Думы мои думы• 12 октября 2022
Порадьте спрей від нежитю дитині
Який спрей купити від нежитю дитині 11 років, щоб швидше полегшити дихання.
Пустощі-веселощі• 12 октября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Порадьте дійсно дієвий спрей🙏
Вище написали вже
Остановщица• 12 октября 2022
Спреи усугубляют ситуацию вызывая еще большие отеки. Спрей не посоветуют, но для быстрого снятия отека лор нам назначает сератту и синупрет в таблетках. Капли и спреи под запретом, если не отит.
Я Главная• 12 октября 2022
Хьюмер або Пшик промивати, сінупрет краплі орально, та якщо треба полегшити дихання терміново протаргол(підсушує добре) або віброцил (сосудозвужуючи) та таблетки ніксар.
Жидкость для снятия глаз• 12 октября 2022
Ответ дляДумы мои думы
Порадьте дійсно дієвий спрей🙏
Галазолін гель. Ми вже брали (за призначенням лікаря) 1%
Ща как дам• 12 октября 2022
Складне лікування , може призначити тільки ЛОР . Тут бачу рекомендують кому що ,, болить,, ми теж га тому тижні були у лікаря , звичайна нежить а лікування ого-го . Головне що без усяких швидкодіючих спреїв