Сладко-соленая• 17 октября 2022
З кого/чого постійно сиплеться труха?)
Квартира невелика. З пилозбірників один диван, одне ліжко (там по суті лише матрац) і килим. Навіть штори зняли. Правда, ще троє котів. Під час ген прибирання раз в неділю постійно вичищаю купу якогось піску, ніби хтось ходив взутий. Навіть у дивані на стику купа цього сміття! У нас вдома ніхто у взутті не ходить, але взуття стоїть у доступі. Може звідти все ж носиться? Дев’ятий поверх, вікна виходять у двір. Можливо це вже диван потрібно замінювати? Йому 11 років. Чи в чому може бути справа? З котів наче не може сипатись пісок ))
Новогодняя пальма• 17 октября 2022
С ковра может сыпаться, я на своем заметила, с обратной стороны ковер обработан пропиткой, она рассохлась и как мелкий песок
Пацаааааааан• 17 октября 2022
Клей з килима, в мене просто як дюна з піском під ним, таке ж щось із дивану, піна чи поролон
Сладко-соленая
• 17 октября 2022
І плюс пилу багато. Витер - через хвилину знову осідає.
З пилом менше питань. А от пісок звідки