Дюагональ• 16 октября 2022

Почему рАсияне такие дибилы тупые?

Как перестать обращать на них внимание?!!!
Пенсіонер• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
А до чого лояльність до росії?
Я все життя розмовляла російською, так сталося історично, але в росію ніколи не збиралася.
Стосовно мови.
В арабських країнах ,ми недочелавеки,свиноїди і тому подібне..
Але коли Українець заговорить по арабськи до араба ,на території їхньої країни.....
(Навіть не зовсім правильно,не зрозуміє з першого разу)
Але для араба ти Українець стаєш дуже поважає мою людиною,відразу змінюється відношення

Твоя подруга• 16 октября 2022
...там 22 года жетская пропаганда, все перевернуто
даже сбежавшие в Кахастан ,блеют мы в отпуске и за мир
они просто сбежали
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Ви виключення з правила.
От і говоріть українською,якщо любите Україну.
Ви помиляєтеся, що я виключення. Таких більшість.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПенсіонер
Гіркін казав що:українців абалванілі.
Я скажу ,що кремлівське керівництво абалваніваєт росіян,бурятів,тувінців,та інші народності...
Темніють,необізнаність,однобічність подання інформації,пропаганда.

Ми в країні могли слухати різних людей,різні канали.
Був вибір ,в що вірити,що слухати робити СВОЇ висновки......йти за тими ,чи за цими.
А тепер мета досягнута.::::
Аааа, ну якщо гіркін сказав)))
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПенсіонер
Стосовно мови.
Заговорив на арабський і автоматично перестав бути свиноїдом?)
Не прохожу мимо• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Причини війни виссані з пальця. І нам ніхто правди не скаже.
Якщо ви це розумієте, тоді до чого оце ваше ’можливо, війни б не було, якби українці не розмовляли б російською’?
КаваЗМолоком• 16 октября 2022
На днях вигадала радянські фільми типу «Карнавальна ніч», «Зайчик», «Девчата» . Від них віє добром, вихованістю, правильними життєвими принципами . До росіян того часу немає відрази та ненависті . І так помітно, як за 20-40 років повністю змінилися люди . Дія влади, пропаганди …
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Бо такі російськомовні українці полегшують завдання ворогам шукати оправдання війни. Я вже мовчу про колаборантів і ждунів.
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Тому і смішно.
А потім дивуються, коли Україну вважають росією.

Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
В Сирії, мабуть, теж всі поголовно російською розмовляли.
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Ні. Але я не знаю причини війни в Сирії.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Тому і смішно.
Не зрозуміла де там смішно, мабуть, ц вас таке почуття гумору, то й добре)

Мені взагалі немає справ до того, хто що вважає. Коли на передовій російськомовний українець гатить по російских позиціях, тільки повний телепень може вважати його росіянином.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Так ви і про причини в Україні навряд чи дізнаєтесь)
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Про причини війни історія розкаже, а те, що на поверхні зараз ми і так знаємо. Спасають своїх нещасних руских.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Та канєшно)
Спасають їх хіба шо від їх осель)
Невже не зрозуміло, що нікого в Україні не рятують? Лише знищують.
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт

Як бачите росіяни дебіли, що і заявлено в темі. А такі ,як ви даєте їм козирі в руки. З почуттям гумору в мене все добре.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Чекаю, коли напишете, що через мене війна почалася))
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Та канєшно)
Спасають їх хіба шо від їх осель)
Ви мені не розказуйте хто і як спасає руских. Я це знаю. Але ж москалі дебільні думають, що вони міссіонери.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Москалі не думають. Немає чим.
Вони просто виконують накази того, у кого точно не ціль когось рятувати.

Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Ну як вам делікатно написати. Є і ваша лепта. Мало любили свій край.
Алгонавт• 16 октября 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Ой, як добре, що є Порадниця, де тобі розкажуть що, кого і як ти любиш))
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
На початку війни, коли до мене товпою їхала родина з Києва, то так щебетали українською!!!! Хоча ніхто ані слова не сказав про російську. Родичі ж. Біда в них. А є і друга родина в Києві. Твердо і впевнено розмовляють українською. І друзі їхні теж. Вважаю, що мова має об´єднювати, а не навпаки.
Пишу_граммотно!• 16 октября 2022
Ответ дляАлгонавт
Москалі не думають. Немає чим.
А вони думають, що думають. Мозок пропитий це факт. Господи! І за що це нам?!