Кокосиха• 14 октября 2022

Мій шеф - дибіл

Працюю на фірмі з штатом +- 50 людей.Попередній директор( син теперішнього) був повністю адекватний, теперішній- повний дурак.Працюю гол. бухгалтером, помічника мені не хоче приймати. Робочий день починається 7,35 і без обіду( ну раптом 15 хв) до 17.15.За 3 роки в відпустці була тиждень. Маніакальна недовіра до всіх, навіть власних дітей.Навіть ноутбук не дозволяє везти в ремонт без нього, а сам немає часу.На людей кричить, як до псів.Якщо якась перевірка, він тупо сідає в машину і їде з фірми.Бухгалтера мене зрозуміють(Не вважає жодну роботу за компом важливою, лише фізичну.Приймає лише тих людей, які бігають за ним , як шавки(З/ п в мене 25 тис , піднімати відмовляється.Якось прийшов і кричав, що забороняє мені спілкуватися з попереднім директором, його сином.Робочі місцеві 17.00 вже в своїх машинах і додому, ті , хто їздить бусом робочим, швидше ніж 17,15 з території не виїжджають,бо він так сказав.Вчора так поскандалили, що псіханула і поїхала додому.
автор Кокосиха • 14 октября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
А как он может снять налоги? , уменьшить зп или премии разве что. И как можно не пустить в оф.отпуск?
Є неофіційна з/п, з неї пропонує віднімати.Я відмовилася

Дівчина з космеями• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Зараз шукає варіанти створення власної фірми.Хоч це нелегко, він працював і дуже сильно допоміг підняти фірму, а пішов з роботи лише з власним ноутом.Вся земля, приміщення, основні засоби, все на цій фірмі залишилося
Залишились, бо батько фірму заснував. Ті земля, приміщення не самі намалювались.
Щось він-таки вміє, знає, раз зміг.
Хотілось би другу сторону почути....
Трусиковед• 14 октября 2022
Ответ дляПупуговка
Получится только у слепоглухонемого. Это унижает твоё достоинство. Есть нормальное отношение на работе. Нужно только найти другую и не боятся что-то изменить. У меня за 20 лет работы их было больше десяти
Бігунок - мрія роботодавця😄
Трусиковед• 14 октября 2022
Ответ дляПыхтелка
Идите к нему. Предложите помощь в открытии. Он оценит.
Точно
Щось мені здається, що главбух по сину сохне, а тут старий хрич намалювався і щось вимагає
Трусиковед• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Він просто придурок, вже й не знаю, що від нього чекати.Там сімейка вся така- і дінка може приїхати подивитися на робочу їдальню, чи там чисто
Це їх бізнес, їх приміщення, їх їдальня - чому жінка не може перевіряти там чистоту?
В рот не ложи• 14 октября 2022
В нього ж параноя
parele• 14 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Він вважає, що проти нього змовилися всі постачальники,бо ціни високі.Всі покупці, бо ціну збивають.Всі перевізники і т д
Ваш директор - параноик. И рано или поздно он станет не только морально, но и физически опасен. Тикайте.
Елена 4160• 14 октября 2022
Ответ дляРа ру ра ру ра
Ага. Безграмотность - она ж везде вылазит. Такие ´недушные´ у меня из подразделения вылетают аж бегом. Не умеет норм писать - это 99,9 не умеет элементарное посчитать, а разобраться в более глубоком чем-то и подавно. 25 лет наблюдаю связь такую.
’дИбіл - це не помилка - це просто вираження презирства і неповаги, акцент на тому, що ця людина на ’дЕбіла’ навіть не заслуговує. По темі, був у мене такий керівник який всіх в чомусь підозрював, абсолютно не цінував співробітників, ну і сидить зараз сам на роботі, всі розбіглися, фірма з дуже перспективної стала болотом.
автор Кокосиха • 14 октября 2022
Ответ дляТрусиковед
Точно
В мене троє дітей, і діти мої ровесники з мої колишнім шефом. Не судіть всіх по собі

Гравицапа• 14 октября 2022
Ответ дляТрусиковед
Бігунок - мрія роботодавця😄
З гарної роботи не біжать
Ра ру ра ру ра• 14 октября 2022
Ответ дляЕлена 4160
Не видумуйте) дебіл і є дебіл.
Ра ру ра ру ра• 14 октября 2022
Ответ дляt.fodlash
А йдіть гуляти, пані. Якого біса ви тут приперлись та пишете людині ? Співчуває вона. Собі поспівчувай. Невихована абсолютно. Про рівень розвитку можна й не писати.
Не пиши. Дозволяю) все зрозуміло)
Пиу!Пиу!• 16 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Ще одного разу покликав хлопчину- кур‘єра, і сказав йому бути зі мною обережним
Я досі не второпала, якою інформацією може володіти кур‘єр, що я не знаю
Була колись на схожій роботі-фінансовим аналітиком у директора-психа. Цей самодур швиряв в людей різними предметами, коли в нього не було настрою, викликав в ресторан з документами і ти за 15 хвилин повинна по заторам доїхати в центр Києва. Я витримала 9 місяців і пішла звідти, бо нервова система була геть зіпсована, око сіпалося, руки тремтіли.