пу_пугренчик• 14 октября 2022

Так сьогодні буде Холостяк, чи ні?

пАлАвинкА• 14 октября 2022
28 жовтня

автор пу_пугренчик • 14 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
28 жовтня
😭
ALenushka505• 14 октября 2022
Ответ дляпу_пугренчик
😭
Підтримаю
Надоїв вже марафон. Телевізор пів року не включаю
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Я так поняла у нас в стране все хорошо, раз опять шоу снимают?
Подставка для припева• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Шоу не знімають зараз, це все що було знято до війни.
пАлАвинкА• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Шоу зняли до війни. Це теж чиясь робота зараз. Економіка повинна працювати
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Снимает СТБ, куча анонсов, про холостяка именно не в курсе

Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Отлично) одних мобилизовать, а другим шоу показывать ...
Подставка для припева• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ну що саме знімає зараз? Всі розважальні програми були відсняті ще до війни, там перед кожним шоу це зазначають( на кухні часто телевізор фоном грає,тому зауважила)
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Которые сейчас идут, но на СТБ куча премьер на октябрь, все снимались в 22 году, то что запомнила это счастлива за неделю и новые серии коли мы вдома
пАлАвинкА• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ви з окопа пишете?
Радуга-дуга• 14 октября 2022
А хто там зараз холостякує?)
Мені вчора донька 8 років сказала , що хоче народити від зеленського я кажу він одружений, вона каже - то нічого
Це так для приколу)
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляпАлАвинкА
Ви з окопа пишете?
Кум в окопе, ещё вопросы?
пАлАвинкА• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Кум в окопе, ещё вопросы?
У мене брати, куми, друзі. Але всі вони закликають нас до того, що життя продовжується. Тому кожен підтримує країну на своєму фронті - хтось в окопі, хтось за знімальною камерою, хтось купує каву в кафе, а хтось - нові речі українського виробника, який 20% від вартості переводить на ЗСУ.
Подставка для припева• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Я розумію вашу стурбованість(якоюсь мірою розділяю з вами),але ж не треба забувати,що навіть в Велику Вітчизняну їздили з концертами розважальними, тому що життя не зупиняється. І хтось на жаль помирає,коли хтось народжується. Це гірка правда. Так було,так є і так буде
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Так не должно жить, потому как это тогда десятилетиями будет длиться

Я не говорю всем в окопы, но шоу для отвлечения народа от войны точно можно не снимать
julia-678c• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Щасливі за 7 днів в 21 году снимали, сама своими глазами одну из съёмок застала у нас в городе
Козяка-маляка• 14 октября 2022
Ответ дляjulia-678c
Как могли снимать в 21 году, если в анонсе ВПО показывают которые выехали из оккупации? Может начали и в 21, но закончили точно сейчас
kll lena• 14 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка

Ви перебільшуєте вплив розважальних шоу на хід війни

Нога на ногу• 16 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Снимали с октября 2021 года по январь 2022года