девушка. Антония больше подходит к моему образу, но в Украине звучит немного вызывающе, что ли.
Четырёхсторонний скотч• 04 октября 2022
Ответ дляСиренаФеоктистовна
ой - ну у вас взагалі все запущенно
О, Богі))
Ще мені тількі Лабковського не вистачало))
У мене все ок, дякую) Історія про особисте життя не моє) Мій коментар був сарказмом, тож залиште свої поради тим, хто їх потребує)
ЛюблюДевчонок• 04 октября 2022
Ответ дляПомидорина
Класс ! Ненавижу сокращение Тоня, Тонька.
Я не то чтобы ненавижу, но Антония мне идёт больше. Это меня во время путешествия по Италии так начали называть.
Бесстыдница• 04 октября 2022
Ответ дляПомидорина
Мама Таня, папа Саша ?
Я не знаю її батьків, викладаю у неї.
Але велика вдячність батькам, що виховали таку дитину.
А вот недавно• 04 октября 2022
Ой, ну сделайте двойное имя и все
Отвечаю всем• 04 октября 2022
Ответ дляВредняжка
Так міняйте. Скільки там тих документів, поки вона мала.
Я б змінила спокійно. В моєї прізвище батька (другий чоловік) - вона мріє, щоб було моє. То теж збираюся змінювати
А разве можно поменять
Паспортный стол• 04 октября 2022
Ответ дляДетектор лжи
У меня так
Ахах
Официальное Марина, а называют дома все Маша, Машуня 😁
Мне самой официальное не особо нравится в быту
Оно красивое, ничего против не имею, но слишком холодное, такое остраненное
Мне нравится оно в сочетании с отчеством, на учебе, на работе
Муж называет Марина только когда где-то провтыкала и знаю, сейчас будет нагоняй
А Маша - это с детства так пошло, очень привыкла, зачем эти привычки менять )
Как я Вас понимаю. У нас такая ситуация с именем дочери. Ее официальное имя Марианна, а в семье она Маша, Машуня, Машуля. Ей очень нравится оба имени. Официально она Марией не хотела бы быть. Получается мы сократили имя Марианна до Маши

постою_послушаю• 04 октября 2022
Ответ дляБасноплетка
Не,ну чего? Знаю одну, бегает рыженькая толстенькая девочка-Катюха или Машка. Нет,ее назвали Эмилия.
Отличное имя Эмилия. И рыженькая толстенькая Эмилия это тоже прекрасно
Апофиозная• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Не перше, не друге. Ім´я по даті народження
Хвацько закручений сюжет у вас, Автор
Банка с бутылками• 04 октября 2022
то напишіть вже ім я, ну поржуть три дні і забудуть)
Маурита• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Імена зовсім різні
а навіщо давати одне імя, а потім називати зовсім іншим
Перша на селі• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Донька завжди є не офіційним ім´ям. Наступного року йде до першого класу, і я розумію, що це буде проблема. Вона звикла вже до неофіційного
О, ви як моя свекруха! Назвала сина (мого чоловіка) одним іменем, а в документах інше. Тепер чоловік усім пояснює, що у нього 2 імені . Чим батьки, що таке роблять, думають - я не розумію.
Кукусики• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Я дуже рада за вас, сьогодні йду з чоловіком дізнаватися як буде проходити процедура та які документи потрібні
И правильно
Котенок аки рысь• 04 октября 2022
Тоже жалею, что назвали Вероникой, но и то и то имя нравится, чаще называю Верочкой, Верой, Веруськой, Верунчиком, муж только Верой, так нужно было и называть, решили блин разнообразить.
Автор, не заморачивайтесь, лиж бы росла здоровенькой и счастливой.
Янка-угомонись• 04 октября 2022
Ответ дляДаха-сваха
моя подруга Маша бесится, когда ее зовут Марина. и всегда поправляет тех, кто почему то решает, что она Марина.
Довольно странная замена. Я Марина. Родители называли Маришкой. Но при чем тут Маша, не пойму.
Воленс-неволенс• 04 октября 2022
Ответ дляДуняша
А Вас не называют дома Нина?
В мене сестра Антоніна -Тоня 🙃
Детектор лжи• 04 октября 2022
Ответ дляПаспортный стол
Ахаа класс
Я думала так у нас только в семье с именами
Ну вот нигде не слышала, чтобы называли по сути 2мя разными именами
А вон оно как

Воленс-неволенс• 04 октября 2022
Ответ дляДама_с_коготками
Як буде показувати документи свої - то будуть знати багато хто
Я не приховую його, тим паче він народився в церковне свято, і друге ім´я церковне, я просто про те, що сина називають одним іменем і не знають про друге
Семен Семеныч• 04 октября 2022
Ім´я може не подобатись. Чоловік назвав меншого Олег, мені ім´я не подобається, років до 3 завжди називала Олежун , Олежуня, рідше Жу- жу. А потім якось змирилася і зву і Олегом. Але щоб звати його Олексієм( я так хотіла назвати) навіть і в голову не прийшло
Брехушка• 04 октября 2022
Автор, ви трохи страннувата на мій погляд, записати одне, говорити інше, а похрестили ще третім ім´ям зробіть хоча б до ладу дитині тепер документи, щоб називати тим що записано
Мульйонерша• 04 октября 2022
Вже писали, що автор странна?
Из ДОМа-2 Я• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Донька представляється не офіційним ім´ям. Звикла до того, яким називаємо її у родині
К примеру,если имя созвучное , как у меня - в документах Елена,но никто ,кроме школьных учителей и то не всех ,так меня назыаал. Я Алена с детства и все. И никак на Лену не отзовусь
Сердючка• 04 октября 2022
Ответ длякуркулиха
Що вам сказали ?
автор куркулиха • 04 октября 2022
Ответ дляПерша на селі
Сьогодні з чоловіком була у РАГСІ будуємо вирішувати це питання
Дуняша• 04 октября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
В мене сестра Антоніна -Тоня 🙃
Я просто спросила. Иногда с сокращениями имен такое мутят.
Примеры: Владимир - Дима, Валентина - Тина.
Ну Светлана - Лана еще.
Настюха87• 04 октября 2022
Прочитала пару страниц , даже советовать ничего не хочется .
Автор хочет слышать только «меняйте», за остальные рассуждения сразу баны раскидывает .
автор куркулиха • 04 октября 2022
Ответ дляМульйонерша
Вже писали, що автор странна?
Писали і полетіли у бан, ви наступна
Olga18.10• 04 октября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
За что бан? Вы, действительно, странные. Просто взять и начать называть Машу Леной...
Я колись с парубком зустрічалась .його бабуся колись каже .я теж Оля но мене всі Леной звуть .каже так колись хтось в селі назвав ,так і стала Лена