Комиссия50%• 09 октября 2022
Чому не можна здати взуття і купити одразу ж назад якшо акція?
Ось наприклад я купила взуття, а на наступний день день в магазині знижка 20 відсотків. Чи можу я здати взуття назад, і одразу ж купити його за знижкою? Але важливо - магазин стоковий, все взуття в 1му єкземлярі. Тобто не можна піти взяти з полички іншу пару вже зі знижкою. Коротче я просто сдала взуття, але купити його по знижці мені не дозволили.
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
чому? бажання зєкономити гроші це погано чи що?
нет. это не плохо. это очень хорошо. вы хотели эту вещь7 она вам нравилась? цена устроила? купили - радуйтесь. потому как до -20 она могла и не дожить. ее могли купить в тот же день. по полной цене. но нет. жадность вас победила. теперь вы с деньгами. но без вещи.
Бла бла бла• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
яка зарплата в касира від продажу взуття?
повертати можна протягом 14 діб без причини
Відсоток від продажу, якщо не гола ставка. Причина в тому, що той самий товар ви купити не можете. Або обміняти на аналогічний, якщо ж в наявності або повернути гроші і розірвати угоду
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ дляБайрактара
та я і переживаю, в мене достатньо речей
буду ловити по знижці значить коли назад цю пару поставлять)) приїду перша під двері до відкриття
Парасюха• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
та там немає продавців. Це великий стоковий магаз з касирамі тільки
в них там мільйонні обороти
Я працювала у мережевому магазині касиром. За такі безпричинні повернення менеджер потім всі нерви виїдає. Ви вже раз принесли. Повторюсь, завтра буде більша знижка і ви їх принесете знов назад. А продавцю вигрібай.
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ дляБла бла бла
як це в кассира може бути відсоток від продажу, якщо кассир взагалі на продаж не впливає
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ дляПарасюха
там немає продавців, я вже сказала, Це величезний стоковий магазин. В них навіть заяви для повернення немає, просто розпис на чеку і все. Там не треба пояснювати чому повернення
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Стойте возле полки,а то вдруг кто то купит до завтра
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
а ее могут и не поставить. кто то из своих может купить
Бла бла бла• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Зарплата, як правило ставка+ відсоток. Більше покупців, більші продажі, більше людей треба обслуговувати, більше навантаження, більша винагорода.
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
обыкновенно. может быть ставка минималка + процент от выторга
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Мне кажется это не стоит тех денег . Это во-первых
А во-вторых, если мне нужна какая-то вещь - я ее покупаю. Если попадется скидка - шикарно. Ходить и компостировать мозг продавцам этого я не понимаю
тем более. сколько там той скидки. гривен 100? максимум. оно тог стоило?
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
сколько б вы сэкономили. автор?
Парасюха• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
Касир і продавець- це слова синоніми. На кожного такого хитрозробленого як ви знаходиться хитріший . Тому вам і не продали.
Вечный двигатель• 09 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
відкриваєте закон ’Про захист прав споживачів’ - там про таких, як ви, цілий розділ)))
Коротко - не можна повернути, якщо немає явного фабричного браку
Я могу вернуть ещё 14 дней даже если просто передумала, причина не нужна. Но поступок автора - тупой и напряжный.
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Ответ дляВечный двигатель
не можете, якщо товар акційний чи розпродажний. А у стокових магазин - лише такий товар (якщо по документах він саме стоковий)
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
50%
цікава арифметика))
Знижка 20%, а зекономили б 50%
Леди_на_драндулете• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
50%
Скидки ростут? Вы возле полки стоите?
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
цікава арифметика))
Знижка 20%, а зекономили б 50%
бо я написала 20 для прикладу
а так було 50
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Скидки ростут? Вы возле полки стоите?
там уже -70. наверное. а автор тут!
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Скидки ростут? Вы возле полки стоите?
завтра постою
рукиЖимолости• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
взагалі ні
шкода. Була надія на вашу адекватність
Байрактара• 09 октября 2022
Ответ дляКомиссия50%
бо я написала 20 для прикладу
а так було 50
вот скажите мне честно. автор. никогда не понимала. зачем люди врут и изворачиваются. вы - аноним. я - аноним. я в ваш магазин. клянусь. не побегу. почему сразу не написать - скидка -50. кусаю локти? ответы от этого не изменятся. но все таки?
Комиссия50%
• 09 октября 2022
Ответ длярукиЖимолости
шкода. Була надія на вашу адекватність
не бачу в чому моя неадекватність
ви б прогавили можливість купити взуття зі знижкою 50%
? думаю що ні