Почему-то кажется , что началось
LudaSHOPSale• 09 октября 2022
Ответ дляrybka21
вот что нашла по мосту
Крымский мост.
16.06 ГУР сообщило , что получила доступ к Документации КМ. В доках есть такой рисунок.
Мост ’висит’ под своей тяжестью на полукруглых опорах. Металл. Нагревается. Охлаждается. ’Дышит’. Мост взорвали снизу. Он подпрыгнул.
Опускаясь назад, пролеты погнулись и разорвали металлические ребра жесткости посредине. Зная вес конструкции, любой сапер может рассчитать необходимую массу взрывчатого вещества. Взрыв в грузовике ушел бы в тент, по пути наименьшего сопротивления. Внизу рама.
Короче проверили возможность.
Теперь автомобильному мосту точно не жить. Он уязвим. В случае с жд пролетами, наверное нужно ждать прохода состава с бк.
Крымский мост.
Короче проверили возможность.
А такое-
На цих знімках Керченського моста досить явно видно, що детонація відбулась на поверхні моста, а не під ним, залишивши після велику пляму та проломивши полотно. В цей момент в цій точці була тільки фура, тож окрім неї детонувати було нічому.
В той же час, під мостом ніяких слідів горіння немає, тобто конкретно в цій точці під дорожним полотном, де здетонувала фура, не було вибуху. Причина падіння цієї ділянки ’лежить на поверхні’.
Окрім того прольоту, на котрому відбулась детонація, відбулось падіння ще двох сусідніх прольотів. Кращих кадрів опор на цих прольотах немає, тому встановити, через що саме вони впали, поки неможливо, але можемо припустити, що колапс відбувся як наслідок вибуху.
Отже, вибухнув вантаж фури. Основну гіпотезу, котру всі обговорюють — диверсія з боку України. Російські ЗМІ ширять думку, що водій перевозив щось, що він вважав за добрива — це гарне припущення, зупинимося на ньому.
Втім, є проблема. Неможливо встановити, чи були в вантажівці саме добрива, чи вибухівка на її основі / замасковані під неї. Тобто, чи був детонатор.
Таким чином, після появи достатньої кількості інформації, я б висунув ще одну версію вибуху, котру чомусь часто пропускають при обговоренні — порушення правил перевезення вибухонебезпечних речовин, таких як аміачна селітра, вибухи котрої дійсно можуть бути дуже потужними.
Проти цієї версії каже те, що виведення зі строю Кримського мосту є дуже вигідним для України, а детонація саме на ’українській’ його частині відбулося для стримування ескалації. Тобто, наявність мотиву. Цього достатньо для припущення, й відповідно віри, але недостатньо, щоб бути в цьому певним.
Що саме стало причиною вибуху — вдалий збіг обставин чи спланована диверсія — залишаю на роздум читачам.
Ответ дляLudaSHOPSale
А такое-
Дуже вдалий збіг обставин- др х..ла, пісні про СБУ, цистерна з пальним поряд- усі зорі зійшлися
Ответ дляЯна11122
Есть слухи что откинулся , но я в это пока не верю. Такая радость и в один день )
Говорила сегодня с сестрой, она работает в Москве, так вот слухи полным ходом, что пыню уберут под предлогом каким-то выдуманым вот-вот и всю вину свалят на него.
И да Керченский мост точно они сами, в этом никто не сомневается.
Ответ дляhmarinka
Но там не написано, что ядерка по Украине будет. Может и пустят, но оно на месте и рванет, в раше. Вот и конец войне будет. Там же никто не обслуживал ядерные боеголовки, они явно в плохом состоянии.
Росисяни говорят, что никто не даст ему ядерку использовать.