Рябушка Ку• 09 октября 2022

Как же страшно верить БОГУ и в БОГА...

Ничего в жизни нельзя - Секс до брака, выпить, хорошо одеться - все под запретом. Как выживаете верующие?
Бронетапок• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Выпивать норма ’выпей немного вина для здоровья твоего желудка’
А де норма для жилудка, а де вже п*яниця? Хто її встановив?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Аж ніяк не працює. Бо навіть його люди вбили. Зараз нас вбивають ублюдки. Це боротьба світла і темряви. І до чого тут наші гріхи? Зло і добро було до нас і буде завжди.
До того,до богато грешили. И ублюдки погибнут, думаете, будут убийцы жить счастливо и детей растить в счастье? Это сатанисты. А дьявол имеет право взять своих, кто ему служил, бегая по гадалкам и бабкам, заключая договора с ведьмами
Кастрюлька• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
А хто вам сказав що я їх слухаю?
Значит вы на верном пути
Мне с детства была интересна тема Бога и Библии,поэтому сейчас я верующий человек.Кого на своём пути я только не встречала и какой ахинеи о Боге не слышала.Но когда у тебя правильное основание,ты не оступишься
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляСірничок
В то время вино не таким было
А каким был алкоголь в те времена, если написано ’у кого вой и стоны и раны без причин? У алкоголиков’
Кастрюлька• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Анонім Секретар в нас вважає інакше.
Человек имеет право на собственное мнение
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Ми не знаємо градус того вина. Вино пити можна, але чи потрібно. Більшість правопорушень здійснюсться під впливом алкоголю чи наркотиків. Ви можете дати гарантію, що після одного бокалу, ваш розум не помутніє?
Да, могу. У меня слава Богу с разумом все в порядке, и за руль я не сяду
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
А коли Павла вкусила змія, то такі як ви одразу заговорили ’Видно цей чоловік дуже грішний’.
Его змея не кусала, она упала ему на руку и он ее бросил в костер. Не додумывайте сами сюжеты.
И тем более, они ждали, что он умрет, а он даже и не шевельнулся. Вот это говорит о святости, а не то,если бы он заболел от укуса ядовитой змеи
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Боже, який цинізм таке писати. Бо ви цим безглуздим постом принизили всіх страдаючих і хворих. Бо по ваші теорії всі вони без виключення грішники і мають за гріхи. Це маразм.
Ну мечтаете, что все святые. Но ведь это вообще и рядом не стояло, сколько бы вы не возмущались. Грех есть грех, и никуда не денешься
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
100%
Что 100%? Он заболел? Отравился? Его спасали в реанимации? Откачивали?
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Какое имеет значение национальность?
Для меня все Божья милость.
Ви путаєте національність і віровчення. Єврей може бути і іудеєм, і християнином, і мусульманином, і атеїстом.
Якщо зароблене вами милість Божа, то чому кажете на інших, нехай зароблять? А якщо до них Бог хоче милість проявити через вас? А якщо вони не мають роботу не тому, що ліниві, а Бог зробив їх безробітними, щоб вас перевірити?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Ще раз- Бог не каратель. Ви ніякого відношення до віри не маєте.
Же раз - Бог не каратель,потому что дьявол имеет право на грешного человека.
Если вы не имеете отношения к вере, про себя и рассказывайте
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Це скоріше, нова наука, що проповідується в церквах. Повір в Бога і життя буде на вищому рівні. Але якщо подивитись на життя, то воно зовсім інше.
Исполнять законы Бога - это новая наука? А чему в вашей церкви учат?
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
так і вище писали вкусила собака, це не означає, що людина від цього померла. Ну вкусила і вкусила.
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
А в чому був гріх сина вдови з Сарепти? Його реанімував можна сказати Ілля.
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Тк і я про це пишу що у Бога все просто. А фанатізм тільки все ускладнює і трактує так як йому вигідно.
Да,у Бога все просто - исполняйте мои законы и будете жить.
Но вы эти законы, похоже,даже в глаза не видели, раз они вызывают у вас такое удивление.
