Манный комочек• Изменено 06 октября 2022

Чи можливо повернути товар в інстаграм магазин

Замовила флісовий костюм дитині на подарунок. Магазин 15к підписників з Одеси. Все було добре до моменту отримання, модель кофти взагалі не відповідає фото. Мовчу про колір та якість, тут можно сперечатись та вказувати на мою вину. Але ж фасон кофтини взагалі не той. Я написала їм, але відповіді не було, поки я не почала писати під постами, тоді відповіли, що повернення лише в разі браку. Короче кажучи, я взагалі вперше в такій ситуації. Невже немає взагалі важелів впливу на таких продавців?
Скоро_вчера• 06 октября 2022
Чек є з магазину?
Железобетон• 06 октября 2022
Если оплата была на счёт юр лица, вы указали назначение платежа, то вы вполне можете составить жалобу в защиту прав потребителей. Если платили вы физ лицу, то ничего сделать не получится
Мир Мир Мир!• 06 октября 2022
Було нещодавно подібне ,писали
Це залежить від продавця
Тут зараз будуть цитувати закони і тп
Все на порядність магазину
Якщо не те ,нормальні люди приймуть назад і за свої кошти вишлють потрібний
А так у золовки була історія,дорога куртка ,не дочитала що є тільки обмін
А там кожзам дубовий ,не гнеться, якість жахлива .Відмовили у поверненні
Будете їх лякати заявами та скаргами ,більше втратите нервів та здоров’я
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляСкоро_вчера
Чек є з магазину?
Ні, оплата на картку. Чек в посилку не клали
Скоро_вчера• 06 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Якщо чек не поклали, значить працюють не легально. Ви безправні в цьому випадку. Можете лише на майбутнє більш обачно обирати місця покупок.
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Було нещодавно подібне ,писали
Це залежить від продавця
Тут зараз будуть цитувати закони і тп
Все на порядність магазину
Та я вже зрозуміла, що треба змиритися. Але дуже це образило. Вирішила для себе, що буду купувати все лише в Україні, щоб підтримати хоч якось внутрішнє споживання. І ось тобі таке. Взагалі ігнорують та не йдуть на контакт
АфродитаПетровна• 06 октября 2022
Покажите
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Атаманша• 06 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
фото
и чем отличается?
Железобетон• 06 октября 2022
Ответ дляАтаманша
и чем отличается?
Васильковый цвет и цвет линялых панталон)
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляАтаманша
и чем отличается?
Кофта значно коротша ніж на фото, навіть на мій зріст 162 вона ледь дістає до пахової зони, білі мотузочки взагалі не зрозуміло звідки і навіщо там
Атаманша• 06 октября 2022
Ответ дляЖелезобетон
видимо это ваша 1 продажа в инсте, так вот - так всегда, цвет никогда не совпадает
дЫнька• 06 октября 2022
А це точно укр пошив? Не Китай?
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляАтаманша
Я не за колір, на моєму фото він теж не відповідає реальному. Ні, це не перша покупка, але вперше така ситуація
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ длядЫнька
А це точно укр пошив? Не Китай?
По якості здається що Китай
кружкаЭсмарха• 06 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Було нещодавно подібне ,писали
Це залежить від продавця
Тут зараз будуть цитувати закони і тп
Все на порядність магазину
Від продавця залежить, яка він людина
Порядна обміняє або поверне кошти, інша - відморозиться.
Мала досвід, коли купила пальто у посередника, не підійшов розмір, відправила на обмін, але не було вже заміни, тож повернули гроші. Ще вибачилися за затримку.
У інших купувала купальники та туніку, відправила замовлення без туніки (700 грн), потім розказували, що надішлють пізніше, і так 2 місяці.. повернула частину коштів через людину, яка вибиває гроші з таких непорядних продавців, за процент від суми. То вже була принципова справа.
Черпак_для_фантазий• 06 октября 2022
Декілька разів купувала речі в інстаграмі та ніколи товар не був таким як на фото. Майже ніхто не міняє, при тому, що товар геть відрізняється від товару на фото.
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Отак і підтримуй місцевих. І мене таке вперше просто. І бісить такий мороз від продавця.
дЫнька• 06 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
По якості здається що Китай
Ну ось дивіться. По пошуку картинки в гуглі багато таких кофт є.
Тому мабуть замовляють в Китаї, а тут просто перепродають.
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ длядЫнька
Але ж можно хочу б реальні фото робити. Бісять просто. Вже мовчу, що обіцяли доставку за їх рахунок. І видаляють всі мої коментарі.
Черпак_для_фантазий• 06 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
Не знаю, чому мені так везе з інстою. Часто купую і на шафі, і тут на кідстафі, ніяких нарікань
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
В мене теж так було до цього разу
автор Манный комочек • 06 октября 2022
Якщо поскаржитись в інстаграм на шахрайство, це щось дасть? Якість жахлива, доречі
Мир Мир Мир!• 06 октября 2022
Ответ дляМанный комочек
фото
Взагалі не те !
Зробіть їм антирекламу
Наскаржіться у підтримку інстаграм
Може зроблять їм якісь обмеження
Попрохайте подруг теж щоб на один і той саме пост поскаржились
автор Манный комочек • 07 октября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Взагалі не те !
Зробіть їм антирекламу
Наскаржіться у підтримку інстаграм
Може зроблять їм якісь обмеження
Взагалі я не скандальна особа. Але тут заділо саме відношення, тобто повний ігнор. Вночі написала їм під всіма постами, що товар не відповідає заявленому. І що я на всіх відомих мені форумах і кладу їх данні картки но ер телефону, прізвище, назву магазину та позначу як шахраїв. Одразу відписали що якщо я забрала з пошти, значить все підійшло. Але ж товар був мною оплачений повністю і доставка за мій рахунок, як я могла не забрати? Дивні. Відпишу сюди пізніше результат всього, можливо комусь буде корисно
Я.-6dd5• 06 ноября 2022
Підкажіть, будь ласка, чи щось вирішилось по вашому питанню?