Ms. Любмая жена• 04 октября 2022
Пушок на обличчі. Що робите з цим?
Дівчатка, маю пушок, і помітила, що стало більше. Він не чорний, світлий, але його багато. Грошей зараз немає на косметолога чи лазер( Можливо, хтось видаляє вдома? Можливо маски якісь, скраби?
Ms. Любмая жена
• 04 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
Цукровою пастою для шугарінга
Купуєте, чи робите самі?
Подумывающая• 04 октября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Купуєте, чи робите самі?
Замовляю вже більше трьох років в одного продавця. Є сторінка в інстаграмі.
Ms. Любмая жена
• 04 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
Поділитесь?
Подумывающая• 04 октября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Поділитесь?
Зверніть увагу і на масочки та капсули для волосся. Раджу.
Перша на селі• 04 октября 2022
Ответ дляПодумывающая
ни разу не реклама)))
Кнопус• 04 октября 2022
Ответ дляMs. Любмая жена
Поділитесь?
Колись я так купила собі пасту, всі ноги у синцях були, і це ноги! На обличчі взагалі має профі робити. Не вздумайте.
Лазер не візьме, він тільки проти темного волосся.
Краще не чіпайте.
Ms. Любмая жена
• 04 октября 2022
Ответ дляКнопус
Краще не чіпайте.
Зрозуміла, дякую
Морожена_курка• 04 октября 2022
Ничего не делаю. Мне не мешает. А ради других не собираюсь себя мучать.
Хитрушка-чекушка• 04 октября 2022
Убираю кремом для депиляции. Только перед ним на кожу немного жирного крема, иначе будут ожоги. Лет 10 уже убираю
Бабушка Бетман• 04 октября 2022
Тільки не дай Боже не лазер! Кожна ваша пушина стане повноцінною чоловічою дротиною. Правильно писали, найпростіше - воск. В ідеалі - електроепіляція.