Бабулька• 13 октября 2022

Кто умеет квасить капусту, зайдите пжлст

Квашу в первые, в трех литровую банку положила капусту, вышло чуть больше половины.
Сок капуста на второй день не дала, я добавила воды
Сейчас попробовала она из за воды недосоленная
Можно добавить соли , можно ее переложить в меньшую тару?
Или потом досолить и не перекладывать?
Гопница-Советчица• 13 октября 2022
Не надо добавлять воду, нужно :
1.Выбирать сочный сорт, типа Агрессор
2. Плотно трамбовать капусту

СМСница• 13 октября 2022
Дивіться, треба повна банка, щоб був прес, а у вас капусту стінки банки не тиснуть.
Візьміть краще пластикове відро і зверху тарілку меншого діаметру + бутль води для тиску. Тоді ви не будете залежати від об´єму капусти.

Так, додавайте солі у воду, якщо вже залили, але і цукру додайте, бо не буде чому там бродити.
Pavelolka• 13 октября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Не надо добавлять воду, нужно :
1.Выбирать сочный сорт, типа Агрессор
2. Плотно трамбовать капусту
Никогда не вижела указание сорта капусты :)
СМСница• 13 октября 2022
Ответ дляPavelolka
А вона по вигляду агресивна
Гопница-Советчица• 13 октября 2022
Ответ дляPavelolka
Это один из сочных сортов
Гопница-Советчица• 13 октября 2022
Ответ дляСМСница
А вона по вигляду агресивна
Точно, такая сплюснутая)
ГейТуда• 13 октября 2022
Ответ дляPavelolka
Есть очень тонколистная, моя свекровь такую выращивает, и квашеная у нее соответственно как каша, мягкая, никакая. Но я названий сортов тоже не встречала ни в магазинах, ни на рынке (может, на рынке надо спрашивать).
МастерЮля• 13 октября 2022
Капуста повинна бути приплюснута голівка. Я шинкую капусту в каструлю, приблизно на трилітрову це +- 2,5 кг нашанкованої, добавляю дві столові ложки солі. Потім трошки перетираю її з сіллю в каструлі і закладую в банку, трамбуючи пестиком від спецій. Так утрамбовую банку майже доверху, ставлю в таріль і залишаю на столі. Наступного дня дивлюсь, якщо соку майже повна банка, то не доливаю, якщо менше, то трохи добавляю водою. Шпажкою по кілька разів на день проколюю капусту в банці, щоб вийшли газікі) Три дні і вона готова)
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Точно, такая сплюснутая)
Такую и взяла

автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Я тоже брала приплюснутую
Но банка не до верха
Пластилин_Колец• 13 октября 2022
Много лет квашу капусту из АТБ постоянно с осени до весны, сорт не знаю, всегда очень много сока. Автор мало соли изначально положила и не утрамбовала в банке.
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Вот
Может переложить в двухлитровую?
Гл. Амурная• 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
На трьохлітрову банку треба приблизно 3,5 кг капусти, за три дні вона ніяк не закваситься, неділі півтори-дві.
МастерЮля• 13 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
Я написала приблизно вагу, бо ніколи не зважувала. Завжди на око роблю. А через півтора - два тижні в мене на підході вже інша банка, бо кваситься вона в мене три дні на кухні, там тепло. Потім ставлю в холодильник і починаємо їсти.
МастерЮля• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Вот
Может переложить в двухлитровую?
Так. Треба менша тара
Клевотница• 13 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
3-4 дні, і капуста готова. Навіть менше, ніж у Арестовича)))
МастерЮля• 13 октября 2022
Ответ дляКлевотница
Так і є) Про які півтора- два тижні мова, не розумію
Клевотница• 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Через 2 тижні вона вже ядрьона стає.
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Так. Треба менша тара
Дякую)
Зараз її переклала і скуштувала на смак, а вона вже так добре кисла, а сьогодні тільки другий день, завтра ще день стояти
Вона може перекиснути і стати занадто кислою?

СМСница• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Вот
Может переложить в двухлитровую?
Може допомогти. Але пластикове відро все одно краще :)))
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Все по рецепту, соль 20 грамм на килограмм капусты, утрамбовывала как могла🤷🏻‍♀️
Возможно дело в банке
Трехлитровпя слишком большая
А соли даже много было, когда я попробовала на вкус, но через день добавила воды и из за этого капуста стала несоленная
СМСница• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Дякую)
Да, але треба дивитися на колір і структуру капусти, чи перестав розсол утікати.
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляСМСница
Немає відра(
Але знайшла банку два літра
Переклала в неї все, вийшло ідеально, до краю банки
Сподіваюсь капуста вийде
Мені головне щоб не занадто кисла
Раніше брала на базарі, дуже добру, таку не кислу, середню
Як таку зробити
МастерЮля• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Возможно дело в банке
Трехлитровпя слишком большая
Може це так на фото, але мені здається, що капуста посіріла. Може бути не вдалою(( вибачте
СМСница• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Немає відра(
Але знайшла банку два літра
Сподіваюсь капуста вийде
Мені головне щоб не занадто кисла
Як таку зробити
На базарі вся капуста маринована з оцтом, а не квашена.
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляМастерЮля
Це як? Вже пропала?
Ось ще фото
автор Бабулька • 13 октября 2022
Ответ дляСМСница
Та ні , брала добру, без оцту точно, я його чую відразу
СМСница• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Це як? Вже пропала?
Ось ще фото
Я бачу красиву білу капусту без сірості
Козяка-маляка• 13 октября 2022
Ответ дляБабулька
Це як? Вже пропала?
Ось ще фото
Не пропала, просто мало соли и она будет стоять и сопливиться, но не кваситься. можно ее потушить)
Здесь читала рецепт с водой, солью и сахаром , сама не делала
https://forum.say7.info/topic45651.html
Козяка-маляка• 13 октября 2022
Ответ дляГл. Амурная
3 дня, вчера поставила готовую в холодильник