НЛОша• 15 октября 2022

Киев, вы слышали взрыв?

Пару минут назад
Lilianna_• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Обидно , поплачьте
Может дадут в следующий раз
Так це ж вас тут ображають, матрьошкою, консервою, кокошницею. Вам треба плакати

Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляok1904
Виготовити треба, навчити експлуатувати, технічне обслуговування і т.д.. Це цілі системи, а не гвинтівка одноразова.
За 8 месяцев не изготовили ?
Да даже если бы каждая страна по одной установке ПРО дала , то небо уже было бы закрыто , а они сидят на этих про , которое им нафиг не нужно сейчас и наблюдают как убивают украинцев.
Это просто дичь
Та легко!• 15 октября 2022
Ответ дляНа паровозе
І я. Перераховую місцевим, їм весь час потрібно, то на двигун, то на буржуйки, то ще на щось... Здається, порядні хлопці
А Притула нехай у Хомутинника в Монако частку забере, і у його друзів по Лазурці.
А Притула що одружився з Хомутинником? Багато в кого батьки або сестри проросійского бачення і взагалі на рашці живуть. В родині не без потвори.
мамаматоса• 15 октября 2022
Ответ дляПацаааааааан
Да, Троещина
нічого не чула.На Троєщині живу
Укуси меня• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Удалено администрацией...

Сомневаетесь - не сдавайте
Та легко!• 15 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
держимся, девочки
уже на каналах параши инфа с нашего форума
сидят суки тут
Покажіть
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляLilianna_
Так вас же как раз
Не меня
Незламна Україна• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Удалено администрацией...
На гроші що ми збирали на байрактари купили спутніковий зв’язок. Ви взагалі користі не бачите? Адресно звичайно можна допомагати, ми так і робимо. Але це маленька допомога на маленьку кількість людей. А чогось масштабного можна досягти тільки великими зборами. Не хочете, не приєднуйтесь, але, називати людину шахраєм необґрунтовано, це некрасиво
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Ага
И не его теща ребёнка задавила.
Прям святоша

Персонаж Аноним• 15 октября 2022
Доречі ,такі обговорення- дуже гарний спосіб дізнатися про щось, адже на емоціях людина напише і те, що не треба тут писати. Треба фільтрувати 10 фільтрами, що пишете
Коробка с карандашандрами• 15 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
Ви їй нічого не докажете. Там броня кріпка, і непробиваєма
Lilianna_• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
За 8 месяцев не изготовили ?
Это просто дичь
О, знову методичка. Які ви передбачувані. Ні, ні, нам ніхто не допомагає. Хай буде так, раз вам так легше.
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляНезламна Україна
К этому спутнику и так был доступ
Copy-Paste• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Эти все донаты не ясно куда идут
Вот 10го собрали 9 млн долл , сколько дронов камикадзе по 10 тыс долл может купить
И где они , тишина
Зато опять сбор , офигевшие просто
Если Вы сомневаетесь в правдивости сборов - не давайте, донатьие тем, в ком уверены. Много волонтеров на местах
Не можете или не хотите - помогите руками сами! Лично.

Могу набросать вариантов. Даже бесплатных
Я таким занимаюсь
Укуси меня• 15 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Запорожье попадают из с-300, вон сегодня много обстреляли, больше 10 прилетов было. Но потом наши уничтожили одну установку и вчера тоже уничтожили несколько после обстрелов. У орков этих с-300 очень много. И они шмаляют куда попало с них
Lilianna_• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Так вас же как раз
Не меня
Які ви, боти, всі однакові. І манера спілкування, і методички. Вже все, йдіть собі хіжину прибирати
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляLilianna_
Удалено администрацией...
ok1904• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
За 8 месяцев не изготовили ?
Это просто дичь
Ви представник якої країни,що так рєзво вирішуєте хто, що виготовив. В мене знайомий (офіцер, на цивілтці авіаційн й стаф сертіфай категорії С) другий чи третій місяць проходить навчання для роботи на нов. обладнанні.
Lilianna_• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Ага
И не его теща ребёнка задавила.
Прям святоша
Рускій дух, чи правильніше, вонь так і пре з вас

Україна понад усе• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Так вас же как раз
Не меня
Що за дитяче белькотіння
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляok1904
8 месяцев прошло
Сто раз можно было обучить и дать то ПРО
То они так хотят дать , отмазки одни
Женщинас• 15 октября 2022
Ответ дляТа легко!
Покажіть
показываю
Бриджит_Фрикандо• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
К этому спутнику и так был доступ
Конкретно к тому только по подписке. Но почему бы не купить подписку и не покупать сам спутник.
crystal• 15 октября 2022
Ответ дляПерсонаж Аноним
Изначально в таких темах не надо анонимов включать
Тогда больше люди фильтруют свой поток мысли
Lilianna_• 15 октября 2022
Ответ дляИграюся
Удалено администрацией...
А істерика в тебе, я розважаюся на вихідних, поки адміни відпочивають. Хобі у мене таке. Тролів бісити. Судячи по тобі, знов чудово вийшло
кураГАЛЯ• 15 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
показываю
Оо, Е.К. это же местная рашистка - Екатерина 26
Рассказница• 15 октября 2022
Ответ дляЛиса Патрикевна
Я там ни разу не была. И не хочется
А ви звідки, якщо не секрет?
Играюся• 15 октября 2022
Ответ дляLilianna_
С вас не с меня
Я аргументы пишу
А вы вонь
Женщинас• 15 октября 2022
все мониторят суки такие(((
crystal• 15 октября 2022
Ответ дляЖенщинас
показываю
Название канала?
Зачем замазали?
Давайте нам, мы про бекон им ответим