Ненька наша• сегодня в 02:31
Ті люди, які виїхали в працюють нині за кордоном
І які будуть повертатися, або ні. А як із пенсією? Типу стаж іноземний Україною не враховується, іншими державами український також, частіше за все, не врахується… і це виходить, все дарма?
ГугелП@лАмался• сегодня в 02:43
Да
Дайте тут ближайшие года «загребсти».
Потом о пенсии будем думать.
Пс. Украина скорее всего засчитает для минимальной, или новой страны уже гражданство получат к тому времени. Надо сделать накопления в любом случае. Работать максимально. Воспитать детей что бы помогали
Дайте тут ближайшие года «загребсти».
Потом о пенсии будем думать.
Фиона Шрековна• сегодня в 02:53
Ну так у нас и те, кто в Украине всю жизнь работал и никуда не выезжал, будут мизер получать на пенсии. О чём тогда переживать? На минимальную заграницей успеют заработать, кто помоложе. На неё с голоду не умрёшь.
Ненька наша
• сегодня в 02:57
Ответ дляФиона Шрековна
Ну… мінімальна то не максимальна ж, різниця є. От у нас, соц 40 дол, як на них вижити, ну 70-повноцінна?.. це наразі, а люди поїхали, хто працювати буде
Ненька наша
• сегодня в 02:58
Ответ дляГугелП@лАмался
Да
Дайте тут ближайшие года «загребсти».
Потом о пенсии будем думать.
Дайте тут ближайшие года «загребсти».
Потом о пенсии будем думать.
Громадянство нове -ото більш реалістично. Тобто, усі наші виші, досвід і тп у яму, чорну і бездонну. Що поїдеш , що лишишся…
Ненька наша
• сегодня в 02:59
Ответ дляДюймовочка
У пенсії в Україні не буде до того часу
Це ви емоційно чисто чи…? Типу, поїхали всі?
Ненька наша
• сегодня в 03:00
Ответ дляРожки-да-ножки
Работодатель платит отчисления
Ну але ж то соціал, ну попрацюють декілька років/навіть десятків, це ж мало
Фиона Шрековна• сегодня в 03:09
Ответ дляНенька наша
Так я написала про минимальную заграницей. Здесь нет такого эйджизма. Люди и на пенсии работают на простых работах. Плюс медицина по страховке. Болеть не так страшно пенсионеру, как в Украине.
А вообще да. Всё летит коту под хвост. Мне за 50. Инженер. Убираю частные дома. Официально. Что будет дальше, вообще не загадываю. Просто быстрее бы настал мир.
П´яна вишня• сегодня в 03:32
Ответ дляНенька наша
А старість?
Ой, а можна подумати тут на ті пенсії можна жити, в мене у свекрухи стажу більше 30 років на шкідливому виробництві, пенсія до 8000, інвалідність набута через шкідливі умови праці, ліки життєво необхідні зараз майже 4000, комуналка 1000, з субсидією. Якби не діти та город, жила б на хлібі та воді.
Ненька наша
• сегодня в 03:34
Ответ дляП´яна вишня
Ото ж, жесть… так це людина проробила, ще й на шкідливому.
Я комуналку нещодавно платила 10к грн. Іпенсія 40-70 дол. Як?..
П´яна вишня• сегодня в 03:35
Ответ дляНенька наша
Так це не мінімальна пенсія, я не знаю скільки мінімальна, але жити і на цю, маючи потребу в щомісячних витратах на ліки, неможливо. А ще їсти щось треба
ВЫВсеВрете• сегодня в 04:19
Не дарма, будуть мати європейські пенсії. Давайте про українську взагалі не пишіть, бо то і є дарма прожити
Щебетушка• сегодня в 05:20
Українська пенсія не цікавить. 12 років відрахувань так і буде, що просто подарувала Україні. Напрацюю в країні, де зараз і є накопичення, і ще зробимо з чоловіком. Ні на які держави сподіватися, на всі 100% не можна.
Мишка-шалунишка• сегодня в 06:13
Ответ дляНенька наша
Ні, мало в Україні.
І так на мінімальну пенсію тут можна жити, а не жевріти.
волосатое стекло• сегодня в 07:27
Ответ дляФиона Шрековна
Пенсионеры работают
Скромняшка• сегодня в 07:30
Ответ дляНенька наша
Обирайте варіант де комуналка не 10 тисяч. Знайдете собі заняття на пенсії. А як інші зараз виживають в Україні? Всі прості люди.
волосатое стекло• сегодня в 07:30
Ответ дляНенька наша
До 35 не состоялся - все уже 100%
Разве что свое дело и до среднего уровня вполне можно дорастить.
Ну и щачем большинству карьера в гос или на заводе? Разница зарплат там не большая. Это слезы, а не ’карьера’
волосатое стекло• сегодня в 07:31
Ответ дляНенька наша
А разве это достойная сумма?
волосатое стекло• сегодня в 07:35
Ответ дляФиона Шрековна
На заводах воруют и крутят схемы.. и хорошо что не по специальности...короче - переучивайтесб или на психолога или на таролога - про пенсию и не подумаете.
Если не решительная и честная - на бухгалтера. И зарплата и подружки
волосатое стекло• сегодня в 07:36
Ответ дляП´яна вишня
В германии пенсия 650€
Тоже мало. И тоже стаж нужен
Електрохарчування• сегодня в 07:41
В Украине не работала, за границей о пенсии тоже смысла думать нет. Открою свой бизнес и буду жить себе спокойно и не зависеть от призрачной пенсии на которую не проживешь
Скромняшка• сегодня в 07:44
Ответ дляЕлектрохарчування
Цікаво. Хто фінансує ваш бізнес?
Люблю джаз• сегодня в 08:20
Ну не повертатися ж заради пенсії.Сестра виїхала в США,навіть і не думає сюди прилітати і оформляти,вже 2 роки могла б.В мене стаж 30+ і я дома,не впевнена,що вона в мене буде.