Доброго ранку, дівчата! Благаю допоможіть,підкажіть куди ще можна поїхати аби можна було зняти житло не за всі кошти світу? Ми переселенці з Мелітополя, декілька місяців жили в Запоріжжі,але після сьогоднішньої ночі чітко розуміємо,що залишатися тут не варіант,враховуючи що тут також винаймаємо житло і стало так небезпечно. Порадниці рідненькі,я знаю що Ви завжди маєте відповіді на всі запитання,допоможіть знайти квартиру будь ласка! Збираємо речі і не знаємо куди їхати. В Мелітополі натерпілися,потім в Василівці 5 діб в полі, тільки но тут почали приходити в себе і знов треба бігти далі! Коли ж це все скінчиться? Дякую!
Коробка с карандашандрами• 09 октября 2022
Ответ дляchaechka_
Болгария сейчас принимает бесплатно в гостиницах с питанием,видела в фейсбуке посты
Да, на 3 недели
Хочу в БАНю• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Так! Я питаю за Україну,ми з чоловіком,ми вчителі і працюємо онлайн,закордон не розглядаємо. Будемо працювати,платити податки і донатити по можливості на ЗСУ,якби хотіли закордон то б ще з Мелітополя туди поїхали.
рассмотрите Валки и Чутово, это районные центры, хорошие городки для жизни, с интернетом проблем не будет. На олх рассмотрите объявления. Можете Власовку и Кременчуг глянуть, но я бы держалась ближе Харьковской области в целях безопасности.
Величезна подяка за підтримку всім і кожному! Світ не без добрих людей,знайшли квартиру! Тему закриваю! Дякую!
Аноним Анонимыч• 09 октября 2022
Ответ дляПодрысь
в Кременчуге 4-7 тыщ, еще на Власовке можно глянуть (10 км от Кременчуга).
Мы сестре сняли за 6000 одноком+ком в центре,студия
Мини-бикини• 09 октября 2022
Ответ дляКоробка с карандашандрами
Да, на 3 недели
на советчице писали, что до сезона опять.
Леннон_Жив!• 09 октября 2022
Я не так давно приїхала з Фінляндії. Дуже багато було дівчат з дітьми саме з Запоріжжя. Автор, обіймаю Вас, сподіваюся, що все у вас буде добре!
Морская свинка• 09 октября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
А расскажите немного про Финляндию. Временную защиту дают на сколько? Жильё дают или лагерь? Пособия? Языковые курсы можно найти бесплатные?
ПрипоРошенная• 09 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Костополь
Ви жартуєте? Під самим кордоном з Білорусією?
Леннон_Жив!• 09 октября 2022
Ответ дляМорская свинка
Ми приїхали до Фінляндії на початку квітня, нам дали захист на рік. Зараз уряд хоче продовжити ще на один рік , тобто до 2024. Дають житло. Ми жили в 2-поверхових будинках, на першому поверсі. У кожного своя кімната, кухня, туалет і душ спільні. Але були і дівчата, яким давали квартири. Ми на цьому не наполягали. Коли приїхали і не отримували соцвиплати, привозили соцробітники їжу, продукти, гігієнічні засоби, одяг тощо. Нас возили і в Червоний Хрест і податкову. Виплати - десь 300 за дорослого і десь 200 за дитину. Разом десь було 530. Курси безкоштовні є, якщо знаєте англійську, то це для Вас великий плюс і з легкістю можна знайти роботу.
Секретница• 09 октября 2022
Ответ дляМій не такий
Ракетами из РСЗО. РСЗО относится к реактивной артиллерии.
Из бердянска??
Морская свинка• 09 октября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Спасибо огромное! Заинтересовали, пошла изучать вопрос предметно)
Петриківна• 09 октября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Райская жизнь и чего же вы вернулись
ПрипоРошенная• 09 октября 2022
Ответ дляМао_Мяо
Калуш.
Скучне місто, але 2-ку без ремонта можна за 4,5-5 тисяч орендувати.
Чим воно скучне?Як на мене досить гарне.
Петриківна• 09 октября 2022
Ответ дляМорская свинка
Бегите чемодан собирать, в раю место освободилось, отписавшаяся сама то уехала из такого рая
Леннон_Жив!• 09 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Півроку дитина не бачила батька. Якщо була з чоловіком залишилася, а так там де ми живемо більш-менш спокійно.
Леннон_Жив!• 09 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Багато хто з дівчат залишився, деякі, навіть, не планують повертатися, тому що в Україні їх ніхто і ніщо не тримає.
Бесконечность-не предел• 09 октября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
скажіть будь ласка, в Фінляндії житло діють в великих містах чи далеко від них?
Леннон_Жив!• 09 октября 2022
Ответ дляБесконечность-не предел
Кому як повезе, нам дали в невеликому містечку, десь 350 км. від Хельсінки, 70 км. від Турку. Якщо їхати зараз, то я чула, що почали селити більше на півночі, в Лапландії. Якщо Вас цікавить я можу запитати у нашої перекладачки з приводу цього питання.
Бибер-анонимер• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Автор, де знайшли, просто цікаво, який регіон приютив? Всього Вам найкращого.
Ответ дляБибер-анонимер
Київ! Серденько нашої країни!Дівчата,всім нам бажаю скорішої перемоги! Обіймаю кожну з вас
Ответ дляЛеннон_Жив!
Дякую за підтримку!
Бибер-анонимер• 09 октября 2022
Ответ дляrainbow in the sky
Супер. Сама з Києва. БАжаю, щоб все склалося і вам не треба було переселятися знову.
Морская свинка• 09 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Самый дебильный коммент.
Карапулька• 09 октября 2022
Ответ дляСундучок с каникулами
Наприклад, в 34 школі. Це тільки я про неї знаю, а шкіл у Черкасах немало. Не вистачало з англійської і фізкультури, брали навіть старшокурсників, не було ким закрити
Я працюю в 34 школі.В нас жодного вчителя впо немає, не брешіть.
Интернет Бродилкин• 10 октября 2022
Ответ дляМорская свинка
Самый дебильный коммент.
Розумна людина такого не напише
ЕвгенияNNN• 10 октября 2022
Автор,я из Мелитополя. Тоже жили в ЗП, сбежали еще в начале мая, страшно было. Сейчас не представляю, как там жить. В Виннице пожили - аренда дорогая,работы нет и зп мизео. Сейчас под Киевом, двушку сняли за 5000. До Киева 10 минут ехать, если не меньше. Подруги кто в Луцке, кто во Франковске. Там аренда очень дорогая,а заоплаты мизер. Езжайте в Киев или пригород