СhanelKa• 14 октября 2022

Одна історія про європейську медицину

Знаю, що більшість хають європейську медицину. Розповім з власного досвіду, один випадок, тому що була свідком/перекладачем ( попросили допомогу з перекладом і супроводжувати хвору )
Жінка мала скарги на високу температуру, яка не проходила більше 5 днів
Інших симптомів не було, крім періодичних приступів болю в поясничному відділі
Оскільки, жінка могла сама ходити/сидіти тощо ( але, то все з пігулками), ніхто швидку допомогу їй не викликав і не радив того.
Я почала телефонувати в 8 ранку в поліклініку, за 20 хв на телефоні , зробили запис до сімейного терапевта, в той же день на ранок . Сімейний проблему не визначив, дав направлення в звичайну лікарню, спитав чи треба транспорт туди доїхати
Ми доїхали на автомобілі, але температура піднімалась вище 39 і то все на пігулках Прийняли швидко, в приймальному відділені підключили всі датчики від неї ( тиск, пульс) Різні аналізи крові ( вена, з пальця ), швидко аналіз на ковід, кардіограму тут же на місті
Тільки Основні питання . Все інше автоматизовано, браслет на руці, всі проби/результати миттєво в планшет , ніякої писанини, всі її пробірки вже з її же кодом
( той, що на браслеті)
Визначили, що є інфекція, поклали в лікарню, тут же почали шукати причину, дотошний огляд лікаря, зробили рентген, відправили на УЗД, там і виявили причину / абсцес
Поставили тут же крапельницю антибіотик
І далі вже справа хірурга
Далі вже я могла покинути жінку на догляд лікарів,
її поклали в величезну палату, хворих годують, ( є буфет безкоштовний в тому числі для відвідувачів , поки я день була в лікарні пропонували напої/снеки разів 7, наче хвора, то я ) всі з посмішками, кнопка для виклику медсестри 24/на 7 біля ліжка, персоналу дуже багато.

