Ширли-Мырли• 1 час назад
Говерла. Хто ходив?
Діти-підлітки хочуть, доведеться йти..
Хто піднімався зеленим маршрутом від Заросляка? чи важко дуже було? чи постійно підйом вгору і на скільки круто, чи є більш-менш рівні ділянки? боюсь шо десь вигикну свої легені і серце там)))
Света С Приветом• 1 час назад
Мне было очень тяжело, дочери было 10 лет. Поднялись. Некоторые люди поворачивали с полпути назад
Фенте Фря• 1 час назад
Я зі 100+ кг ходила в 45 років, буде нелегко, але посильно, не виплюнете. Просто не спішіть і повільно йдіть. Куртки якісь беріть/вітровки з капюшоном. Практично постійно вгору, але з різним кутом. Беріть нековзке взуття і обов´язково трекінгові палки.
nabludatel• 1 час назад
Нормальний підйом. Навіть маленькі діти самостійно підіймаються.
Маршрут поділений на 3 умовні частини між якими роблять відпочинок.
Маршрут на Говерлу (на мою думку) один з найлегших в Карпатах. Всі хто хоче підіймається. Хіба що є реальні проблеми зі здоров´ям, тоді важко.
Завтра не пью• 1 час назад
Я!! мы ходили с северного склона (турбаза Заросляк), куртки и запасные носки брать, скандинавские палки и самое главное обувь правильную, все отлично!!
Чаклунка-ведунка• 58 минут назад
Нормальный подъем, не сложный. Возьмите в аренду палки для подстраховки.
Карамбулкул• 48 минут назад
Поки не спаде жара, не йдіть. За тиждень 3 смерті . У двох чоловіків стався крововилив в голову , вчора жінка знепритомніла від жари, і зірвалася з обриву. А взагалі зараз рятувальники мають купу роботи, багатьом стає погано в горах. Недавно двох підлітків рятували, хлопець і дівчина, несли їх на ношах вниз. Я там недалеко живу, тому в курсі справи.
Мамзелькіна• 25 минут назад
Не раджу
Зайдіть в групу ФБ Люблю гори, там безліч гарних маршрутів
Говерла вокзал- базар