Агент Пинкертона• сегодня в 14:54
Посмотрела новое интервью Поляковой
Я не прям фанат её, не разбираюсь что там у них шоу-бизнесе, но тут ей прям респект. Очень порадовала
Алина-1240• сегодня в 15:25
Ответ дляВот Она Я
А вы ее знаете по Виннице?) слышно было что-то, до того как она стала известной?
Она старше меня, жила по соседству с моей теперешней соседкой😂
НаБалКоніХодять• сегодня в 15:28
Ответ дляЖена сантехника
Вы даже не должны были писать про кастрюли. Кто вы и что вы было понятно и без этого.
Я из темы с бесноватыми выхожу. Оставляю вас тут самих. На потеху модераторам. 💐
Я бы хотел поговорить с тобой
Но телевизор слишком громко орёт
Он притворяется твоей головой
Его динамик так похож на твой рот...
Но телевизор слишком громко орёт
Он притворяется твоей головой
Его динамик так похож на твой рот...
Дикая Роза• сегодня в 15:28
Ответ дляКуплю орехи
Серйозно? Точно в США були війни ідентичні нашій із захватом територій? Ви реально вважаєте що іракська війна проходила виключно силами добровільців. Цікава думка.
Я повторюся, сподіваюся ноги вашої не буде на території України після війни. Нащо вам треба така країна? Живіть там де добре, там де повна демократія. Прошу вас.
В США контрактна армія з В´єтнаму, якщо не помиляюсь.
Я і питати нікого не буду приїжджати мені в Україну чи ні в якості гості. Така Україна звісно, що непотрібна і не тільки мені, а багатьом ще кому.
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:30
Ответ дляВумна, аж страшно
Думка про що конкретно? Про Аллу Борисівну чи Максима: спасіба ща пазіцію? За яку блять пАзіцію?
Це бачите за яку?
Куплю орехи• сегодня в 15:30
Ответ дляДикая Роза
Ну от і будьте послідовними. Я тільки добра вам бажаю. Поза межами цього концтабору вам буде краще.
Вумна, аж страшно• сегодня в 15:30
Ответ дляАгент Пинкертона
Це бачите за яку?
Ну я вас питаю: за яку позицію вона їй дякує?
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:31
Ответ дляЯнка-угомонись
Как-то так, Автор
Не удивительно, у потапа с Каменских никто не просит извинения давать
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:31
Ответ дляВумна, аж страшно
За алекватну людську позицію
Дикая Роза• сегодня в 15:33
Ответ дляКуплю орехи
Звісно, що краще. Де не вибачаються на камеру, коли не по політиці партії, де не ловлять людей, де життя людини вище за все інше. Різні цінності знаєте.
Тільки хто підтримує диктатуру потім сам від неї і постраждає. Так зажди було.
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:33
Ответ дляКуплю орехи
В Україні ВІЙНА!!! У всьому світі не існувало жодної війни в який воювали виключно добровільно. Примус воювати існував завжди і всюди. Бо, знаєте, добровільці, які розуміють що вони воюють щоб усілякі виродки патякали все що хочуть в інтернетах, чомусь закінчилися. Я так сподіваюся, що такі як ви ніколи не повернетеся в Україну.
Війни вже давно мали стати пережитком минулим. Але людям завжди хочеться влади і війни чужими роками, так завжди буде
Вумна, аж страшно• сегодня в 15:33
Ответ дляАгент Пинкертона
За алекватну людську позицію
І яка іі позиція?
Куплю орехи• сегодня в 15:34
Ответ дляДикая Роза
Успіхів вам будь-де, аби не в Україні.
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:34
Ответ дляЗвезда в шоке
Кто там был так не скажет.
Я знаю людей оттуда
Куплю орехи• сегодня в 15:35
Ответ дляАгент Пинкертона
Підіть та розкажіть цю х&ню путіну. Нащо ви мені це розповідаєте?
Позитивна• сегодня в 15:35
Ответ дляДикая Роза
Підтримую вас. І більшість, кого знаю, розмірковують так само. Аби ще з громадянства випускали. Але ж зелена влада навпаки намагається затягнути всіх назад.
БоВжеВільна• сегодня в 15:36
Ответ дляМаю натхнення
Кузьма лихачил как безбашенный, вот за это и поплатился.
Пороху мешал он сильно..
Куплю орехи• сегодня в 15:36
Ответ дляПозитивна
Що саме тримало вас тут ДО війни? Чому бажання виїхати з цього жахливого місця виникло тільки після початку війни?
Позитивна• сегодня в 15:40
Ответ дляДикая Роза
До всіх рано чи пізно дійде, торкнеться кожного. Плювати, що вони там потім витимуть, найстрашніше, що така система будується зі згоди та за підтримки ось таких, як ваша співрозмовниця. Люди, які не вивчали історію, не здатні до аналітичного мислення та розуміння причинно-наслідкових звʼязків. На жаль, в Україні сформувався вже досить великий прошарок суспільства, хто непогано вписався у процеси, почав добре «заробляти» за рахунок життів співвітчизників.
Дикая Роза• сегодня в 15:37
Ответ дляПозитивна
Навіть при наявності іншого не позбавляють. По особистому досвіду(
Позитивна• сегодня в 15:37
Ответ дляДикая Роза
Я за це й кажу. Має бути підстава. У деяких вона є. Але не випускають.
БоВжеВільна• сегодня в 15:38
Ответ дляЖена сантехника
Удалено администрацией...
Не нужно перекручивать..одно другого не исключает. То твари орки были , а это местные твари,да ..не все,но несколько человек уже убили. Все есть в интернете.
Дикая Роза• сегодня в 15:38
Ответ дляКуплю орехи
Успіхів вам будь-де, аби не в Україні.
Будете самі будувати рашку під назвою Україна, тільки без нафти і газу.
Забагаловка• сегодня в 15:38
Ответ дляКуплю орехи
Тогда вопрос почему все прикорытные с их чадами и мочалками живую свою лучшую жизнь , а другие только пожизненно должны , может сменить методички
Куплю орехи• сегодня в 15:39
Ответ дляДикая Роза
Аби без вас.
Куплю орехи• сегодня в 15:39
Ответ дляЗабагаловка
А колись було по іншому?
Дикая Роза• сегодня в 15:39
Ответ дляПозитивна
Все так і є. А потім, а нас за що. Ось за те.
Агент Пинкертона
• сегодня в 15:40
Ответ дляКуплю орехи
Ви так всіх повиганяєте
Позитивна• сегодня в 15:40
Ответ дляДикая Роза
Гірше, ніж рашку.
Вот Она Я• сегодня в 15:40
Ответ дляАлина-1240
Она блядовитая по натуре?)
Дикая Роза• сегодня в 15:40
Ответ дляПозитивна
Закон про множинне якраз для цього був і прийнят, щоб після стишення теж не позбавляти.