сама себе прекрасная• 06 октября 2022

Хтось звертався до кіберполіції?

Залишила заявку на шахрайські дії інтернет -магазину.

Підскажіть, як далі розглядається заява: її передають до місцевого відділу поліції чи хто займається даним питанням?
Мизимец• 06 октября 2022
обережно складають в шухлядку
кнопкодав• 06 октября 2022
Я так поняла, если в городе ( области ) нет отдельно киберполиции, передают в местное отделение полиции и...ничего( Год назад подали, сын начудил с ОЛХ-доставкой, и ничего вообще(
Алина-1240• 06 октября 2022
Ничего не будет)забудьте
бЭйбА• 06 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ничего не будет)забудьте
Хочеться вас послати нах.р
Алина-1240• 06 октября 2022
Ответ длябЭйбА
Хочеться вас послати нах.р
Пошлите,полегчает)))
Кофр для ноги• 06 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Ничего не будет)забудьте
Тим більше якщо там сума в пару тис
Автор,ви як з казки,написали заяву-молодець,але дива чекати нема чого
КохайтесьЧорнобровi• 06 октября 2022
это виртуальный центр игнорирований к ним обращений.
ни хрена они не делают, кроме того, что мы их содержим за свои деньги, просто жрут кормушку.
ни обратной связи, никаких обязанностей у них вообще. вот такая вот «правовая держава»
Запасная спина• 06 октября 2022
Я зверталась, допомогли, але на продавця були ще скарги інших людей, і я так зрозуміла, що саме через це справу розглянули. Мені зателефонував слідчий, відсилала якісь папери поштою, їздила на судове засідання і повернули кошти. Це все зайняло майже рік
Запасная спина• 06 октября 2022
Додам ще, що моя сума була смішною, куртка за 500 грн. Прокурор радила написати ще заяву на моральну компенсацію, чого я не зробила, бо не вірила в успіх справи. А даремно))
Думы мои думы• 07 октября 2022
Я зверталась, мені не допомогли