Доброго вечора. У нас в квартирі збирається конденсат на вікнах, пішла пліснява на відкосах і трохи на стелі. Чим можна видалити плісняву?
Купляла якусь рідину, не дуже допомогло
Марина Коваль• 17 октября 2022
Savo - супер засіб! Попшикати і все, не змивати, не терти. Тільки різкий запах.
Ответ дляАйфон13
шоб не збирався конденсат, потрібно вітрити, в мене взимку в хаті +16, конденсату майже нема.
ТА провітрюю кожен день кожну годину. У нас в іншій кімнаті, де вікна від іншого виробника, немає конденсату
Ответ дляМарина Коваль
Не підкажете, де його знайти ?
Марина Коваль• 17 октября 2022
Ответ дляАнастасія 1011
Не підкажете, де його знайти ?
Я рік тому на Кідстаф купувала, бачила ще на Kasta. На Клумбі є.
Ответ дляlesya-0405
Маю таку проблему. Допомогло тільки це
Дякую, гляну
Ответ длянатлык
Я доместосом видаляю, на ганчірку нанесли, протерли і все...Купіть осушувач повітря, ми купили і плісняви немає.
Осушувач? Вперше про таке чую, можно фото чи назву?