Знаю, що більшість хають європейську медицину. Розповім з власного досвіду, один випадок, тому що була свідком/перекладачем ( попросили допомогу з перекладом і супроводжувати хвору )
Жінка мала скарги на високу температуру, яка не проходила більше 5 днів
Інших симптомів не було, крім періодичних приступів болю в поясничному відділі
Оскільки, жінка могла сама ходити/сидіти тощо ( але, то все з пігулками), ніхто швидку допомогу їй не викликав і не радив того.
Я почала телефонувати в 8 ранку в поліклініку, за 20 хв на телефоні , зробили запис до сімейного терапевта, в той же день на ранок . Сімейний проблему не визначив, дав направлення в звичайну лікарню, спитав чи треба транспорт туди доїхати
Ми доїхали на автомобілі, але температура піднімалась вище 39 і то все на пігулках Прийняли швидко, в приймальному відділені підключили всі датчики від неї ( тиск, пульс) Різні аналізи крові ( вена, з пальця ), швидко аналіз на ковід, кардіограму тут же на місті
Тільки Основні питання . Все інше автоматизовано, браслет на руці, всі проби/результати миттєво в планшет , ніякої писанини, всі її пробірки вже з її же кодом
( той, що на браслеті)
Визначили, що є інфекція, поклали в лікарню, тут же почали шукати причину, дотошний огляд лікаря, зробили рентген, відправили на УЗД, там і виявили причину / абсцес
Поставили тут же крапельницю антибіотик
І далі вже справа хірурга
Далі вже я могла покинути жінку на догляд лікарів,
її поклали в величезну палату, хворих годують, ( є буфет безкоштовний в тому числі для відвідувачів , поки я день була в лікарні пропонували напої/снеки разів 7, наче хвора, то я ) всі з посмішками, кнопка для виклику медсестри 24/на 7 біля ліжка, персоналу дуже багато.
Звичайно, що крапельниці, ліки безкоштовно
Додам, що лікарня звичайна державна в малому містечку Данії на 30 тис чол.
На мою думку, все працює злагоджено і відносно швидко
Ніяких речей ми не мали з собою, одяг змінний і капці, і всю іншу гігієну, все дають на місці
Може комусь знадобится досвід
Не бійтесь звертатись до лікарів,не так все страшно, як малюють .
Здоров’я всім
( той, що на браслеті)
Поставили тут же крапельницю антибіотик
І далі вже справа хірурга
Може комусь знадобится досвід
Здоров’я всім
Irina-5d24• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
Що такого не роблять лікарі у нас, що ви написали?
Тільки в нас би жінка не терпіла таке аж 5 днів і на швидкій би відвезли.
Нічого з вище описаного+ жахливі умови
Invictusgirl• 14 октября 2022
Ответ дляole4kakissa
Прекрасно что есть рядом люди, которые хотят помочь.
У меня заболел ребёнок, запись к врачу по телефону: набра девочек из нашего городка, которые знают язык-не ответили; перезвонила через время - сбросили (телеграм, видно что были в сети).
Взяла ребенка и пошла к врачу без записи: согласился посмотреть, за что огромное спасибо.
Девочки которым звонила, я неоднократно помогала. Больше - никогда ()
А почему не используете аудио переводчик ?
Я когда была в Испании прошлым летом , пользовалась , очень удобно
Германия. Лечение онко. Выехали в марте. Мне попался очень хороший врач - волонтер. Пока я ждала страховку, он по своим каналам свозил меня на мрт в частную клинику (бесплатно) и через две недели я уже со всеми документами начала лечение. Сейчас мне капают имунотерапию. В Киеве это лечение очень дорогое, да и результаты его в Украине очень неудовлетворительны( на Верховинной куча отзывов, что мутят с этой имункой как хотят. Здесь я оплачиваю 10€/день, остальное покрывает страховка. До этого лечилась в Украине, как вспомню так вздрогну. Здесь и нервы целее.
Irina-5d24• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Ну коли в Україні податки будуть всі сплачувати, зрп будуть европейські, то може буде як в Даніі чи Німеччині, наприклад.
Ніколи такого не буде. Або через 15-20 мінімум
Ответ дляole4kakissa
Бесполезно.
Они думают, что если б ЕСВ был 2%, то у них автоматически ЗП была выше на 20%, а так у них ’удерживают’ аж 41,5%, а не 19,5%🤦♀️
Наивные и смешные
100% моєму клієнту сьогодні працівниця заявила, що якщо хоче щоб вона з Польші повернулась на роботу, хай їй ЄСВ за 8 місяців у карман заплатять, це при тому, що вони фізично не працювати з березня
Dark_Yasna• 14 октября 2022
никогда не поверю в страшилки про европейскую медицину. хуже,чем у нас где то дальше от больших городов, страшно представить. спасибо, автор за тему!
Думаю, потому что нашлась причина сразу, то и лечат бесплатно.
А если б что-то сложное (например, как у меня, 2 месяца поисков проблемы и непонятное лечение теперь), то записали бы на январь в лучшем случае.
У кума дочка во Франции жила. Заболела, запись а ЛОРу через 3 месяца. Плюнули, вернулись домой
ole4kakissa• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Правильно сделали. Не будете ведь постоянно просить звонить. С острыми случаями в любом праксисе вас примут. И детский и взрослый доктор. Но лучше не болейте😊
Не буду.
И выводы сделаю :(
Korsika999• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
Нічого не роблять, поки не заплатишь. М.Дніпро.
Марфа Васильна Я.• 14 октября 2022
Ответ дляxvikx
І не один раз. Лікарю, санітарці,сестрі ....і всім хто зайде,або поруч пройде. Це Ви правду написали.
