sofi2101• 15 октября 2022

Дівчата, розкиньте на Таро будь ласка!

Доброго дня! Чи можете ви допомогти в такому питанні: зникли гроші з гаманця в квартирі, можливо дитина десь заховала, але знайти не можу. Сума для мене немаленька, шкода, бо були відкладені про всяк випадок? Перерила всю квартиру і нема.
Irinaina• 15 октября 2022
До сих пор не нашли?
Margenta• 15 октября 2022
автор sofi2101 • 15 октября 2022
Ответ дляIrinaina
До сих пор не нашли?
Ні, на жаль
автор sofi2101 • 15 октября 2022
Невже всі тарологи сплять?
oneself• 15 октября 2022
Спросите у ребёнка прямо, или в игровой форме. Может вы куда-то потратили и забыли? У меня такое было
автор sofi2101 • 15 октября 2022
Ответ дляoneself
Не потрапила точно, бо це валюта була. Дитині 2 роки. Допитатись неможливо.
oneself• 15 октября 2022
Ответ дляsofi2101
Понаблюдайте куда она складывает свои находки. Может в игровой форме дадите свой кошелёк с деньгами, посмотрите что сделает, куда отнесёт его?
Ksenia-e9d7• 15 октября 2022
Муж есть? Возможно он взял ту сумму. Доверяй, но проверяй
refflex• 15 октября 2022
Есть ли в квартире высокий комод? Может обувница.такой предмет мебели, который выше, чем шире. ?
zebene• 15 октября 2022
То дивіться в стиках дивану, або матрасу, мій малий завжди туди суне все. Ще шухляди або корзина з іграшками наприклад.
автор sofi2101 • 15 октября 2022
Ответ дляrefflex
Є, таке. А що,?