Милашка-оторвашка• 19 октября 2022

Сповідь.

Я хочу посповідатись. Не зрозумійте мене неправильно, я поважаю всіх Отців в церкві. Але і багато наслухана про них… Ну і звичайно не треба забувати вони такі ж земні грішні люди як і всі…
Питання ось у чому, якщо я посповідаюсь вдома, перед Образочком, це не буде вважатись повноцінна сповідь? Я просто маю одну невдалу історію спогад поо те як я посповідалась і що відповів священник, мені образливо досі. Тому і питаю. І комплексую, що священник потім може обговорювати мене, мені ніяково…
Результат:
вже голосів: 23
13 (56.52%) Ні, не буде.
10 (43.48%) Так, можна.
Бриджит_Фрикандо• 19 октября 2022
Вважайте , що ви будете розмовляти дома з богом, а не з батьшкою

автор Милашка-оторвашка • 19 октября 2022
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я це розумію але чи можна так? Чи тільки приймається сповідь та, яка в церкві?..
Чумачечая Весна• 19 октября 2022
Ну ті хто ходить в церкву у них свої причини
там є фішки з тим що церква то правильно а вдома то не дуже
Звоночек• 19 октября 2022
А зачем вообще это делать?
Чумачечая Весна• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
ким приймається?
Айфон13• 19 октября 2022
я взагалі не признаю людей, не вірю що пере ді мною якийсь медіум до Бога. Нашо мені Медіум коли Я БОГ?
Церква це секта для викачування грошей і там нічого святого
Ответ дляЗвоночек
А зачем вообще это делать?
Я Християнка. Так має бути. Треба сповідатись і каятись
Ответ дляЧумачечая Весна
ким приймається?
Богом звичайно. Чи пробачить мене Бог?
Жена аллигатора• 19 октября 2022
У нас есть одна церковь, так там люди исповедуются все вместе в уме, стоя в церкви, а священник затем всем вместе отпускает грехи. Никто на прямую не озвучивает свои грехи.

Булькаю• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
принимается любая исповедь, которая искренняя, от души. а кому исповедоваться не важно.
Айфон13• 19 октября 2022
Ответ дляБулькаю
буду сповідатись своєму папугайчику, він гарний і кольоровий
Ответ дляБулькаю
Дякую Вам
Звоночек• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Мда.. опасаюсь я фанатиков
Ответ дляАйфон13
Мені аж зле від вашого коментаря. Бо я ніколи не напишу я - Бог.
Бувало в житті всяке, але відмовились від Бога…
Айфон13• 19 октября 2022
сповідь - легальний метод в християнів уникати відповідальності. Я кажу, не грішіть і не прийдеться сповідатись. Чи так - накрався і помив гріхи в церкві і це ок?
Вже Х=ло в параші так живе до чого призвело.
Ответ дляЗвоночек
Мда.. опасаюсь я фанатиков
Я точно не фанатик взагалі
Я не ходжу кожного тижня до церкви
Я не молюсь кожен день. Просто зараз так чомусь відчуваю
Ms. Анонимная• 19 октября 2022
Ответ дляЖена аллигатора
Католики?
Пез Году Неделя• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
кем принимается? людьми в рясах?
Бог есть везде, даже, если Вы в чистом поле и не перед образочком. Главное проговорить и простить себя. Бог в Вас.
Жена аллигатора• 19 октября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Католики?
Я не знаю какой веры, я честно говоря не очень по церквям) мне мама рассказывала .
Но это не костел, церковь точно.

Ms. Анонимная• 19 октября 2022
Автор, сповідайтесь вдома хоч 5 разів на день, а до Причастя без сповіді не можна.
Інше питання, що ви не хочете говорити священнику всі свої гріхи.
То так і пишіть, а не крутите ’як циган сонцем’.
ТрамвайGirl• 19 октября 2022
Ответ дляБулькаю
Згодна на всі 100
Рогнеда Карповна• 19 октября 2022
Знайдіть іншого священника.
На сповіді він перечислить гріхи, а ви відповісте ’грішна’ або ’ні’. Потім він вам скаже кому і скільки молитись, типу того.
Це ж не як в американському кіно, а без подробиць.
Svitlo_• 19 октября 2022
Дивіться. Тут не можна сказати так однозначно - можна самостійно чи ні.
Залежить від гріхів.
Якщо це гріх гадання, ходіння по бабкам - то не можна. Бо потрібна молитва відречення.
Якщо скажімо гріх - порнографічні фільми. Ви посповідались самі і знову дивитесь, то вам потрібно до служителя, щоб звільнитись від гріха. І так з кожним гріхом, якщо просто помолившись, ви не можете звільнитись - то потрібно до служителя.
Svitlo_• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Спочатку каятись, а потім сповідатись.
железный занавес• 19 октября 2022
Ответ дляАйфон13
Ну это вы загнули. Я тоже не особо признаю церковь..но вот прямо Я БОГ..браво вашему самомнению)
Svitlo_• 19 октября 2022
Ответ дляАйфон13
Не кажіть того чого не занєте. В християнстві є одна умова прийняття Богом сповіді - покаяння - і більше того не робити.
А не бігіти кожену неділю на сповідь і думати, що отримали прощення.
Точный_сантиметр• 19 октября 2022
Сповідь має бути тільки у священника.
Він має прочитати молитву на отпуст гріхів
Svitlo_• 19 октября 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Знайдіть іншого священника.
Питання що автору потрібно - поставити галочку, чи отримати звільнення від гріха і прощення. Бо те що ви описуєте - це поставити галочку.
Svitlo_• 19 октября 2022
Ответ дляТочный_сантиметр
Сповідь має бути тільки у священника.
Ні. Це не вірно.
КараПузовна• 19 октября 2022
Священик не буде обговорювати з іншими ваші гріхи.
Священик має вам сказати християнську точку зору на те, що відбувається у вашому житті, незалежно від того, приємно вам це слухати чи ні. Якщо ви неправі, він просто не має права мовчати