СhanelKa• 14 октября 2022

Одна історія про європейську медицину

Знаю, що більшість хають європейську медицину. Розповім з власного досвіду, один випадок, тому що була свідком/перекладачем ( попросили допомогу з перекладом і супроводжувати хвору )
Жінка мала скарги на високу температуру, яка не проходила більше 5 днів
Інших симптомів не було, крім періодичних приступів болю в поясничному відділі
Оскільки, жінка могла сама ходити/сидіти тощо ( але, то все з пігулками), ніхто швидку допомогу їй не викликав і не радив того.
Я почала телефонувати в 8 ранку в поліклініку, за 20 хв на телефоні , зробили запис до сімейного терапевта, в той же день на ранок . Сімейний проблему не визначив, дав направлення в звичайну лікарню, спитав чи треба транспорт туди доїхати
Ми доїхали на автомобілі, але температура піднімалась вище 39 і то все на пігулках Прийняли швидко, в приймальному відділені підключили всі датчики від неї ( тиск, пульс) Різні аналізи крові ( вена, з пальця ), швидко аналіз на ковід, кардіограму тут же на місті
Тільки Основні питання . Все інше автоматизовано, браслет на руці, всі проби/результати миттєво в планшет , ніякої писанини, всі її пробірки вже з її же кодом
( той, що на браслеті)
Визначили, що є інфекція, поклали в лікарню, тут же почали шукати причину, дотошний огляд лікаря, зробили рентген, відправили на УЗД, там і виявили причину / абсцес
Поставили тут же крапельницю антибіотик
І далі вже справа хірурга
Далі вже я могла покинути жінку на догляд лікарів,
її поклали в величезну палату, хворих годують, ( є буфет безкоштовний в тому числі для відвідувачів , поки я день була в лікарні пропонували напої/снеки разів 7, наче хвора, то я ) всі з посмішками, кнопка для виклику медсестри 24/на 7 біля ліжка, персоналу дуже багато.

Звичайно, що крапельниці, ліки безкоштовно
Додам, що лікарня звичайна державна в малому містечку Данії на 30 тис чол.
На мою думку, все працює злагоджено і відносно швидко
Ніяких речей ми не мали з собою, одяг змінний і капці, і всю іншу гігієну, все дають на місці
Може комусь знадобится досвід
Не бійтесь звертатись до лікарів,не так все страшно, як малюють .
Здоров’я всім
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляinna5577
Тому ще з кожної зарплатні кожен українець платить 41,5% податків державі, всі чомусь думають, що в нас податки меньше, ніж в европі, давно все такі самі
Так , Ви вірно пишите
inna5577• 14 октября 2022
Ответ дляKsu160576
українець, і то не кожний платить 19,5%
Запитайте в любого бухгалтера, 41,5%
Ksu160576• 14 октября 2022
Ответ дляinna5577
Запитайте в любого бухгалтера, 41,5%
я круче, я аудитор і повторюю-19,5%
Olenka_bum• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
6 дней?очень долго по немецким меркам.😊
И счет какой-то скромный. Тут один имплант стоит 1000 евро😊
У меня была стимуляция, родила не сразу, ждали. А так 3-4 дня
AnnaOst• 14 октября 2022
З власного досвіду в Німеччині можу сказати, що у випадку невідкладних станів все працює супер. Мій племінник сьогодні в 19:00 зламав ногу, зараз уже роблять операцію в сусідньому місті. Умови в лікарні дійсно прекрасні. Але тільуи коли мова йде про очевидні невідкладні стани.
Я з кровотечею сильною через тиждень після кесарева ходила між корпусами і оформлювала папірці, швидка відмовилася їхати коли був лактостаз з температурою 41, яка не збиралася. У моєму випадку ці ситуації дійсно були некритичними і мені правильно відмовляли у невідкладній допомозі
Як згадаю як у мого колеги під час відрядження до Львова стався інсульт і ми роздавали копняків щоб хтось щось почав робити. Тут така ситуація я думаю просто не можлива
Olenka_bum• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Вітаю Вас !
Дякую.
Для мене було дуже важко прийняти таке рішення та виїжджати на 5му місяці вагітності
inna5577• 14 октября 2022
Ответ дляKsu160576
я круче, я аудитор і повторюю-19,5%
Тоді не маніпулюйте.
https://www.google.com/amp/s/fakty.com.ua/ua/ukrai...
Ksu160576• 14 октября 2022
Ответ дляinna5577
Тоді не маніпулюйте.
за шкідливі посилання
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляOlenka_bum
Дякую.
Я розумію, то все складно в наш час
Goldig• 14 октября 2022
Ответ дляOlenka_bum
Здоровья малышу и маме😊
ole4kakissa• 14 октября 2022
Прекрасно что есть рядом люди, которые хотят помочь.
У меня заболел ребёнок, запись к врачу по телефону: набра девочек из нашего городка, которые знают язык-не ответили; перезвонила через время - сбросили (телеграм, видно что были в сети).
Взяла ребенка и пошла к врачу без записи: согласился посмотреть, за что огромное спасибо.

