Мій чоловік моряк(капітан), щойно дзвонив його старпом з минулого рейсу, той на даний момент в рейсі. Вони прийшли в Італію і їх судно арештували, тому, що на судні є рашисти, а саме капітан, стармех, і ще якісь. Надіюсь цих виродків будуть гнати звідусіль!
Ответ дляAnn1380
Италия кацапов принимает с распростертыми объятиями, их здесь как собак нерезанных.
Отож, я була дуже здивована)
Ответ дляяните
так заарештували судно, а не команду?
Можливо, власник - рашист і попав під санкції, і при цьому не має значення порт припису та склад команди.
Арештували судно, через те, що є працівники з раші. Власник з Данії.