Пиу!Пиу!• 11 октября 2022
Spf крем
Яким спфом користуєтесь? Які б порадили і які не сподобалися?
Кидстаффовна• 11 октября 2022
Мені цього року сподобався cureskin omega, порадила косметолог, візьму знов його. до цього користувалася дорожчими
Стопясят раз обсуждала• 11 октября 2022
ROCHE-POSAY Anthelios XL LSF 50+ Gel-Creme /R
Він дає матуючий ефект й шкіра не блищить, як у кота яйця
Тётя Хрюша• 11 октября 2022
У меня Медион. Понравился , комфортный для комби кожи - не выбеливает и не блестит. По поводу защиты не могу пока сказать, купила недавно
Не понравился colorescience glow
Угги в горошек• 11 октября 2022
ZO Skin Health | Sunscreen SPF 50 | Smart Tone Sunscreen цей взяла вже другий,він ще і bb,в мене теж комбінована шкіра