Лукава_Кiшка• 14 октября 2022

Чи хотіли б ви бачити більше укр.мови на порадниці?

Чи для вас це неважливо?
Результат:
вже голосів: 252
150 (59.52%) Неважливо
102 (40.48%) Хотіла б
Мадам Подлинник• 14 октября 2022
Я вважаю що її тут достатньо. І після 24.02 дуууже збільшилась кількість україномовних тут та у повсякденному офлайн житті
Додекаэдр• 14 октября 2022
хотілося б менше орфографічних помилок. але то не важливо ;)
порадницям пробачаю все!
автор Лукава_Кiшка • 14 октября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
А мені здається ні, деколи тільки бачу теми на нашій мові
База_птеродактилей• 14 октября 2022
а чому не Дорадниця, якщо вже взялися власні назви перекладати?
Мене, наприклад, дуже тішить Советчиця ) Прочитаю і настрій покращується.
Мадам Подлинник• 14 октября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Чому деколи? Ось останні теми для прикладу. Рахуйте
База_птеродактилей• 14 октября 2022
капець. Советчица) Це ще спробуй напиши українською)
Мадам Подлинник• 14 октября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Я теж
Зразу асоціації з мінєтчиця
Маруська Му• 14 октября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Багато людей перейшло на українську
Флюорография гуся• 14 октября 2022
Автор, а к чему опрос? Что изменит то, что Вы или я что-то там хотим?
Мамаша в бигудях• 14 октября 2022
Вообще пофиг на каком языке, если темы адекватные и комментаторы вменяемые
вкрации• 14 октября 2022
Хочу і бачу що все більше і більше рідної мови тут
сЛАдКОежКА• 14 октября 2022
Не важно, потому что я родом из юго-востока и у нас большинство общаются на русском. И это мне не мешает любить Украину. Украинский я знаю также.
очки_ннадо• 14 октября 2022
Ответ дляМадам Подлинник
+. Я керівник великого пізрозділу. Десь з літа 90% переписки в компанії веду українською мовою.так само всі презентазії та навчання. Поступово переходжу. Все життя у побуті з рідними ( крім батька) спілкувалася лише російською. Тому трохи незвично, але стараюся) всі соц.мережі теж тепер виключно українською.
Пишу_граммотно!• 14 октября 2022
Мені все одно, на якій мові спілкуватися, особливо тут, але я хотіла б ( особливо останньою крапкою були події з 10 жовтня і реакція на них росіян) прокинутися вранці і забути російську, от просто назавжди забути. Я російськомовна, але легко переходу на українську,якщо співрозмовник на ній розмовляє. Зараз в моєму оточенні багато нових людей, і помічаю, що вони дуже гарно розмовляють українською,і вони перейшли на неї після війни. Принаймні стараються розмовляти
Плакат с автографом зимы• 14 октября 2022
Ой нет! Пусть Советчица остаётся Советчицей! Всё ж лучше чем суржик или ошибки от которых кровь из глаз.
А поговорить?• 14 октября 2022
я позавчора йшла в магазин, а за мною двоє і розмовляли російською - я напружилась і аж обернулась від несподіванки.
Ответ дляПишу_граммотно!
Вот это вот « стараються» и пугает. Стараются - на русском языке, ещё и без мягкого знака а на мове- намагаются. Поэтому лучше русский чем такой изуродованный украинский.
База_птеродактилей• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
https://goroh.pp.ua/Тлумачення/старатися
Мяо мой мяо• 14 октября 2022
Ответ дляЛукава_Кiшка
Я зараз настільки ненавиджу ВСЕ російське, що рідко знаходжу в російськомовні теми.
Мяо мой мяо• 14 октября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Порадниця.
Ответ дляМяо мой мяо
Порадниця.
Нет. Этот ресурс носит название Советчица, никаких порадниць!
База_птеродактилей• 14 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Порадниця.
Мяо мой мяо• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Інколи мене тут настільки вибішує кількість раша ботів, що аж свербить на evorog написати про те. Клоака просто.
успокойте_Меня• 14 октября 2022
Зеленка, угомонитесь уже со своей Фарион.
Ответ дляМяо мой мяо
Удалено администрацией...
ПлакалаВАвтомобиле• 14 октября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Совєтчіца))
Мяо мой мяо• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Удалено администрацией...
Ага, особливо всі що тут - прям з окопів через старлінк теми строчать.
ПлакалаВАвтомобиле• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Назва ні до чого, адже тих, хто грамотно пише російською, тут одиниці.
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
А уж тех, кто грамотно пишет на мове вообще по пальцам пересчитать можно.
Яжемать Мне можно• 14 октября 2022
Ответ дляПлакат с автографом зимы
Мовою, а не на мові
В Україні, а не на Україні
Вони українською навчаться правильно говорити і писати поступово, а такі як ви продовжуватимуть розповідати про свої російськомовні щелепи