Редиска Я• 16 октября 2022
Мої батьки були в Польші, я татові не купляла страховку на машину всі 6 міс, як
бути?
Купила страховку йому лише як вони заїхали в Польщу. Усі ці місяці не купляла. Тепер вони збираються повернутись назад в Україну. Що їх чекає?
І коли я напр завтра їм куплю страхування чи працівник буде просити попереднє страхування?
Ще так переживаю, бо вони глухонімі, не знаю як вони заїдуть на кордон і що там буде(
Потрындельница• 16 октября 2022
А теперь напишите пожалуйста вопрос так что бы его можно было понять
Мелочунь• 16 октября 2022
Ответ дляПотрындельница
Кому надо тот понял
Баррикадница• 16 октября 2022
Погранцы проверят при выезде из Польши
Купите обычную на 15 дней
Может все 6 месяцев вы даже машину не брали
Купите обычную на 15 дней
Петросянша• 16 октября 2022
Не того ви боїтеся. Не дай Бог дтп - влетять на гроші дуже. Нещодавно був пост в німецькій групі на фб, як без страховки людина винна 6 тис. євро після дтп.
Мелочунь• 16 октября 2022
Ответ дляБаррикадница
Погранцы проверят при выезде из Польши
Купите обычную на 15 дней
Мне сказали минимально месяц
Ждун с Нибиру• 16 октября 2022
Не переживайте, никто спрашивать не будет, главное купить ее на время пересечения границы. Я тут с машиной и страхую ее только когда езжу в Украину, ни разу не было проблем. У меня тут две машины, которой езжу, всегда со страховкой , другая просто стоит и страхую, если она выезжает.
Редиска Я
• 16 октября 2022
Дівчата, дуже і дуже вам усім дякую за відповіді. Просто гора з плеч. Декілька днів дуже хвилювалась.
Ще хочу запитати, тато за ці місяці трохи користуватись гугл картою. По карті він заїде саме на кордон до прикордонника? Щоб його десь не занесло в іншу сторону і він не заблудився
Пропеллер на 6 персон• 16 октября 2022
Ответ дляРедиска Я
Покладіть йому позначку на карті, не хвилюйтесь, не заблукає!
Редиска Я
• 16 октября 2022
Ответ дляПропеллер на 6 персон
Дякую