соева-сысоева• 04 октября 2022
Brit Care чи Royal Canin?
Підкажіть, будь ласка, який корм кращий для щеня?
В магазині є тільки ці, ну і 4 лапи. Дякую
Результат:
вже голосів:
12 (41.38%)
подивитись варіанти
11 (37.93%)
Brit Care Mini Grain Free Pupp
6 (20.69%)
Royal Canin Mini Puppy
соева-сысоева
• 04 октября 2022
Ответ дляПочтальЁнша
Проплан
дякую, проплану немає в нашому містечку
Тракторні війська• 04 октября 2022
Дивитися треба по самопочуттю тваринки що краще , в одній марці можуть бути корма що норм, а інші викликати пронос, алергію та ін.
соева-сысоева
• 04 октября 2022
Ответ дляТракторні війська
Розумію, але хочу розуміти який купувати для почтаку, дякую за пораду
соева-сысоева
• 04 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А нема те саме що бріт, тільки Карнілав?
немає, саме для щенят тільки 4 лапи, бріт і роял.
Радите цей корм?
Слухи-руки не распускаю• 04 октября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Радите цей корм?
Це те саме що бріт тільки краще, це я так зрозуміла. Ми вже багато років на ньому, я задоволена. Навіть хотіла на кращий перевести, але ні. (Був запор))
Госпожа Белладонна• 04 октября 2022
Моей собаке подошел Канин, на Брит была аллергия. Надо индивидуально подбирать. Канином в щенячестве решили проблему с желудком
соева-сысоева
• 04 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
дякую, візьму на замітку, моживо замовлю, хоча зручніше коли є на місці, але буду мати на увазі
Ответ длясоева-сысоева
Ви візьміть на пробу, а потім одразу великий, ще і вигідніше
соева-сысоева
• 05 октября 2022
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
добре, дякую