побольшомусекретику• 17 октября 2022
Не робить пропозицію 10 років
Всім привіт, є велика проблема. Зустрічаюсь с чоловіком вже 10 років, зустрілись в 18 років. Зараз мені 28 років, йому 29. Спочатку ми зустрічались раз в неділю, зараз живемо разом в квартирі його мами, по дому він нічого не робить. Зі своєю мамою не знайомив, вона кудись поїхала, батька нема. Їсть тільки готові страви, 100 кг, лежить і спить, шукає роботу пів року, гроші є трішки - мабудь здає квартиру своєї бабусі (не каже). Хоч і каже що любить, тему серйозних відносин обходить, є один аборт. Якщо виходимо на вулицю, постійно шуткує тим, що може типу пнути в метро, чи зі схилу і схватити. Нічим не цікавится, окрім англійської мови і фільмів, мене не слухає, мовчить, багато залишає мусору. Не робить те, що йому не вигідно. Я не витримала, і вирішила піти, зараз живу з мамою 2 дні - потім хочу зняти квартиру. Ніяких відчуттів вже немає, проте залишився страх що залишусь одна, на примирення не йде - видалила всі контакти. Як пережити втрату?
ЛижТолько• 17 октября 2022
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ну лет в 18 ещё норм наверное, для маргиналов
Ну разве что для них) у меня был такой залыцяльник, спортсмен, сила есть, ума не надо. Как-то схватил меня за джинсы, где ремень держится, и закинул на шкаф. Мало того, что к джинсам пришел писец, так как пояс остался на двух нитках болтаться, и я к таким высоким отношениям была не готова, так что это было его единственное ухаживание, можно сказать)
Мона_Лиса• 17 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Та хоч би і три. Якщо, зі слів автора, він десять років у ці квартири не вкладався, то це два засратих бабушатника. Туди ще тисяч триста треба вкласти, щоб нормально жити, а потім ще меблі купити і декор.
А він тільки їсть і спить. Не дуже-то там і заживеш.
Найдется наглая бабенка которая его зажмет
Солнечный день• 17 октября 2022
Знаете как в анекдоте, умерла так умерла
Поднимите голову, полюбите себя и идите вперёд
Главное в новых отношениях, не допускайте к себе такого же отношения, вы не тряпка об которую ноги вытирают, вы Женщина, которую надо любить
Анчо Ус• 17 октября 2022
Ответ дляSo_so
Рассмешили, спасибо! Тяжёлый день и улыбнулась. Такое описание и вывод : як пережити втрату)
Может она переживает, как он переживёт втрату прислуги
Ксерокопия ночи• 17 октября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
та навіть якби й хороші квартири)) то не значить що будуть будуть якось відносити до партнерки ті квартири)
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Зустрічаюсь 10 років в квартирі, пропозицію не робить. Як пережити втрату?
Ааааа, рыдаю
Единорог_помог• 17 октября 2022
ВІТАЮ! Вам ще після аборту, потрібно було б це зробити. Ви гаете час на мудака, свою молодість, свій час. Воно Вам потрібно, говорю, як жінка 36 років, яка 5 років теж прожила з таким. Все йому було не на часі. Пішла, через рік зустріла чоловіка свого, для нього 8 місяців, хватило на пропозицію вийти за нього заміж, ще через рік народилась донька.
Незламна• 17 октября 2022
Сонечко, є на ютубі лекції (правда, російською мовою) ’Сатья. Нескучная семейная психология’. Там про Вашу ситуацію просто море інформації. Лекції трошки з гумором, це допомогає відволіктися від стресу. Там є і про відносини, і про розлуку, і про самоцінку, і ще багато чого. Гляньте. Думаю, Вам сподобається :)
Вам треба розібратися в собі. І вік у Вас хороший. Просто Ви після стосунків дуже виснажена. Зробіть для себе щось хороше. Сходіть у перукарню, купіть гарну кофтинку, підіть з подругами в кіно чи кафе. Займіться хоббі. Зробіть щось хороше для мами.

Любіть себе. У Вас попереду багато чудових подій!

КвартираЧья• 17 октября 2022
Считаю таких баб не совсем здоровыми на голову. Абы штаны были дома 10 лет
Скажите спасибо, что не было предложения и нет детей.
Алина-1240• 17 октября 2022
Какую потерю?зачем вы от придурка ребенка рожали ,у вас пару жизней,чтоб и прогнить и прожить нормально потом?
