Барбитта• 11 октября 2022
Это нормально оплатить наперед за вакансию? Работа в Румынии
Для реєстрації , я зараз надсилаю вам перелік необхідних документів , на основі яких відбувається оформлення . Потім ви оплачуєте етап працевлаштування 500 грн з особи (резюме, анкета, маршрутний лист ) . Після я вношу Вас в базу даних, додаю документи+ чек і вакансія автоматично підкріпляється до Вас і надсилаю Вам маршрутний лист (інформація де і о котрій Вас чекатимуть на оформлення + номер координатора) . Вас влаштує?
Барбитта
• 11 октября 2022
Ответ дляБабушка Бетман
Думаю, что развод
Меня смутила, что нужно платить. Но селят с ребенком. Короче, не знаю.
Барбитта
• 11 октября 2022
Ответ дляПокорительная
Развод 100%
Виробництво кабелів до автомобілів LEONI
Коротко про основне
💵 Заробітна плата близько 450-600 $ в міс (в сер. 18500-24000грн);
📈 Робота по 8 годин в день;
👬 Для чоловіків, жінок, сім.пар до 58 років (можна з дітьми)
📜 БІо/Звичайний укр паспорт
🤝 Офіційне працевлаштування.
🏠 Житло безкоштовне
📍 Арад або Бистріца (Румунія)
📅 НАЙБЛИЖЧІ ЗАЇЗДИ
Кожного вівторка виїзд зі Львову
04.10 - 20 місць
11.10- 20 місць
18.10- 20 місць
вартість транспорту зі Львова 1200-1600 грн за дорослого і за дитину.
🗂 ВИМОГИ
• чоловіки, жінки та сімейні пари (можна з дітьми від 3 років);
• вік до 58 років);
• біометричний паспорт (старого зразку або внутрішній укр. за погодженням);
• тільки громадяни України.
• на одного дорослого можна тільки 2 дитини (якщо більше, то за погодженням).
💳 ЗАРОБІТНА ПЛАТА
• Заробітна плата в середньому в місяць близько 450-600 $ (є аванси);
• З другого місяця заробляють більше при продуктивній роботі;
• Ставка згідно договору від 400 $ + доплати за надгодини + надбавки за нічні зміни + премії.
📈 Графік роботи
• Робота в 3 зміни по 8 год + надгодини;
• 5-6 днів на тиждень
• Мінімальна кількість годин в місяць: 180-220 год
📜 ОБОВ´ЯЗКИ
• оператор на лінії виробництва кабелів до автомобілів;
• контроль якості продукції.
🏠 Проживання
• безкоштовно
• 2-4 людини в кімнаті, пари проживають окремо;
• житло укомплектоване необхідними для життя пристроями та має всі необхідні умови для життя працівників.
ℹ️ ДОДАТКОВІ УМОВИ
• Транспорт до роботи безкоштовний
• для дорослих 2-х разове харчування (50% вартості оплачує роботодавець);
• для дітей 3-х разове харчування безкоштовно в столовій;
• можна з домашніми тваринками (за попереднім погодженням)
• форма не видається, потрібно мати зручні штани та футболку
📍 Місце роботи
Арад або Бистріца (Румунія)
Коротко про основне
📈 Робота по 8 годин в день;
📜 БІо/Звичайний укр паспорт
🤝 Офіційне працевлаштування.
🏠 Житло безкоштовне
📍 Арад або Бистріца (Румунія)
📅 НАЙБЛИЖЧІ ЗАЇЗДИ
Кожного вівторка виїзд зі Львову
04.10 - 20 місць
11.10- 20 місць
18.10- 20 місць
🗂 ВИМОГИ
• вік до 58 років);
• тільки громадяни України.
💳 ЗАРОБІТНА ПЛАТА
📈 Графік роботи
• 5-6 днів на тиждень
📜 ОБОВ´ЯЗКИ
• контроль якості продукції.
🏠 Проживання
• безкоштовно
ℹ️ ДОДАТКОВІ УМОВИ
• Транспорт до роботи безкоштовний
📍 Місце роботи
Арад або Бистріца (Румунія)
АяВсёЗнаю• 11 октября 2022
)) вчера мужу пришла джоб оффер по Эмиратам. Нефтяная компания, разработанный сайт. Адрес, телефон - все ок. Но меня смутило, что ее нет в гугле в перечне других компаний с отзывами. На сайте нарисован флот и все такое.
В общем , они сказали оплатить ворк пермит самому. А зарплату дают 12 000$ в месяц.
Муж отправляет им согласие с подписью. Мы решили что долларов 50 ок оплатим. Но тут оп )))) 2500$ на семью надо оплатить )))) конечно же это развод. Никогда ничего не оплачивайте сами ! Всегда это делает работодатель
Барбитта
• 11 октября 2022
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ясно. Блин, ищу роботу с проживанием и ребенком в Румынии.
На перекуре• 11 октября 2022
Все за что нужно платить до начала работы - старый развод!!!
А ещё и документы свои отдаёте
Барбитта
• 11 октября 2022
Ответ дляНа перекуре
А ещё и документы свои отдаёте
Понятно, люди и на этом наживаются. Блокирую из
ЛюблюДевчонок• 11 октября 2022
Автор, на Леони берут. Но ничего платить не нужно.
Это развод.
Найдите в фб вакансию. Там устраивают без денег
Это развод.
АяВсёЗнаю• 11 октября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Это развод.
О, Леони ) мой муж его в Украине строил, в Коломые. Эх были времена )
Странно. Наверно кто-то из сотрудников наживается так как это реальный известный завод.