Чеширская кошечка• 15 октября 2022
Коханець. Мушу із кимось поділитись
У шлюбі 14 років,знову криза у стосунках,до чоловіка маю питання,але роки минають,ці проблеми не вирішуються,лиш згладжуються трохи. Тепер ще й війна,стрес,сильні розлади сну -попри втому сплю по 3-4 год з перервами,з понеділка втратила апетит,аж нудить від їжі,втратила 4 кг за кілька днів і важу тепер 46 кг(( Чоловік мій додумався стрес зняти алкоголем у понеділок,ми в Києві.це мене доконало. Скачала додаток для знайомства і познайомилась із хлопцем на сім років молодше,військовий на реабілітації після поранення.він прекрасний.сьогодні мала півторагодинний секс.розмір пеніса вражаючий,я була трохи шокована. Так до мене повернувся апетит і сон😂.повернулася додому і вирубилась.
Таких пригод у мене раніше не було,але скільки того життя
Настя Снежок Воля• 16 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Звісно,буде.ви чого? Знайомтесь,фліртуйте,реєструйтесь на сайтах знайомств, переписка і вподобайки піднімуть самооцінку та настрій,як мінімум
Я навіть на це не можу наважитись... Якщо зустріну когось в реальному житті, то може щось і буде, а на все інше не маю сил.
Написала, щоб підтримати Вас
Манька Галченок• 16 октября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Нет, тут немного другое. Мужчина и со стервой может получить удовлетворение физическое. А женщина нет, если не совпадают темпераменты.
Все тоже самое,он может кончить но не получить оральное удовлетворение
Глаголица• 16 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Нічого,крім сексу .я його знаю кілька днів
Ну тогда я за Вас спокойна..
А муж не подозревает ничего?
Чеширская кошечка
• 16 октября 2022
Ответ дляГлаголица
Ну тогда я за Вас спокойна..
А муж не подозревает ничего?
Наче ,ні,а якщо і підозрює,то мовчить.кружляє навколо мене сьогодні.може,боїться,що піду
кнопкодав• 16 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Чекає на протезування, якщо вам так цікаво
У нього немає руки або ноги?
Чеширская кошечка
• 16 октября 2022
Ответ длякнопкодав
У нього немає руки або ноги?
Але знаєте,він водить машину на механіці,грає в теніс і цілком самостійний.
Весела бджілка• 16 октября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
Перевірила-узі двічі у різних лікарів,гормони здала.все ок
Узі і гормони і я здавала, але треба трішечки ширше. Можу Вам пакет чекапу потрібний надіслати