Скользкая• 08 октября 2022
серіал страйк
де дивитись всі серії? ніяк не можу знайти(( підкажіть пліз.
Скользкая
• 08 октября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Megogo
знаю. але я не вдома(((( з собою тільки ноут( більше ніде немає? так хотіла подивитись на вихідних...
Хлопаю ресницами• 08 октября 2022
Ответ дляСкользкая
А через впн не працює?
Скользкая
• 08 октября 2022
Ответ дляХлопаю ресницами
А через впн не працює?
що саме? в свій акк мегого зайти? а так можна? бо кількість пристроїв вже вичерпано вдома..
Я в дамках• 09 октября 2022
3 сезона на rezka.ag есть
Я смотрела на другом сайте и 4-й, но на английском
Скользкая
• 09 октября 2022
Ответ дляЯ в дамках
3 сезона на rezka.ag есть
На резка дуже мало серій, в 2 сезоні всього дві. Ну ок, дякую, додивлюсь аже на мегого.
Я в дамках• 09 октября 2022
Ответ дляСкользкая
Во втором сезоне и есть только 2 эпизода:
Трахтибидох• 09 октября 2022
Ответ дляЯ в дамках
Там по різному розподілено серії та сезони.На Мегого є всі серії Я колись тут рекомендувала цей серіал після прочитання цих романів та перегляду.