Ваших мечтах видимо было достаточно в церкви свечку поставить и хватит. А может и в церкви ходить не надо, и так сойдёт.
А оно не сойдёт
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Ви видумуєте на ходу. Де я написала, що виконувати закони Бога - нова наука? Скрін скиньте? А де вчать оббріхувати людей? Чекаю скрін або вибачення, одне з двох.
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
Горди́ня — неналежне почуття власної вищості, кращості за інших; завищена самооцінка, пиха, бундючність. Перший і найголовніший зі смертних гріхів у християнстві
Гордыня, зависть и ревность - смертельные грехи, потому что в человека входит бес. А бесы - это всегда смерть. Иисуса предали из зависти на смерть, а потом Иуда пошел и повесился. Туда же и ревность, одержимый ею убивает и жену и детей и себя. Туда же и гордыня, дьявол восьал против Бога по своей гордыне. И сколько людей губит
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
А оно не сойдёт
Виконуй закони і будеш жити в Новому Єрусалимі. А в цьому світі як прийдеться. 11 з апостолів були замучені. Перших послідовників Христа спалювали, перепилювали. І в останній час будуть вбивати за неприйняття печаті звіра. Де тут про щастя земне для безгрішних?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Як це не примушує , ви й ж погрожуєте практично в кожному пості. Під страхом покарання.
Рид страхом покарання вам ведьмы будут угрожать,что если вы на кладбище не совершите таких вот ритуалов, то все вам, счастье не видать.
А Бог никого не заставляет в него верить. Вы не верите и идите себе смело дальше
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так як розібратись - хвороба як покарання від Бога чи як скорбота від диявола?
Это может быть и то и другое. ’Дьявол, как рыкающий лев ищет, кого бы поглатить’
И’дано мне жало в плоть, чтобы я не возгордился’ наверное от Бога, не дьявол же заботился о душе Петра
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Почекайте. Вище ви писали, що хвороби - це покарання за гріхи. А тепер пишете, що це може бути одне і інше. Від Бога і від Диявола. Так чому ви спорили, якщо ми в більшості так і говорили.
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Якщо не секрет, богослужіння якої церкви ви відвідуєте?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляGala_la_la
Ну тобто зороастрієць (!) Фредді маючи безмежний талант і велике серце, який мухи не образив за своє життя, помер від сніду за християнські гріхи (! ) а християнин путін по лікті в українській крові відсвяткував 70т років і вмирати не збирається. Щось не так чи то з логікою, чи то з християнською теорією гріха.
Ну конечно, вы прямо жизнь Фреди знаете поминутно,и то,что он гомосексуалист, вас не смущает. А путин маньяк, и он свое получит, не переживайте. Ни один маньяк не избежит ада
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
В якійсь мірі так. Але не за сексуальні гріхи.
Именно за сексуальные грехи. Не несите ересь
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Місце з Біблії приведіть, що саме за сексуальні гріхи. А я потім приведу своє. Тоді і пороздумуємо.
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляSvitlo_
Так це ж ви пишете, що всі хвороби через гріх або самих людей, або рідних. У випадку Тимофія - описано, що вірно служили.
Где там написано,что у него смертельная болезнь?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Якого факта? Ви за руку зловили чи свічку тримали? Як ви можете когось назвати блудніца якщо не бачили того на власні очі? А якщо брешуть?
А якщо человек сам говорит,я так делают буду делать?
Svitlo_• 09 октября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
А тобто вже лиш смертельні хвороби за гріх? А аутизм, ДЦП, одержимість - це не за гріх, вірно я розумію. Вони ж не сметрельні. А хто ці хвороби посилає?
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
Анонім Секретар в нас вважає інакше.
Так в Библии написано, а не я вважаю. Закон для всех, и его незнание не освободит от ответственности
А на небесах греха нет. Поэтому нет и болезни
Аноним Секретарь• 09 октября 2022
Ответ дляБронетапок
А вы не в состоянии определить свою норму, когда вы уже лыка не вяжете?