бибизяна• 19 октября 2022
GPS тренер для дитини
Дівчата допоможіть, бо накручую себе і стає страшно. Сьогодні син сам вийшов із садочка. Дверь на кодовому замку, як би я не прийшла вчасно, то не знаю що і було б. Малому майже 3, говорити нормально не вміє. Хочу купити gps маячок. Який порадите?
ХуАнита• 19 октября 2022
Если он вышел сам за двери, то почему вы решили, что он не сможет снять трекер?
бибизяна
• 19 октября 2022
Ответ дляХуАнита
Ну теоретично зможе, думаю якщо взяти годинник, або добре заховати в кармані куртки, то зняти буде складно.
Вам телефонограмма• 19 октября 2022
трекер то можна використовувати, але розповідайте, навчайте і виховуйте дитину, плюс із персоналом садочка розмову проведіть, а краще нехай це зробить тато дитини або дядько
бибизяна
• 19 октября 2022
Ответ дляВам телефонограмма
Та думала, вже щоб тато прийшов. Чомусь здається що слова чоловіка будуть мати більшу вагу ніж мої. З вихователько я вже поговорила. Скандалити не хочу, але просто попросити щоб поставили доводчик і двері не стояли відкрити думаю варто.
І gps хочу купити, бо переживаю. А який взяти не знаю.