Черепаха Тортила• 11 октября 2022
Сину 7 років, завжди спорить
Наприклад, мама, що одягати, одягай джинси і цей реглан- ні я хочу сірі штани і ту кофту. Давай їсти , приходить на пахню, ні я хочу гречку. Пішли на вул, ні я ре хочу, і так ні майже на все
Брынза• 11 октября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Наприклад ми хочемо на гуртки, багат різних речей, але хоче одне й те ж носити, тому і пояснюю, щт гарні речі, треба носити, бути в різному кожного дня
Одежду с ним покупали? Он выбирал? У меня тогда аргумент - зачем выбирал и покупали, если не хочешь носить?
Хотя вчера зашли курточку купить, и атас - упёрся, не хотел ни выбирать, ни мерять, так и ушли ни с чем, такое бывает тоже
Любовь Калистратовна• 11 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Ви теж побачили зверхнє відношення матері до дочки? Звідти й це ’нам 10’.
Мати вважає дитину часткою себе, водночас очікує від дитини поведінки дорослої людини.
Тут матері до психолога.
Удалено администрацией...
Синди Кроуфорд• 11 октября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Неа, моя только с родней такая умная. А на площадках прибегает ко мне когда ее обижают
Воот и у меня такая же,с другими совсем другая
Фенте Фря• 11 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
а я люблб таких болтунов и протестантов). с ними интересно.
Зануды( Все не то и все не так.
Смешнюча• 11 октября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Удалено администрацией...
Я навіть не мала жодних сумнівів в подібній реакції. Це все, як кажуть, звєнья одной цепі.
Тож в вас ’етот пєріод’ не закінчиться.
Любовь Калистратовна• 11 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Тож в вас ’етот пєріод’ не закінчиться.
Диагнозы мужу и маме ставьте.
Смешнюча• 11 октября 2022
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Диагнозы мужу и маме ставьте.
Звичайна хабальска риторика.
Нічого дивного.
Я б дуже здивувалася, якби побачила інші коментарі.
Нічого дивного.
забиякина• 11 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
У вас доти, доки ви не відокремите дитину від себе. Бо зараз дитини немає, як особистості, є ’мы, нам’
Миллион лайков)) Спасибо за исчерпывающий ответ
Там скорее мамы нет как личности
А ребенку и деваться некуда-то, как хочется скинуть эту ношу
Там скорее мамы нет как личности
Смешнюча• 11 октября 2022
Ответ длязабиякина
Там скорее мамы нет как личности
Почитайте відповіді мами
забиякина• 11 октября 2022
Ответ дляСмешнюча
Почитайте відповіді мами
Адміністрація вже видалила по-моєму)
Смешнюча• 11 октября 2022
Ответ длязабиякина
Адміністрація вже видалила по-моєму)
Ну то можете уявити, шо там було