Для початку вийдемо на кордони 91-го року. А потім почнеться довгоочікуване, – голова ГУР Кирило Буданов дав інтерв´ю. Головне:
▪️В рф залишилось лише 30% від кількості ракет, які були до війни. А кількість «Іскандерів» вже впала до 13%.
▪️Кількість ППО, які нам постачаються, недостатня для того, щоб повністю зняти ракетну загрозу. Наша вітчизняна оборонна промисловість працює над цим питанням.
▪️В рф вже не йде мова про те, щоб виграти. В них нова теза – «ми не можемо дозволити програти», «головне – не програти», і так далі.
▪️До літа війна має закінчитися виходом на межі 1991 року.
▪️Чи можуть вони застосувати ядерну зброю? Теоретично – можуть, але це тільки пришвидшить розпад рф.
Ответ дляSara-a
Так вы посмотрите как народ хавает , уже и в каменный век готовы скатиться, у них правительство святое и слова не скажи
Дичь
Ага 👍А самое интересное когда начинают орать , а что вы от них хотите они святые это ж путин напал .. Да понятно кто напал .. но для населения тоже не одни балачки и ролики то нужны , когда мы без света и воды (((
Вот выбешивают то эти нащадки рашистов (( как ни наклони им все приятно (((
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Ответ дляkvitonechko
Так они просто сказали, что не изменят свою позицию. Не поняла я этого ’На даний момент у нас немає жодних ознак, які могли б змусити нас, змінити наші погляди на поле бою, як воно є зараз.’. Непонятная позиция как обычно)
Нет данных что рб вступит в войну
Black Umbrella• 18 октября 2022
В Києві за 7 годин відновили електропостачання після двох прильотів по Дарницькій ТЕЦ. Це значить нічого не роблять? Які ж ви падли підкацапські брехливі
Black Umbrella• 18 октября 2022
Ответ дляДаксо
Там похоже человек из тех, кому лучше срать на улице, но без этих геев и трансвеститов.
Є така чудова країна, де все це можливо. Тільки чому ці скрепануті у нас сидять і ніяким віником їх звідси не вимести...
Ответ дляBlack Umbrella
Там посили взагалі розраховані на дуже недалеких. Нажаль, є такі які підхватують це гівно і розносять далі
Ответ дляБолаболик
Ну так да , ничем не отличаются от рашистов, такие же задуренные зомбочщиком
Black Umbrella• 18 октября 2022
Ответ дляДаксо
Вивих мозку хронічний.
LudaSHOPSale• 18 октября 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Это просто герои
Наши мчс и работники тец. Нельзя нивелировать и унижать их достижения.
Посмотритите фото мчс 10.10 с киева, на траве уставшие мужчины, лица, с Харькова фото. С Запорожье спасатели, люди просто герои.
Black Umbrella• 18 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Это просто герои
Так, молодці, до речі сьогодні 3 людини загинули - співробітники критичної інфраструктури
Сидять на робочих місцях цілодобово, щоб в разі чого оперативно полагодити. І щоб така пиздота мала змогу на Порадниці волати, що нічого для неї не робиться
MazzaFakka• 18 октября 2022
Ответ дляSara-a
Я против того , чтоб детям навязывали, что они бесполое существо .
Это против природы
Бесполый как раз сатана
Это против природы
Бесполый как раз сатана
Расскажу вам что такое толеранстность, а то вам тогу заходит
Подписана я на одного блокера, он учитель живет в США и бесплатно проводит уроки англ языка. Было у него коротенькое видео посвященное рукам. В это видео он разбирал части руки что и как называется на англ языке. Показывал, естественно, на себе и говорит ’У меня на руке пять пальцев, но у вас их может быть 3 или 4 или даже 6, это нормально!’
По вашему он навязывает?
Ответ дляSara-a
Больше 100 000 убитых мирных , страна в руинах , пво так и нет нормального , мир наблюдает уничтожение наших людей .
Да они ничего не делают , чтоб это остановить
Как вы задолбили.. в каждой теме со своими 100 000. Вы думаете, мы этого не знаем? Или вы тут на работе?
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ дляMazzaFakka
а вы знаете сколько у нас оружия? То что официально говорят это 100% так и есть, вы уверены?
в мене чоловік на фронті. і не рядовий. маю розуміння, чи вистачає чи ні.
хоча якщо порівнювати з лютим-березнем то ми майже забезпечені
МАМА НИКИТКИ-2• 18 октября 2022
Ответ дляМиззери
До конца года нереально
И он думает они Крым отдадут?
Я тут придерживаюсь мнения Маска что Крым не отдадут или только с ядеркой по нам
И он думает они Крым отдадут?
я думаю, що Крим на десерт залишать Тоді коли у підорашки процес розвалу піде і ім не до півострова буде
Екатерина27• 18 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ще не кінець року. вірим і сподіваємось
мене більше турбують ракети земля-земля, які Іран постачає в підорашку
Эти ракеты не засекает ПВО. И это очень печально
Ответ дляrybka21
Харківська операція була несподіванкою для усіх, крім ГШ, здається.
Такий час...події розгортаються дуже швидко та іноді непередбачувано
Вот прямо сейчас, сижу во дворе гуляем с ребёнком. Моя соседка пришла домой с работы ( воинская часть), я спросила какие новости. Цитирую.., потерь много, ситуация печалька. Спросила, как же оружие которое вроде поставляют? Ответ не могу писать здесь, но оно не на красной линии, там где сейчас очень необходимо
Ответ для8ludasha
Де саме потєрь много?
Ответ для8ludasha
Мій син на фронті.
То ж про сусідку, яка прийшла ’з роботи’, розповідайте комусь іншому.