Либо, частная клиника. Муж в прошлом году весной подхватил ковид. Как раз был полный пипец с госпитализацией, мест не было вообще. Пришлось лечь в частную, потому что уже задыхался, поражение лёгких было 50%, подключали к аппарату. Клиника нам обошлась 7000 в сутки. Сюда входили лекарства, анализы, 3-х разовое качественное питание, круглосуточное наблюдение. Но за 10 дней мы отдали 70 тысяч!
Ответ дляInvictusgirl
Автор , ей потом придёт такой счёт , что она офигеет , если беженка , то может покроют как-то но если пмж или гражданство и нет страховки , то пипец
Не прийде рахунок, це саме тимчасовий прихисток - Тимчасове внж
Додам , що одна жінка зробила не критичну операцію , не можу назвати правильно, проблема була -варикоз
Жити не заважало, візуально більше проблема
Зробили безкоштовно, але чекала з весни
Є і таке, але вона досить пробивна, зайде у всі двері
Зробили безкоштовно, але чекала з весни
Invictusgirl• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Зробили безкоштовно, але чекала з весни
Так я же и говорю , что если беженка , то может и не будет платить , а так там бешенные цены на все без страховки
Dark_Yasna• 14 октября 2022
Ответ дляAne4ka777
Так у всіх країнах Європи працюють лікарні, якщо звертання потребує невідкладної допомоги. Ви спробуйте до лікаря записатися на консультацію чи сдати кров, якщо в вашому випадоку можна зачекати і вам не потрібна невідкладна допомога. Місяць очікування, це якщо пощастить...
если ничего не беспокоит , то и смысл? а спасти жизнь, спасут.
Ответ дляInvictusgirl
Тому що то данці, вони розмовляють з нами англійською, яку самі вчили
Тобто рівень в нас приблизний ( не носія )
Перекладач досить коряво, де треба точність
Саме в цьому випадку
Ответ дляlybov83
Онко дійсно так, в наших онкохворих з’явилась та можливість вижити без грошей
Ответ дляInvictusgirl
Тут не має апріорі таких
Громадяни ЄС і Швейцарії всі мають страховку свою
Туристи - туристичну
Українці - цю на тимчасове перебування, що описала
Ну якщо , хто з орків перепливе Балтійське море .. без нічого . То хай помре
Туристи - туристичну
Ответ дляRe1ne
Так эта женщина, пациентка, платила налоги в Дании или как?
Так, всі сплачують
В цьому конкретному випадку вона працююча
Але, ті , що не працюють, як тут кажуть на пособіях, платять з виплат
Одинока мама з дитиною ( цей приклад )
десь 12 тис по безробіттю . Після податків залишається 8 ( точно не назву , бо то треба вираховувати )
Одинока мама з дитиною ( цей приклад )
Ответ дляСhanelKa
Главное, что эта возможность появилась. Многие всеравно боятся ехать, начитавшись страшилок в интернете или рассказывают какая расчудесная медицина у нас. Я уехала и очень рада. Здесь уровень ухода и отношение к таким больным как я небо и земля в сравнении с Украиной.
Ответ дляСhanelKa
Зробили безкоштовно, але чекала з весни
О, прикольно, на европейские налоги можно лечится на халяву. Вы же оплатите таких, как ваша знакомая))))
Я в Празі. Тут обов´язкове страхування 1800-2200 корун на місяць. До вузького спеціаліста треба чекати чергу мінімум місяць. Якщо призначили УЗД без огляду спеціаліста, то це ще довше. Я сьогодні записалась на гастроскопію на 5.12. Добре, що нічого не турбує, терапевт шукає причину низького гемоглабіну. Була тут у кардіолога - звичайний прийом, лікар уважно ставиться, зробив УЗД прямо на прийомі. Відвідувала геніколога, чекала прийому 1,5 місяці. УЗД зробила, узяла мазок на цитологію. На мікрофлору беруть мазки тільки, якщо є скарги. Також була у дерматолога (коли приїхала, з´явились якісь висипи на тілі). Спочатку сказали, що то герпес, виписали мазь Белогент, взяла кілька аналізів+сечу. Виявилось, що то не герпес, всі аналізи були негативні. Лікарша сказала, не знає, що це. Проколювала голкою, брала мазок, але нічого не виявила. Сказала, що якийсь вірус, напевне. Мазь допомогла, тому сказала мазати і йти додому.
Ще ходила з дочкою до офтальмолога, хлопчик вдарив її в око. В черзі просиділи 3 години. Лікар для всіх, я одна була з дитиною, всі дорослі сиділі. Приладдя у них дуже круте, в Україні таке тільки в приватних мед. центрах. До лора ми так і не потрапили, велика черга, покизнайшла, куди записатися, то вже і само пройшло. Ліки тут якісніші, ніж у нас.
Ответ дляGoldig
А что значит ’бесплатно’?
Это не бесплатно ни в одной стране. Все граждане платят из своих налогов или обязательных платежей. Никакого ’бесплатно’ нигде нет.
вы же понимаете почему пишут - бесплатно? Потому что в Украине тоже платят налоги, а толку нет.
Ответ для_Анна_83
Ну все понятно - пока не начнете умирать - лечить никто не будет).
Все это знают. В чем новость?)
вообще то и за это большое спасибо, уже есть за что уважать такую медицину.
Я не просто так пишу, уже рассказывала наш случай в Польше. У мужа был инфаркт, стентирование и ангиопластику сосудов сделали бесплатно, понятно, что нужно работать и платить налоги. В Украине обошлось бы около 100 тыс. Только с приходом Супрун, сделали такие срочные операции бесплатными, но не во всех городах это делали.