Адміни, видаліть, будь-ласка, якщо подібні фото не можна виставляти.
СтелькаОТединицы• 04 октября 2022
Ответ дляАленький носочек
Просто укололи губы, какие хирурги
серъезно?
Крутышка-Пышка• 04 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
Вказано, що робили Full face , що входить-незнаю
Ful face это инъекции ботокса, по всему лицу, чтобы расслабить перенапряженные мышцы и гармонизировать общий вид.Плюс ко всему там гиалуронка в губах и ещё, я думаю, была работа с качеством кожи
Ответ дляКрутышка-Пышка
Дякую
Меня много• 04 октября 2022
Можу сказати на своєму прикладі, що з допомогою косметолога і хірурга я помолодшала років на 5
Майданщица• 04 октября 2022
Ответ дляМеня много
Давно?
...аяприкольная• 04 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Опять эти утки. Зачем?
А вы как всегда хетите людей😂
Бабайко• 04 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
А губки , що старять, краще?
В своїх губах є шарм, родзинка, візитна картка, а в наколотих як з конвеєра, сіра маса ( таке враження, що ці обличчя роблять по якомусь одному шаблону
Летчица• 04 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
Жінка скинула 15 років, там не лише губи
это возможно и без операций и вполне реально
Летчица• 04 октября 2022
Ответ дляБабайко
ох.. ну какая родзинка в губах на первом фото.. ну давайте уже не загоняться
Liliana12345• 04 октября 2022
Ответ для...аяприкольная
А вы как всегда хетите людей😂
Почему? Разве не утка?
Ку ка ку ка ку• 04 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
Опять эти утки. Зачем?
У даному випадку чітко видно для чого. Результат супер, -10-15 років.
Ку ка ку ка ку• 04 октября 2022
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вообще pазные женщины
Цікаво було б побачити обличчя повністю, бо дійсно здається, що різні люди.
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ось посилання, надіюсь, мене не забанять
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вообще pазные женщины
Одна й та сама жінка
Аноним НаВсеГда• 04 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
У меня пишет страница удалена.
Дама с собачкой• 04 октября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
А что они им в ногосубки котят? Щеки увеличились в два раза. Я когда смотрю на лицо певицы Каминской, реально в два раза больше стало от процедур. и что дальше, будет колоть ещё больше обьем, чтобы кожа тугор не потеряла?
надувають як пузир.морщина розтягуються.. ).
Апочемучка• 04 октября 2022
Ответ длякультУра
Отличная работа! Но хирурги тут и рядом не стояли))
Это за 10 минут у косметолога делается
Ну що ви розказуєте 10 хвилин, ще скажіть тисяч 2-3
Майданщица• 04 октября 2022
Ответ дляМеня много
Ні
Тоді через пару років розкажете про враження. А може, пізніше.
Майданщица• 04 октября 2022
Ответ дляМарина-115c
Не открывается.
А без ссылок, просто необрезанные фото можно? Или хотя бы фото губ в профиль.
Женамужная• 04 октября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Там ще б побачити варіант ’до’ без з напруженням стиснутих губ.
Постійно цей прийомчик.)
А от на фото ’після’ все розслаблене.
Та і реальний результат потрібно дивитись по всьому обличчю.
Як співвідносяться нові губи з розміром очей, носа і т.д.
Постійно цей прийомчик.)
А от на фото ’після’ все розслаблене.
С перепою• 04 октября 2022
Ответ дляФсеСама
Дело не в самоутверждении. У многих с возрастом края губ опускаются вниз. У меня сейчас так, вроде не довольна чем. Уже все задолбали вопросами, у тебя чет болит, злишься?
У мене такі губи від народження. Навіть незнайомі люди часто говорять мені типу посмініться або чим вам допомогти. Так хочу підняти ці куточки. Але лякає, що цей наповнювач почне мігрувати, носогубка збільшиться, буде казна-що. Хоча знаю одну косметологиню, чиї роботи мені подобаються. Вже консультувалась у неї, каже, що буде все супер. Але ніяк не наважусь, особливо зараз.
культУра• 04 октября 2022
Ответ дляАпочемучка
Мне губы колят в течении минут 5-7ми. И 20 минут до этого с анестетиком, бывает дольше.
Доктор Киричук.
Меня много• 04 октября 2022
Ответ дляМайданщица
Ну 2 роки вже пройшло)
Ті зміни еадиихнуои мене бути кращою