Думы мои думы• 10 октября 2022
доставка замовлення курʼєром Meest, магазин Answear
Хто знає при замовленні взуття в магазині Answear і обираючи тип доставки: курʼєром meest, чи можна поміряти взуття і цим це курʼєром його повернути? чи потрібно оплатити курʼєру, а потім зробити на пошті повернення?
Ума Палата• 10 октября 2022
Нема примірки, я питала у підтримки. Треба міряти дома і повертати, якщо що. От сама чекаю коштів.
Думы мои думы
• 10 октября 2022
але я не оплачувала на сайті а обрала оплата курʼєру, тобто при ньому не поміряю?
Почемучка• 10 октября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Ні, потім повертаєте з бланком повернення
Почемучка• 10 октября 2022
Ответ длявиканастя
Девочки, а если порвался пакет при раскрытии, не возьмут возврат?
Купила куртку, полиэтилен на пакете тонки очень, открывала аккуратно, все равно на шве оторвался.
Читаю в бланке возврата, что упаковка должна быть целая
Я взагалі пакети викидала. Повертала без проблем
Летчица• 10 октября 2022
не можна нічого відкривати і міряти , оплатили і до побачення , я вже замучилась з тими поверненнями , що не візьму нічого не підходить , цей ансвер вже надоів , треба брати тільки якщо впевнені в розмірі
Думы мои думы
• 10 октября 2022
Ответ дляЛетчица
тобто? а як взуття поміряти?
Летчица• 10 октября 2022
ніяк , примірка заборонена , ви оплачуєте , потім будь ласка міряйте , але повернення тільки укр або новою
Летчица• 10 октября 2022
Ответ дляДумы мои думы
тобто? а як взуття поміряти?