НуПогоди!• 16 октября 2022
А вы можете раздавить яйцо пальцами в ладошке?
Результат:
вже голосів:
13 (54.17%)
Нет, не могу
11 (45.83%)
Да могу
Просто Мария• 16 октября 2022
Сире чи варене?
Куряче, стараусяче, перепеляче, яйця глист, равликів, гниди?
Кучерявочка• 16 октября 2022
Чоловік пробував. Роздавив, але прийшлося відмивати стелю від яйця, тому не рекомендую пробувати. Або хоча б мішок на руку одягніть)
НуПогоди!
• 16 октября 2022
Ответ дляПросто Мария
Сире чи варене?
Сырое куриное
НуПогоди!
• 16 октября 2022
Ответ дляКучерявочка
Мой не смог, хотя эспандер давит хорошо
Значит надо• 16 октября 2022
Ще й яйця різні. Бувають з товстою шкаралупою, а бувають з тоненькою.
Кучерявочка• 16 октября 2022
Ответ дляПишущаяся
Зачем это делать?
Просто так. Бо всі кажуть, що неможливо, от і пробують.
Згадала анекдот.
Каже один чувак до другого:
-Спорим, що ти не виймеш з рота лампочку, якщо засунеш.
-Спорим,що вийму.
Засунув. Ой, не виймається! Що робити? Перший викликав таксі, щоб завезти другого в травмпункт, вийняти лампочку. Таксист питає - що сталося? -Та посперечалися...Приїхали в травмпункт, вийняли лампочку, вертаються в таксі, а там таксист сидить з лампочкою в роті. Повели таксиста в травмпункт. Заходять - а там лікар вже теж з лампочкою в роті ...
Згадала анекдот.
Каже один чувак до другого:
-Спорим,що вийму.