ФрекенБок• 17 октября 2022

Схуднути за 3 місяці на 15 кг нереально, правда?

Ріст 155 вага 70.
Айфон13• 17 октября 2022
реально. Схуднення це зміна способу життя. Але вам бачу поїсти цікавіше
Фамильная фондюшница• 17 октября 2022
Легко, при желании
Айфон13• 17 октября 2022
Ответ дляФамильная фондюшница
Легко, при желании
нема бажання. Вчора була тема скільки кроків, то всі що 10000+ такі як я не мають проблем з вагою
Единорог_помог• 17 октября 2022
Ну чего нереально. Я за месяц 10кг скинула-после приступа панкреатита. Не ела хлеб, колбасы и сладкое.
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Підкажіть як будь ласка 🙏🙏🙏
Бігати треба чи що робити??
Айфон13• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
Підкажіть як будь ласка 🙏🙏🙏
Бігати треба чи що робити??
треба дієту, потім підключати спорт. І потім ніколи не відключати спорт
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляАйфон13
А може порадите якусь дієту?
ПоэтеСССа• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
Підкажіть як будь ласка 🙏🙏🙏
Бігати треба чи що робити??
Бігати з чемоданом та двома дітьми по Европі)) 100% схуднення)
Помеха справа• 17 октября 2022
Ответ дляПоэтеСССа
А зачем по Европе бежать?
Айфон13• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
А може порадите якусь дієту?
почніть з інтервального голодування 8-16
Bonya_A• 17 октября 2022
Я завжди раджу одне- почніть з ендокринолога
КараПузовна• 17 октября 2022
З вашою вагою без шкоди для здоров´я нереально за 3 місяці. При вазі 100+ без проблем взагалі
Ряженка• 17 октября 2022
Много ккал употребляете?
Разачаровусь_очень_быстро• 17 октября 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну, одним допомагає, а іншим ні. Я ковбаси не памятаю коли їла, хліб, випічку не ім , солодкої молочки теж, солодких напоїв теж, цукру не вживаю років 10. Іноді шоколадка грам 50. Спортзал з тренером 3 рази на тиждень. І не худну
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляАйфон13
Просто після пологів я схудла одного разу дуже добре на кефірних дієтах до 56. Потім всп вернулось назад зараз стабільно 70… і або вверх йде або на місці стоїть((
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляРяженка
Много ккал употребляете?
Я п’ю багато коли чесно кажучи.
Скільки в каал уяви не маю… солодке люблю
Пупс• 17 октября 2022
Я похудела на 10 кг. Здоровая пища 3р в день на 1600 к+ физ активность.
Артура Пирожкова• 17 октября 2022
Попробуйте для початку марафон, я з 24-го включаюсь до Кондратюк, 400 грн. вартість, хочу спробувати відгуки хороші...
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Знаю людей які худнуть і за два місяці на 15 кг але я точно не одна з них… я просто не знаю чим харчуватись навіть..
неДоПриличий• 17 октября 2022
Реально, але важко. І можуть бути негативні наслідки для здоров´я. Краще поступово
Ряженка• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
Я п’ю багато коли чесно кажучи.
Ну погуглите сколько сахара и ккал в одной бутылке колы..
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляРяженка
Десь певно 1 кг…
Ряженка• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
А зачем вам именно за 3 месяца?
Ряженка• 17 октября 2022
Ответ дляФрекенБок
Десь певно 1 кг…
Вы загуглили?
Бабка_в_кедах• 17 октября 2022
Я б не радила так швидко худнути. Проходила такий етап, швидкого. Потім набрала, зараз знову худну, теж 15 треба скинути. Максимум- 3кг в місяць ,план.
Матрёна• 17 октября 2022
Реально, я на стресі за декілька тижнів скинула 5 кг. Зріст 163, була 55, зараз 50
Уравнобешенная• 17 октября 2022
Ответ дляBonya_A
І? Я була, аналізи в нормі, рекомендація, як на кожному паркані: не їсти жирне, хліб, смажене…
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляРяженка
Вы загуглили?
Ні але собі думаю…
Bonya_A• 17 октября 2022
Ответ дляУравнобешенная
У вас в нормі, а в когось ні
автор ФрекенБок • 17 октября 2022
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну навіть дієтологи кажуть що за 1 місЦь мінус 5 кг ок, то кг з чимось в тиждень..