Девочки которым звонила, я неоднократно помогала. Больше - никогда ()
inna5577• 14 октября 2022
Ответ дляKsu160576
за шкідливі посилання
У вас переляк? Чому шкідливі? Газета факти, зоз´яснення, вам би було цікаво почитати
AnnaOst• 14 октября 2022
Ответ дляOlenka_bum
Напишу свою историю
Германия.
Беременность. Гипертония в хронике, Гистационный сахарный диабет.
В лагере для беженцев консультация врача и направление к гинекологу.
При ухудшении вызвали скорую. Приехала в течении 5 минут. Уже в автомобиле подключили измерение давления и взяли анализы. Пока доехали до больницы были результаты анализов.
В больнице сделали УЗИ, взяли анализы крови и мочи, кардиограмма, МРТ (врач подозревал аппендицит).
Выписали рецепт бесплатный на лекарства, отправили обратно на такси.
Все покрыла страховка, включая такси.
До 7 месяца беременности посещение гинеколога каждые 3 недели (анализы, УЗИ, консультация) + витамины для беременных и таблетки от давления.
Так как были проблемы, то гинеколог направила на доп.обследование в университетскую клинику.
В клинике оставляли на обследование и наблюдение раза 4. А это двухместная палата, в палате отдельный туалет и душ. Индивидуальный монитор, вай-фай, шампунь, мыло, гель (все есть), завтрак и ужин бутерброды, фрукты, чай/кофе/соки, обед гарнир с мясом/рыбой, есть уголок с кофе-чай-соки. В палате 4 точки с кнопкой вызова медсестры, соседки вызывали даже для того, чтоб им принесли чай
.
Из мед.услуг: ЕКГ, УЗИ, анализы, консультация врачей, дали новый тонометр для домашнего наблюдения и глюкометр (новые).
Все покрыла страховка.

На сами роды у них не принято приезжать заранее как у нас, только если есть показания.
Мне дали на роды термин, так как врачи решили что есть необходимость стимуляции на 2 недели раньше ПДР.
Перед стимуляцией консультация врача с переводчиком.
На родах был врач и акушерка.
После родов часа через 3 отвезли в одноместную палату. В палате для роженици и младенца все было: от подгузников и одежды до послеродовых прокладок.
У ребенка взяли анализы на резус, сахар. На следующий день осмотр слуха и зрения, осмотр и УЗИ ортопеда. Медсестры помогали с кормлением и измерением температуры ребенка.
Все покрыла страховка.
Позже пришло ознакомительное письмо с клиники со стоимостью родов - 2068 евро.
В клинике провела 6 дней
Ой, я тоже родила в Германии три месяца назад. Давайте дружить) У меня кесарево было экстренное, не знаю сколько все стоило, тоже была 6 дней в больнице.
Сколько вашему ребеночку?
Carin• 14 октября 2022
Ответ дляmammyanny
Ну мілінькі інтер’єри ок, лікарі в нас не гірші.
Врачи у нас хорошие (хотя тоже не все)
Условия для их работы созданы государством такие, что они нормально работать не могут
Soufit• 14 октября 2022
Ответ дляKrisell
Ви знали куди йшли?
Тобто ви згодні, що лікарю 6500 - нормальна оплата праці?
Ksu160576• 14 октября 2022
Ответ дляinna5577
я читаю закони, а не ’Факти’, і вам би не завадило
inna5577• 14 октября 2022
Ответ дляKsu160576
То почитайте закони, може таки взнаєте, що ми 41,5% податків з зарплати сплачуєм
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляole4kakissa

Я була вихідна
І то теж досвід, тренування мозку
В нас є дівчина , яка тим займалась весь цей час
Їздила перекладачем з усіма по лікарнях, її вже взяли на офіційну роботу помічником в комуну, от вона більше історій знає точно
По телефону там теж важко , треба знати мову, щоб правильно натиснути кнопки на з’єднання
Goldig• 14 октября 2022
Ответ дляole4kakissa

Правильно сделали. Не будете ведь постоянно просить звонить. С острыми случаями в любом праксисе вас примут. И детский и взрослый доктор. Но лучше не болейте😊
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ дляAnnaOst
Сколько вашему ребеночку?
І Вас вітаю
!!!
Инна• 14 октября 2022
Ответ дляЮлияА91
Дивно.У медсестри ставка 15000. Так що,виходить якщо вас не влаштовує ставка -треба брати взятки? І не треба розказувати.Таких ставок не має у лікарів.Я знаю
У знакомой муж сестры хирург в обычной больнице, сестра врач узист в частной. Она сказала, что живут они очень хорошо. У них только машина за 100 000 у.е
автор СhanelKa • 14 октября 2022
Ответ для Инна
З зарплати ?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 14 октября 2022
Ответ дляinna5577
Спочатку дайте лікарю нормальну зарплатню, к потом карайте за корупцію, я- лікар, моя остання зарплатня в лютому цього року була 6500 грн, це ставка.
Молодша медична сестра і лікар отримують однакову ставку? А наступні місяці як оплачувалися?
AnnaOst• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
І Вас вітаю
!!!
Дякую!
Invictusgirl• 14 октября 2022
Автор , ей потом придёт такой счёт , что она офигеет , если беженка , то может покроют как-то но если пмж или гражданство и нет страховки , то пипец
Olenka_bum• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Здоровья малышу и маме😊
Дякую
Инна• 14 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
З зарплати ?
А вот тут не знаю. Сомневаюсь. Но зарплата у него точно не 6500. Что за бред. Таких з.п. у врачей нет
Olenka_bum• 14 октября 2022
Ответ дляAnnaOst
Сколько вашему ребеночку?
В какой земле вы?
Я в NRW
NYC• 14 октября 2022
Ответ дляGoldig
Ну коли в Україні податки будуть всі сплачувати, зрп будуть европейські, то може буде як в Даніі чи Німеччині, наприклад.
Так никто ж налоги платить не хочет.
ole4kakissa• 14 октября 2022
Ответ дляKsu160576
я круче, я аудитор і повторюю-19,5%
Бесполезно.
Они думают, что если б ЕСВ был 2%, то у них автоматически ЗП была выше на 20%, а так у них ’удерживают’ аж 41,5%, а не 19,5%🤦‍♀️
Наивные и смешные