Женамужная• 14 октября 2022

А як у вашому оточенні?

Багато людей у повсякденному житті перейшло з російської на українську? Ви особисто? Бо як не мовна тема, всі пишуть "багато хто перейшов", але форум як був переважно російськомовним, так і лишається. Обрати можна два варіанти - про себе й про оточення.
Результат:
вже голосів: 701
162 (23.11%) Спілкуюсь укр., коли є потреба
101 (14.41%) Декілька перейшли
100 (14.27%) Не перейшла
97 (13.84%) Перейшла частково
79 (11.27%) Ніхто не перейшов
66 (9.42%) Багато знайомих перейшли
56 (7.99%) Тыць для україномовних до війн
40 (5.71%) Я перейшла повністю
Щедрик• 14 октября 2022
1-00 ну и тема....
вы часом не троль?

Ms. Анонимная• 14 октября 2022
Мовосрачь - открытие
автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляЩедрик
1-00 ну и тема....
вы часом не троль?
Що саме вас бентежить в моїй темі? Звичайне соцопитування
Твердая валюта• 14 октября 2022
Автор, а вы в своих наблюдениях за мовными тенденциями форума учитываете что тут 30% посетителей из рашки?
Твердая валюта• 14 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Под анонимом, ночью - все признаки трольной темы для срача.
автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Гадаєте, що це вони не дають тим, хто перейшов, поставити галочку навпроти ’повністю перейшла’?
Твердая валюта• 14 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Гадаю что такой огромный процент русни исказит статистику.
Просто Мария• 14 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Мовосрачь - открытие
Сага. Часть 1
автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Статистику тих, хто перейшов - навряд чи

Компотик вишневый• 14 октября 2022
Если человек разговаривает на укр перехожу сразу,и дома с мужем только пока иногда)
Новогодняя пальма• 14 октября 2022
Ответ дляЩедрик
1-00 ну и тема....
вы часом не троль?
Там нижче від Автора ще одна така срачна тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3215677
Пиши-пропало• 14 октября 2022
Я и моя семья не переходили на украинский. На работе одна бухгалтер перешла. В близком окружении никто не перешел. Киев
Рогнеда Карповна• 14 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
Сага. Часть 1
Попкорн? Чипсы? Кола? Сухарики?
автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляНовогодняя пальма
То не моя. Але вона мене надихнула, правду кажучи. Людей, що перейшли на українську (або які кажуть, що перейшли), бачу тільки тут на форумі. В житті бачила тільки тих, хто спілкується в залежності від обставин обома мовами.
Рогнеда Карповна• 14 октября 2022
Нет моего варианта ответа:’ Не акцентирую внимание на этом’. Для меня важно, какой человек изнутри - светлый или с гнилой душой. А говорит пусть хоть на ломаном французском.
P.S.: Я сама одинаково хорошо говорю на укр и рус.
КокошинЭль• 14 октября 2022
у моєму оточенні завжди розмовляли/розмовляють українською.
автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Для вас є тиць - розмовляла й до війни. Й я не вірю, що ви не знаєте жодної російськомовної людини.
Ms. Анонимная• 14 октября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Так это понятно любому здравомыслящему человеку, все эти выяснения рус или укр - исключительно для ватников.
КокошинЭль• 14 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Так і проголосувала, кеп.
У мене вся родина на росії живе, але хто сказав, що вони моє оточення?

автор Женамужная • 14 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Так і проголосувала, кеп.
Вас тільки родина, яка живе в іншій країні, оточує? Немає сусідів, друзів, колег, знайомих, etc?
КокошинЭль• 14 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
У вас проблеми з розумінням тексту. Перечитайте ще раз, що я написала про оточення, відповідаючи на ваше запитання.
Глубоководная селедка• 14 октября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Ого! Откуда такая статистика? Что они тут делают? Они ЗА нас или... шпионят?!
Танцепесенная• 14 октября 2022
Не перешла, хотя укр знаю хорошо. Русский язык не принадлежит кацапам
Глубоководная селедка• 14 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Я деяких знаю, які повністю перейшли. До війні не чула, щоб українською спілкувалися. Хоча впевнена, що і раніше вільно володіли. Я так само. Можу вільно українською... Але переважним чином у побуті спілкуюсь російською. На роботі - виключно українською.
Твердая валюта• 14 октября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Это где-то в прошлых темах девочки кидали статистику пользователей.
Они тут годами пасутся. Часть просто потрындеть, потому что форум живой популярный. А часть кремлеботы - устраивают срачи, продвигают рашистские нарративы в массы.
Тюрюнь_Тюнь• 14 октября 2022
Не перешла.Из знакомых тоже никто не перешёл. Всю жизнь прожила в Киеве.
Баба Яга• 14 октября 2022
Перейшла, бо поляки мене не зрозуміють, якщо почну російською. А українською можна порозумітися.
Глубоководная селедка• 14 октября 2022
Ответ дляТвердая валюта
От уже гавнюки... Читают тут правду, как люди от души делятся, сочувствуют друг другу, а они сидят и злорадствуют небось...
Твердая валюта• 14 октября 2022
Ответ дляГлубоководная селедка
Именно так
Глубоководная селедка• 14 октября 2022
Мне кажется, что админы это могут вычислять и перекрывать кацапам доступ.