Поддакиваю иногДА• 07 октября 2022
Токсикоз. Тошнота і рвота від Меган (комплекс фолієвої кислоти і вітамінів)
Може бути? В когось так було?
Спостерігаю тільки вип’ю вранці, або вдень, або на вечір через 20-30 хвилин іду.
Стервочка• 07 октября 2022
Терпіть... далі гірше буде.... але терпіть треба допити.... грошей шкода
Поддакиваю иногДА
• 07 октября 2022
Ответ дляТут как тут
Вы не на голодный желудок пьёте?
Ні.
Поддакиваю иногДА
• 07 октября 2022
Ответ дляСтервочка
А може передозування якимись вітамінами?
Тут как тут• 07 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ні.
Вам врач назначил по результатам анализов?
Поддакиваю иногДА
• 07 октября 2022
Ответ дляТут как тут
Назначив, або фолінекс або меган.
Тут как тут• 07 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Назначив, або фолінекс або меган.
У вас был развернутый анализ крови,где показало нехватку чего то? Или просто так написал,как обычно
Поддакиваю иногДА
• 07 октября 2022
Ответ дляТут как тут
Я здавала аналізи як ставала на облік, але на нехватку вітамінів не здавала.
Тут как тут• 07 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
У меня так было. Тоже прописали, потому что всём выписывают... А мне не надо было. И оно не шло мне....Сдайте развёрнутый анализ крови и скажите врачу о проблеме. Я бы пока перестала принимать до результатов
Стервочка• 07 октября 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та пофіг то передозування... гроші вже порачені... треба допити...
Про то чи воно вам треба, треба було домати до покупки фігні всякої без здачі аналізів і консультації з відповідним спеціалістостом... тому пийте все і до кінця, наслідки потім будите лікувати
Тут как тут• 07 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Зачем Вы так иронично... Не все опытные в этом , и многие верят врачам безукоризненно и следуют их назначениям без сомнений.
Джавеліна• 07 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Вона пішла до лікаря, а не до манікюрниці.
Навіщо ви пишете в знущальницькому тоні другий раз про гроші? Чи автор про гроші писала?
Поддакиваю иногДА
• 07 октября 2022
Ответ дляСтервочка
Ви гарно почуваєтеся?