Невидимка Майя• 17 октября 2022
Пусть этот 100 килограммовый ждун будет самой большой потерей в вашей жизни
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Ответ дляКвартираЧья
+1.
Каждой твари по паре (с). Конечно, все видят только одностороннюю ’вину’, но, как по мне, автор, Вы сами виноваты: занизили собственную самооценку и ждете чуда от подонка.
Отбросьте в сторону мысли о нем, подумайте лучше, что произошло лично с Вами, почему Вы так ’низко пали’ и как с этим работать.
’Потеря’, блин, у нее
эй остановииитесь давать советы не нужные.
я был в похожих отношениях как тот мужик
ты живешь с ним 10 лет и хочешь замуж? - вы уже муж и жена, он тебя уже считает женой
он не людим и не любит знакомства и время проводить семьями и тп
каким бы он ни был ты любила его и может еще
то каким он стал он не был в начале отношений - угадай как твое воздействие привело к тому что он стал таким, а не другим
если ты ушла- он прийдет в себя и снова станет интерессным для других и возможно снова для тебя- но если вернешься - он снова станет меркнуть, а твоя оценка его как мужчины уже никогда не вернется
как говорила моя бывшая- ты ничего не хочешь со мной, наверное с другой захочешь (я не воспринимал эти слова- как будто не про меня, но прошло время и я понимаю что это и вправду так)
с одними людьми мы расцветаем а с другими вянем и погибаем
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Ответ дляD_A_V
Т.е. Вы тоже мазохист, который 10 лет жил с не любимой и не уважаемой Вами женщиной? А как у Вас дела теперь?
И какие именно советы Вам показались не нужными?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
а она рожала ребенка?
почти все советы не уместные.
теперь я снова нашел ту которая быстро в меня влюбилась а мне снова просто хорошо и я всегда удовлетворен.
несколько раз я находил копий себя - родственные души.
я жил с ней из жалости к ее слезам и чувства ответственности за человека, я хотел уйти раз 6 когда стали жить вместе - она плакала и вешалась на руки и шею чтобы не уходил - я буду такой как ты хочешь говорила она
со времененем я перестал воспринимать чувствительно ее слезы
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Ответ дляD_A_V
Він завжди був таким, я старалась своїм прикладом показати що можна розвиватися, грала на піаніно, вивчала багато програм і мов, і тд... Проте нічого не вийшло. Ніколи не був цікавий - просто єдиний хто розмовляв на тему відносин у той час, і все.
Ответ дляпобольшомусекретику
вона теж щось вивчала, багато чим займалась, хотіла разом- я відмовлявся
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Пля..
Автор, у Вас родители в хороших отношениях? Или та же история: мама - мужик, папа - диванный?
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Пля..
Батька немає. Мати постійно зустрічається з чоловіками, досихпір, в 60 років.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
теперь понимаю, почему у Вас перед глазами нет и не было картинки идеальных отношений.
Почитайте маленький рассказ. Он метафоричен, но это как раз про Ваш случай
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Вважаю що така людина банально мені не підходить. Якщо так сталося, то нічого не поробиш, життя одне. Для когось це буде нормальні відносини, всі люди різні
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Ответ дляD_A_V
почти все советы не уместные.
Тоді добре що ви її бросили, треба сразу рубити відносини які не підходять.
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Ответ дляD_A_V
Проте чоловік який сидить на жіночих форумах, зазвичай нещасливий. В понеділок, в годину дня, бути на жіночому форумі - це теж дзвоник, що щось не те.
побольшомусекретику
• 17 октября 2022
Ответ дляD_A_V
Можливо ви тиран, такого же типу, чоловік. Без зобов´язань. Тому що те що ви описали, це тиранія. Поки комфортно ви з дівчиною, якщо комфорт спадає - не цікавить. Тому дякую за поради, проте слухати тирана не маю сенсу.
Бесконечность-не предел• 17 октября 2022
Ответ дляНепогодка
Та я вас просто вітаю! Це щастя, що ви ще така молода, і так рано все зрозуміли! Ну, його нафіг!
Так рано? Серьезно?
10 лет на мурло потратила.
Ответ дляпобольшомусекретику
Ни для кого это ненормальные отношения. Вам было нормально 10 лет потратит, другая б макс через три года свалила и не тратила б столько лет жизни