Кокосиха• 14 октября 2022
Мій шеф - дибіл
Працюю на фірмі з штатом +- 50 людей.Попередній директор( син теперішнього) був повністю адекватний, теперішній- повний дурак.Працюю гол. бухгалтером, помічника мені не хоче приймати. Робочий день починається 7,35 і без обіду( ну раптом 15 хв) до 17.15.За 3 роки в відпустці була тиждень. Маніакальна недовіра до всіх, навіть власних дітей.Навіть ноутбук не дозволяє везти в ремонт без нього, а сам немає часу.На людей кричить, як до псів.Якщо якась перевірка, він тупо сідає в машину і їде з фірми.Бухгалтера мене зрозуміють(Не вважає жодну роботу за компом важливою, лише фізичну.Приймає лише тих людей, які бігають за ним , як шавки(З/ п в мене 25 тис , піднімати відмовляється.Якось прийшов і кричав, що забороняє мені спілкуватися з попереднім директором, його сином.Робочі місцеві 17.00 вже в своїх машинах і додому, ті , хто їздить бусом робочим, швидше ніж 17,15 з території не виїжджають,бо він так сказав.Вчора так поскандалили, що псіханула і поїхала додому.
Кокосиха
• 14 октября 2022
І розумію, що війна, з роботою напряг( Але через день плакати через його заскоки вже не маю сил.
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляparele
Война войной, а хорошие специалисты по-прежнему требуются. Ищите другую работу, зачем Вы все это терпите? Здоровье никто не вернёт.
Так, зараз хочу просто морально відпочити.Якась така спустошена, жах
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ще одного разу покликав хлопчину- кур‘єра, і сказав йому бути зі мною обережним
Я досі не второпала, якою інформацією може володіти кур‘єр, що я не знаю
Играю у края• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Кокосиха
• 14 октября 2022
Він вважає, що проти нього змовилися всі постачальники,бо ціни високі.Всі покупці, бо ціну збивають.Всі перевізники і т д
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляКрапипопка
Белочник какой-то.К сожалению,таких много.
І головне, практично не п‘є
Хіба вино, ну це те, що я бачу на роботі
Але колись був на війні коли ще в армії служив
Такий , наче тиран(
Мастер Класс• 14 октября 2022
То треба щось робить... Або сідайте на якісь транки, щоб блуо пофіг, або тікайте... Такі нерви до добра не доведуть
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляКубик Рубика
Ужас. А почему его сын ушел с должности и чей бизнес?
Тому, що він до нього так відносився постійно.Той на 8 був на роботі, з нами кави міг випити.Працював, шукав клієнтів і т д. А старший кричав до нього, що він нічого не робить, тільки в макбуці , вибачте, їблує
Під час однієї зі сварок , старший послав на х.й його
Вся фірма на собі вже за місяць відчула, який об‘єм роботи був на колишньому директору(
Крапипопка• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
І головне, практично не п‘є
Такий , наче тиран(
Та некоторым власть категорически противопоказана.Прям панами себя чувствуют,а вокруг рабы.Творят такое,что на голову не натянешь
КапитанльнаЯ• 14 октября 2022
Розумію вас. Я так до війни працювала - атмосфера тотальної недовіри, камери кругом з прослуховуванням. Багато в колективі тих, хто завжди пише доповідні на найменші проблеми, які можна вирішити на місці без втручання керівництва. З початком війни штат скоротили разів у 7. Зараз у мене нова робота, в порівнянні з якою попередня здається не такою й поганою. Тому я активно шукаю щось інше
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляКрапипопка
Ви так чітко написали, він наче не власник, а рабовласник
Цветик-семицветик• 14 октября 2022
Ну, вы же всё понимаете сами-надо уходить. Сложно, но хорошему бухгалтеру работа найдётся всегда.
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так, в нас теж камери майже всюди. Але мені нічого приховувати, тому на це не звертаю увагу. Хай подивиться, скільки люди працюють
Але коли ти працюєш, а в кабінет влітає він і годину монологу, що я зайняла неправильну позицію, бо спілкуюся нормально з своїм колишнім директором, з яким пропрацювала 2 роки, це перебор
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляЦветик-семицветик
Так, розумію
Просто шкода сил, праці, часу
Завжди все чітко роблю, стільки сил вкладено(
Просто шкода сил, праці, часу
Цветик-семицветик• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
И вы правы. Он не имеет права даже голос на вас повышать. Об остальном и речи даже нет, не его дело кто и с кем общается-вы не его личная вещь!
Чучело сосны• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Вы опасная женщина))
А по теме сочувствую. А куда делся сын? У него своя фирма? Работу надо искать другую. Глядя на вас разбегаться и остальные, пусть там сам на себя орет
Ра ру ра ру ра• 14 октября 2022
Звідки оце дИбіл? Від слова диба чи що? дЕбільність. Ну в школі в підручнику з біології це було навіть. Якби не це, то може б вам поспівчувала. А так... Десь глибоко в душі співчуваю директору)
Пыхтелка• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
За 3 года не могли найти работу другую?
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Вы опасная женщина))
Зараз шукає варіанти створення власної фірми.Хоч це нелегко, він працював і дуже сильно допоміг підняти фірму, а пішов з роботи лише з власним ноутом.Вся земля, приміщення, основні засоби, все на цій фірмі залишилося
Цветик-семицветик• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Так, розумію
Просто шкода сил, праці, часу
Он абъюзер и такие не меняются, он вас будет доводить и дальше, ему пофиг, а вы будете страдать ежеминутно.
Вы подыскивайте работу, за 25 тыс. при нынешнем курсе не стоит терпеть такое обращение.
У нас бух уехала во время войны и не хочет возвращаться, пока справляемся на удаленке, но будем искать скорее всего нового, так что уверенна, что ещё кому-то нужен бухгалтер-не сидите, ищите, а потом заяву на стол и ушла с гордо поднятой головой.
Кокосиха
• 14 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
За 3 года не могли найти работу другую?
Так я з новим директором не повний рік працюю
Роботу ще не шукала
Пупуговка• 14 октября 2022
Нервы это здоровье. Я ушла в конце августа с нервной работы. Куча мат ответственности, орущий директор, шакалы коллеги. Месяц искала работу, нашла, небо и земля. Больше физической работы это небольшой минус, но и больше выходных в 1.5 раза. Адекватный коллектив (хвалить не буду, мало ли что, но пока нравится). Не бойтесь что-то менять. Бойтесь остаться в этом гнилом болоте
Удачная• 14 октября 2022
Автор, какой смысл в том что вы написали? Рассказать нам что вы 3 года мучаеиесь? Пожаловаться? На кого на себя? Вас привязали к работе и держат?