zara-dara• 11 октября 2022
Дівчатка, підкажіть будь ласка чи є можливість переслати посилку в США, крім укрпошти
Дівчатка, підкажіть будь ласка чи є можливість переслати посилку в США, крім укрпошти. Може знаєте з ким можна переслати ...
Мирного неба всим нам
Ответ дляzara-dara
мене цікавить крім укрпошти, дякую за відповідь
Meest!
Але є нюанс:
Попросіть отримувача у США, щоб там на місці оформив собі, дасть Вам номер, тут лиш принесете ту посилку і віддати, з паспортом звісно
Там треба буде ваші номер моб, піб, вага і розмір пачки, можна приблизно
Так буде скорше і дешевше, суттєво)🤗
У США, можуть по телефону це оформити, або на сайті meest.us
Але є нюанс:
Так буде скорше і дешевше, суттєво)🤗