Большой секретик• 16 октября 2022

Який тортик з´їли б ваші діти?

У віці 5-6 років, вибираю на ДН для садка
Результат:
вже голосів: 135
41 (30.37%) 3 шоколади
33 (24.44%) Шоколад/карамель
33 (24.44%) Інший
15 (11.11%) Горіховий
13 (9.63%) Результат
Kapitoshka-4fe1• 16 октября 2022
Вафельний з вареною згущенкою
Пенять на зеркало• 16 октября 2022
Шоколадный с шоколадом
пьЯНА• 16 октября 2022
Мої їдять Наполеон і бісквітні з кремом.
Горіхові і медові не їдять.
автор Большой секретик • 16 октября 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Шоколадный с шоколадом
Такий теж є, але не впевнена, що всі діти люблять просто шоколад
Пукимончиг• 16 октября 2022
нам в детском саду запрещали приносить торт. вы уточняли этот момент ?
Українська Мрія• 16 октября 2022
Бисквитный торт, банан-карамель начинка
Ответ дляПукимончиг
Так, можна приносити
Кубик Рубика• 16 октября 2022
А у вас в садку дозволяють тортики? Зазвичай беруть щось, що упаковано штучно. Не всім дітям батьки дозволяють солодощі, алергіки і т.д.
P.S. Три шоколада і я би з´їла шматочок
Ответ дляКубик Рубика
P.S. Три шоколада і я би з´їла шматочок
Так, всі приносять тортики, задувають свічки в день іменинників місяця
Мадам Тю-лю-лю• 16 октября 2022
три шоколади і зверху шоколад, шоколадом закусити і шоколадом запити
десь так )
Мадам Тю-лю-лю• 16 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
А як ви плануєте вгадати смак всіх дітей?
це нереально, тому орієнтуйтесь на смаки своєї дитини, а там вже хто як схоче
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Мій не любить фрукти, тому варіанти з таких, які він любить. Цікаво знати, що любить більшість.
Царевна Лягушка• 16 октября 2022
Почему вы ущемляете права взрослых?) Я тоже хочу проголосовать, но не буду портить статистику. Но, если вдруг, кому-то интересно, то я - шоколад/карамель
Капризуля• 16 октября 2022
В 5-6 лет мой в тортах только ковырялся, после 10 лет торты начал есть.
Силиконочка• 16 октября 2022
Не ел и не ест никакие до сих пор, уже 12)
Гордая_птичка• 16 октября 2022
Мне все нравятся
Уси-пуськи• 16 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Є ті, що не люблять шоколад?))
Уси-пуськи• 16 октября 2022
Я б з´їла той, що перший. Але на др в садочок все таки краще щось запаковане індивідуально. Бо не всим то дозволяють.
Ответ дляУси-пуськи
Потрібен саме великий торт
Оскорбляю всячески• 16 октября 2022
Только не шоколадный, так как може быть алергия
Ответ дляОскорбляю всячески
Я не в курсі про алергії, шоколадні торти приносять
Мамаша в бигудях• 16 октября 2022
Думаю любой. Оформление примерно одинаково скучное. Но сладко же.
Наверняка• 16 октября 2022
Ответ дляБольшой секретик
Сын не любит сгущенка,а у знакомых шоколадный не ест.
Алиса в стране Советчица• 16 октября 2022
Это все так индивидуально.Моя дочка любит все шоколадное с вишнями.Но не все такое любят.Я бы заказала второй
Кокосиха• 16 октября 2022
Три шоколади готую сама вже третій рік в садочок. Завжди безпрограшний варіант. Діти з´їдають все під чисту. Інколи в когось може залишитися бісквітік) Атак всі тарілки чисті і у дітей і у вихователів.
Я такая боевая• 16 октября 2022
Ответ дляУкраїнська Мрія
Бисквитный торт, банан-карамель начинка
Цікаве поєднання, а не дуже солодко виходить?мені подобається бісквіт, але крем роблю сметана+ рікота, або вершки . Вишню моду додати. Хочу щось спробувати інше.
Я такая боевая• 16 октября 2022
Ответ дляКокосиха
Дайте рецепт, будь ласка. І чкий використовуєте білий шоколад. Бо з білого бпчила тільки пористий. Пробувала його топити - жах. І взагалі який шоколад берете на нього?
Душка-свекровь)))• 16 октября 2022
Смотря когда...если без соленого....любой, но они у вас на фото не красивые
Я_и_моя_собака• 16 октября 2022
Ответ дляДушка-свекровь)))
Торты не ’некрасивые’, просто без декора. Декор на вкус не влияет, если что.
Душка-свекровь)))• 16 октября 2022
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Дети выбирают по внешнему виду особенно в 5-6 лет