Комиссия50%• 09 октября 2022

Чому не можна здати взуття і купити одразу ж назад якшо акція?

Ось наприклад я купила взуття, а на наступний день день в магазині знижка 20 відсотків. Чи можу я здати взуття назад, і одразу ж купити його за знижкою? Але важливо - магазин стоковий, все взуття в 1му єкземлярі. Тобто не можна піти взяти з полички іншу пару вже зі знижкою. Коротче я просто сдала взуття, але купити його по знижці мені не дозволили.
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Потому что его не поставили на уценку(на приход)
Котя_люлю• 09 октября 2022
Ждите, когда оно появится на полке и покупайте
Нуждаюсь в общении• 09 октября 2022
Скупой платит дважды
Колхозница• 09 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Если не купит другой
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
так немає уцінки, є просто знижка - мінус 20% на все
Парасюха• 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Так при оформленні повернення товар автоматично ставиться на прихід. У мене так було принаймні, коли працювала в магазині
Любовь Калистратовна• 09 октября 2022
Як це не дозволили?
НЛОша• 09 октября 2022
Як це в магазині пояснили?
Любовь Калистратовна• 09 октября 2022
Нехай ваш чоловік або подруга зайде і купить цю пару взуття для вас
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Як це не дозволили?
ну так. на кассі повернула, кажу а тепер можна це купити зі знижкою? нє, неможна
Бла бла бла• 09 октября 2022
Тому що продавцеві теж заробити собі на зарплату треба. Причина повернення яка була? Крім хитропопості))
Любовь Калистратовна• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
А нащо питали? Дочекайтеся, поки їх повернуть на місце, беріть та йдить на касу
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Ну это совсем нагло с Вашей стороны
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляНЛОша
Як це в магазині пояснили?
ніяк...ще й в мене не було спец. картки для знижки, але поруч покупець згодилась мені дати свою. То вони мені пару, що я додатково взяла (не повертала) могли продати за знижкою. а те що повернула - ні, відмовили
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляБла бла бла
яка зарплата в касира від продажу взуття?
повертати можна протягом 14 діб без причини
Бла бла бла• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Бо є ще злий бухгалтер))), який то все має документально оформити. От коли зробить, тоді й купите.
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Якщо це саме стоковий магазин (де лише розпродажні, акційні позиції в одиничних екземплярах) - то згідно законодавства, немає повернення, лише обмін у разі браку.
Стетоскопуло• 09 октября 2022
И я бы не продала, капец, хитрожопые
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ну это совсем нагло с Вашей стороны

ну а шо...що тут такого. Чому б не зєкономити
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
ні, якщо це розпродажні чи акційні позиції
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
в них є повернення, але так, це саме стоковий
Парасюха• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Вам просто продавець не захотів більше продати. За оці повернення і тд, потім їм мозок компастує роботодавець. Припустим, завтра буде знижка 30% і ви знов принесете назад.
Нуждаюсь в общении• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%

И как, много сэкономили?
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляПарасюха
та там немає продавців. Це великий стоковий магаз з касирамі тільки
в них там мільйонні обороти
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
відкриваєте закон ’Про захист прав споживачів’ - там про таких, як ви, цілий розділ)))
Коротко - не можна повернути, якщо немає явного фабричного браку
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%

Но не так нагло
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляСтетоскопуло
И я бы не продала, капец, хитрожопые
чому? бажання зєкономити гроші це погано чи що?
автор Комиссия50% • 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Но не так нагло
не бачу тут наглості. Я нічого не вкрала, все по закону
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
А завтра ещё скидка будет - опять понесете сдавать?
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
По закону приняли обратно