Звичайно, що крапельниці, ліки безкоштовно
Додам, що лікарня звичайна державна в малому містечку Данії на 30 тис чол.
На мою думку, все працює злагоджено і відносно швидко
Ніяких речей ми не мали з собою, одяг змінний і капці, і всю іншу гігієну, все дають на місці
Може комусь знадобится досвід
Не бійтесь звертатись до лікарів,не так все страшно, як малюють .
Здоров’я всім
PmB• 14 октября 2022
Прекрасно.
Irii• 14 октября 2022
Супер!
Goldig• 14 октября 2022
Скільки ви сплачуєте у мед.страхову кожного місяця? То ж люди мають змогу сподіватися на професійне мед.обслуговування.
mammyanny• 14 октября 2022
Що такого не роблять лікарі у нас, що ви написали?
Тільки в нас би жінка не терпіла таке аж 5 днів і на швидкій би відвезли.
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Саме в страхову не сплачуємо
Звичайні податки , податки тут з усього і зарплатня, і хто на допомозі по безробіттю , теж податки з допомоги
Страховкою являється податковий номер CPR
Goldig• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Саме в страхову не сплачуємо
Я в Німеччині кожного місяця сплачую близько 200 евро за мед.страхування. В Данііі немає обов´язкового внеску на мед.страхування?
ЮлияА91• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
У нас теж не погана медицина,коли тільки лікару в гаманець не покладешь не одну тисячу задаток
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
По-перше, вона сама не зверталася, бо лячно.
Як всі , думають саме пройде.
По-друге, коли ми лікували матір чоловіка, за подібний сервіс рахунки були біля 5000 грн день перебування , три року тому
unser• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Саме в страхову не сплачуємо
Автор, женщину прооперировали? Все хорошо с ней?
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Ні. Не має
Все з податків
mammyanny• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Як всі , думають саме пройде.
Ну мілінькі інтер’єри ок, лікарі в нас не гірші.
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляunser
Так, все ок
Ще в лікарні
Завтра проїду дізнаюсь подробиці
ЮлияА91• 14 октября 2022
В Україні лікарі коли прибуває пацієнт,в першу чергу вже починають рахувати свій заробіток.( хоча вони отримують зарплатню)
xvikx• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
О Богі! Дайте адресу в якій лікарні це роблять у НАС!)? В Києві ні єдиної такої не знаю. В 12 лікарю скоро з ліжком із дому треба буде йти(( а ту баланду що називають їдлом(( зеків десь то краще годують ніж хворих. А шприців і вати для уколів немає?!!! Ви що в Космосі!? Про Лівий беріг про лікарні мовчу(((( Мати лежала півтора місяці до НР в одній з них(( вивезла я її на цвинтар. Оплачувала ВСЕ!
xvikx• 14 октября 2022
Ответ дляЮлияА91
І не один раз. Лікарю, санітарці,сестрі ....і всім хто зайде,або поруч пройде. Це Ви правду написали.
Goldig• 14 октября 2022
Ответ дляЮлияА91
Ну коли в Україні податки будуть всі сплачувати, зрп будуть европейські, то може буде як в Даніі чи Німеччині, наприклад.
xvikx• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Ніколи такого в Україні вже не буде. Не на нашому віці.
kll lena• 14 октября 2022
В Україні це хіба у приватній, але ж рахунок буде непідйомний. А ця жінка має страховку? Не виставлять їй потім рахунок за сервіс?
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляkll lena
Вона має податковий номер.
Він питається зразу з першої фрази по телефону на запис, якщо є ВНЖ, то він є
у всіх ( і в дітей )
У інших громадян ЄС , тут має бути страховка громадянина ЄС
У туристів-туристична
...lana• 14 октября 2022
А счёт после лечения не выставляют?
ЮлияА91• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Коли ми самі перестанемо їм носити гроші!Та карати їх за корупцію
crystal• 14 октября 2022
Мама завернулась у Польщі до лікарні. В неї були дуже сильні болі в суглобах, курс діклофенаку не допоміг, то вмовила її все д таки до лікаря.
Зранку записалася, в 11 був огляд лікарем.
Призначили аналізи, рентген.
Наступного дня зробили аналізи та рентген, ще наступного отримали результати. Аналізи буди розгорнуті - від загального крові, сечі до холестерину, печінкових проб, с-реакт білок та багато ще чого.
Записалися до лікаря, за результатами обстеження призначили лікування, виписали рецепт.
Але. До вузького фахівця записалися у серпні, запис на кінець жовтня.
Аргентина медицина всі, хто диве досить довго, кажуть дуже якісна.
Дитина хворіла в квітні. Швидку не змогли викликати, але консультували по телефону і пропонували самим приїхати до лікарні. А до звичайного лікаря ходили день у день без проблем.
Це теж живий відгук.
Oksuchakr• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Так самые большие неплатильщики налогов у нас это депутаты. Кроме того, что воруют , ни на одном из своих предприятий налоги честно не платят.
У нас в стране одна беда - коррупция.
Янна_• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
Ага , все серьезные проблемы у родственников решались только через огромные скандалы ,ну и большую сумму денег в кошельке.
В прошлом году свекровь потеряла сознание когда делала рентген на ковид (как выбили это направление отдельная история),в этой болтнице стали морозится типо вызывайте скорую ,а при звонке на скорую отпинывали ,что потеряла сознание в больнице значит они обязаны оказать помощь.
inna5577• 14 октября 2022
Ответ дляЮлияА91
Спочатку дайте лікарю нормальну зарплатню, к потом карайте за корупцію, я- лікар, моя остання зарплатня в лютому цього року була 6500 грн, це ставка.
натуся1977• 14 октября 2022
Расскажу о своём опыте в Португалии. Нужен был семейный и гинеколог. В частных бешеные цены. Пошла сначала в госпиталь, там для меня всё бесплатно было, у гинеколога - осмотр, внутривагинальное узи, мазок. Потом пошла в местную государственную поликлинику к семейному - осмотр, полная картина здоровья, вес, рост, рекомендации, направление к гинекологу. У гинеколога - осмотр, мазки на месте, и простыня анализов мочи и крови, в частной лаборатории это всё мне было бесплатно и через 2 дня у меня на почте. Узи и маммография только через месяц по записи, но тоже бесплатно. Из анализов - моча на все мыслимые инфекции, кровь на спид, сифилис, гепатиты, развернутый с формулой, все гормоны, вирусы, линейка гормонов на овуляцию и беременность. Это все бесплатно. У нас бы столько анализов потянуло тысячи на три гривен. Да, ещё например контрацептивы оральные или внутриматочные женщина у врача получает бесплатно. Также, у семейного лекарства от хронических болезней тоже выдают бесплатно. В очередях не сидела ни минуты. На какое время записалась, на то и попала к врачу. По рецепту врача в аптеке всё намного дешевле. Рецепт дают без проблем.
Ane4ka777• 14 октября 2022
Так у всіх країнах Європи працюють лікарні, якщо звертання потребує невідкладної допомоги. Ви спробуйте до лікаря записатися на консультацію чи сдати кров, якщо в вашому випадоку можна зачекати і вам не потрібна невідкладна допомога. Місяць очікування, це якщо пощастить...
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ для...lana
А счёт после лечения не выставляют?
Ні, я вже пояснила вище, як то працює
І це не перший випадок звернення
Я теж зверталась з іншою проблемою, перевірялась на онко маркери, плюс дочка до стоматолога, але писати про себе то одне, то більш суб’єктивна думка
Марія В• 14 октября 2022
Ой автор,не всюди так
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ для crystal
Призначили аналізи, рентген.
Це теж живий відгук.
Відгуки, то корисна справа
Все цікаво
Дякую