Путающаяся• 19 октября 2022
Укренерго. Завтра не буде світла з 7 до 22 по всій Україні?
наталья фунт.• 19 октября 2022
Ответ дляtarveldy
Дорогі кияни!🔔 - звернення КМВА:
▪️Ми вже закликали вас дотримуватися режиму економії електроенергії, а тепер наполягаємо: ЕКОНОМТЕ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ТА ВОДУ.
Київ на сьогодні економить лише 7% з 30% необхідних.
⚡️Електромережу не вимикатимуть примусово, якщо ми будемо споживати економно зараз.
⏰Тож аби не було віялових відключень потрібно: обмежити роботу енергомістких приладів в години пік із 6.00 до 9.00 та від 17.00 до 23.00.
🔌Що таке енергомісткі прилади?
Це електроплита, бойлери, електрична тепла підлога, посудомийна машина, мікрохвильовка, обігрівачі та кондиціонери, пральні машини та інші..
🎇Особливо звертаємося до бізнесу! Ми закликаємо усіх бути свідомими. Вимикайте вивіски, підсвітку, НЕ залишайте увімкненими освітлення в приміщеннях на ніч та ілюмінацію.
🚦Споживаймо електроенергію грамотно!
✅Лише разом ми наблизимо перемогу!
🇺🇦Давайте підтримаємо енергетичний фронт!
🔌Що таке енергомісткі прилади?
🚦Споживаймо електроенергію грамотно!
✅Лише разом ми наблизимо перемогу!
Экономлю свет , до 17:00 все приготовила, вечером , в 19:00 вкл. раз чайник, все, ужин на плите стоял с 17:00, был теплый.
За то , все кафешки , которые видны с моего окна, все в огнях и пох..й им на экономию.
На летнике, пусто, но каждом столе стоит лампа( наверное) и вход в кафе, сильно уж им нужно столбы подсвечивать.
Ответ дляRenesmeе 16
Я читала що простих громадян просять обмежити використання приладів. Якщо це не допоможе то відключатимуть.
Щойно запитала в месенджері, ось відповідь:
’Юліє, рекомендуємо слідкувати за оновленням інформації на сайті Компанії:
Графік буде розміщений та застосований тільки у разі, якщо у державної енергокомпанії НЕК Укренерго виникне потреба збалансувати енергосистему. Але, щоб не допустити відключень електроенергії, заощадливо використовуйте електроприлади у пікові години: з 8:00 до 11:00 і з 17:00 до 23:00.’
Full House• 19 октября 2022
Ответ дляRenesmeе 16
Це вчорашні рекомендації , можна переглянути які краще прибори не включати
Треба розіслати кожному, бо я думала, що прати можна вдень і вночі. Намагаюся все ж вночі, але якщо багато прання, то і вдень бувало. Тепер тільки вночі буду.
Люсильда.ua• 19 октября 2022
Ответ длячаревна
❗️Завтра 20.10.2022 по ВСІЙ Україні будуть вводитися обмеження постачання електроенергії.
Починаючи із 7:00 до 23:00 години необхідно мінімізувати користування електроенергією. Це стосується жителів УСІХ областей країни. Якщо цього не зробити слід готуватися до тимчасових відключень, повідомляють в ОП.
И где написано, что НЕ БУДЕТ. Просят Вас - ОГРАНИЧИТЬ. Это - разные вещи! Почему паникёров, нагнетателей дезинфы и троллей тут не банят?...
Ночью включите стиралки, посудомойки. А без пылесоса и утюга - можно неделю обойтись. На лампочки и зарядку телефонов, ну и холодильник - всем хватит. Оденьтесь теплее - не юзайте обогреватель. Это ж понятно как ясный день.
Veronika83• 19 октября 2022
Ответ дляЮля Неюля
Кременчуг.
Только что отключали свет по всему городу резко на час.
В некоторых районах и воду.
Было жутко, не работал даже мобильный интернет.
Завтра иду за батарейками, ну его нафиг
В некоторых районах и воду.
Завтра иду за батарейками, ну его нафиг
ГП - тоже самое
Ответ дляанна-мария я
в белгороде света нет и воды через день....по два прилета в день на станции и так каждый день.скоро в канализационных какашках на мосвку их унесет.у нас даже не отключали.сосед с рэса сказал все ок будет..хотя в 15 км от нас и в 120км были прилеты.все быстро починили.вообще не паримся..
У бота очередной акк и снова одно и то же про Белгород 🤦♀️
Всем украинцам пох что в вашем Белгороде .,
Ответ дляанна-мария я
ТОЛЬКО ЧТО ПОЗВОНИЛА УКР РЭС 0800217217 .никаких отключений не будет-женщина оператор сказала.даже на час.это номер для всей страны.я спросила за свою область -все ок .звоните и спросите!
У нас только что отключали на час.
Написали, что с 20.10 отключения по всей стране до 4х часов в день, поочередно
Чем и как вы читаете? Где, блин, написано, что с 7 до 22 не будет света?!
Написано, что ВОЗМОЖНЫ веерные отключения света в этот период, длительностью по 4 часа, как и было. График возможных отключений нужно смотреть на сайтах областных энерго-компаний.
Но, для того, чтоб избежать этих отключений, старайтесь максимально экономить.
жопой читают люди...
видя такие темы, каждый раз вспоминаю этот стих.
жопой читают люди...