Милашка-оторвашка• 19 октября 2022

Сповідь.

Я хочу посповідатись. Не зрозумійте мене неправильно, я поважаю всіх Отців в церкві. Але і багато наслухана про них… Ну і звичайно не треба забувати вони такі ж земні грішні люди як і всі…
Питання ось у чому, якщо я посповідаюсь вдома, перед Образочком, це не буде вважатись повноцінна сповідь? Я просто маю одну невдалу історію спогад поо те як я посповідалась і що відповів священник, мені образливо досі. Тому і питаю. І комплексую, що священник потім може обговорювати мене, мені ніяково…
Результат:
вже голосів: 23
13 (56.52%) Ні, не буде.
10 (43.48%) Так, можна.
ШанельКуКу• 19 октября 2022
Ответ дляМедсестричка
Де таке пише в Біблії?
Підіть до церкви та запитайте. Я звідки знаю. Без посту не сповідують и не причащають.

Колупалочка• 19 октября 2022
почитайте «Скитское покаяние».
автор Милашка-оторвашка • 19 октября 2022
Ответ дляШанельКуКу
А скільки часу перед сповіддю не можна їсти і пити?
ШанельКуКу• 19 октября 2022
Ответ дляМилашка-оторвашка
Мінімум добу, можно їсти і пити звичайно, не голодувати, але не все підряд. Ввечері перед сповіддю десь з 6 вечора уже не їсти взагалі. У храмі повинні продавати книжечки, як правильно підготуватися до сповіді. Можливо спитайте, там все детально написано. Ще молитви, які бажано прочитати.
Медсестричка• 19 октября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Тобто? Ви слухаєте лише, що вам говорять, але не читаєте Біблію? На чому базується ваша віра?
ШанельКуКу• 19 октября 2022
Ответ дляМедсестричка
Не розумію, що ви від мене хочете. Я написала свій досвід сповіді і підготовки. І да, я робила так, як мені говорили у церкві. Доречі, і перед вінчанням потрібно сповідатися и причаститися, бо інакше обряд не проведуть. І вище я писала, що все давно не ходжу до церкви. Все це в минулому.